Samsung Galaxy J3 (2017) J330FN - zlatý

4 989 1

Smartphone Samsung Galaxy J3 (2017) byl navržen se zřetelem na detail. Elegantní celokovový design s fotoaparátem, který nevystupuje z telefonu, doplňuje 5palcový HD displej chráněný tvrzeným 2.5D sklem se zvýšenou životností. Zadní 13Mpx fotoaparát se světelností f/1.9 dokáže zachytit ostré fotografie bohaté na detaily, a to i při horších světelných podmínkách. Díky přednímu 5Mpx fotoaparátu s bleskem si pořídíte kvalitní selfie i ve tmě. S 2GB pamětí RAM, interní pamětí 16 GB a 4jádrovým procesorem dosahuje telefon vysokého výkonu a rychlosti při zpracovávání jakéhokoliv úkolu.

Obsah balení: telefon se zabudovanou baterií, cestovní nabíječka, datový kabel, nástroj pro otevření otvorů, stručná uživatelská příručka

Gear Fit2 Pro

5 999 1

Chytrý náramek Samsung Gear Fit 2 nabízí 1.5" dotykovou zaoblenou Super AMOLED obrazovku a rozlišením 432 x 216 bodů. Pro svůj běh využívají 2jádrový 1 GHz procesor s operační pamětí 512 MB RAM. Úložiště má velikost 4 GB. Mezi senzorovou výbavu patří GPS, vylepšený snímač srdečního tepu, akcelerometr, gyroskop a barometr. Je vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth pro připojení ke kompatibilním smartphone a tabletům. Kompatibilita s operačním systémem Android i iOS. Samsung Gear Fit 2 Pro je konstruovaný s odolností splňující vojenské požadavky (certifikace MIL-STD-810G) a ve vodě pak vydrží až do hloubky 50 metrů pod vodou (certifikace 5ATM). Dokáže odolávat mnoha typům prostředí. Vylepšené plavecké funkce. Aplikace Speedo On. Své každodenní aktivity můžete doplnit a obohatit také díky partnerství se společnostmi Under Armour a Spotify. Typická výdrž na baterii s kapacitou 200 mAh při běžném používání je 3 - 4 dny.