Adobe

Věděli jste, že...

Adobe je světový lídr v oblasti digitálního marketingu a řešení pro digitální média. T-Mobile je partnerem Adobe a nabízí jeho řešení pro oblast školství formou služby Creative Cloud.

Služba Creative Cloud poskytuje studentům, pedagogům a zaměstnancům přístup k aplikacím pro návrhy, web, video a fotografování včetně nástrojů pro sdílení a spolupráci.

Program hromadných licencí společnosti Adobe (AVL) nabízí trvalé licence i možnosti předplatného, aby vyhověl potřebám pedagogických a dalších pracovníků, žáků a studentů základních a středních škol, jakož i institucí vyššího vzdělávání.

Společnost Adobe prodává licence pro školní instituce jako trvalé licence Adobe CS6.

Jak koupit?

Program Value Incentive Plan (VIP) společnosti Adobe
VIP je licenční program založený na předplatném. Díky němu získají pedagogové, zaměstnanci i žáci přístup k aplikacím služby Creative Cloud pro grafický design, práci s webem, videem a fotografiemi.

Termínovaná multilicenční smlouva (ETLA)
Je to licenční program, který umožňuje poskytnout různé druhy Adobe aplikací a služeb pro fakulty, zaměstnance a studenty v celé vaší instituci.

Smlouva pro vzdělávací instituce (EEA)
Smlouva společnosti Adobe pro vzdělávací instituce (EEA) nabízí základním a středním školám výrazné úspory při hromadných nákupech aplikací služby Creative Cloud a dalšího softwaru Adobe. Program EEA poskytuje školám přístup k novým verzím a aktualizacím licencovaných produktů, a to po celou dobu platnosti smlouvy EEA.

Program hromadných licencí (CLP)
Program CLP je navržený tak, aby přinášel výhody středním až velkým institucím. Jedná se o dvouletý členský program, který nabízí výrazné úspory při hromadných nákupech produktů Adobe a zjednodušuje správu softwaru.

Program transakčních licencí (TLP)
Program TLP, který pomáhá vzdělávacím institucím šetřit čas a prostředky, nabízí výhody hromadných nákupů, ale bez požadavků na členství nebo uzavření dlouhodobé smlouvy.

Studenti
Creative Cloud vám zajistí přístup ke kompletní sadě profesionálních kreativních nástrojů za studentské ceny. A další si můžete vyzkoušet.

Ke stažení