Digitální společnost

Jsme digitální optimisti. Věříme, že technologie a inovace obohacují naše životy. Dlouhodobě investujeme do podpory vzdělávání. Naše vize propojené země přináší kvalitní a spolehlivou telekomunikační infrastrukturu pro všechny. To pomáhá rozvoji hybridního vzdělávání, zvyšuje kvalitu života a posiluje konkurenceschopnost země. Zaměřujeme se na digitální inkluzi. Využívání technologií musí jít ruku v ruce se zvyšováním digitální a mediální gramotnosti a péčí o duševní zdraví.

Digitální akademie pro neziskovky

Vzdělávací program Digitální Akademie T-Mobile přináší neziskovým organizacím digitální vzdělávání. Semináře, webináře, e-learningy, materiály a poradenství. To vše bezplatně.

Chci vědět víc

Služby pro sluchově postižené

Nejen pro neslyšící provozujeme infolinku s přepisem. Pro sluchově postižené máme ve všech našich značkových i partnerských prodejnách k dispozici službu T-Mobile e-Přepis.

Chci vědět víc

Magenta Experience
Centre

Inovativní Magenta Experience Centre v pražském nákupním centru Arkády Pankrác propojuje společnost a každodenním programem podporuje digitální gramotnost české populace.

Chci vědět víc

Naše další aktivity

  • Dlouhodobě investujeme do podpory vzdělávání. Chceme do školství přivést kvalitní infrastrukturu v podobě skutečně rychlého internetu, jenž umožní hybridní vzdělávání, ale také nové přístupy a postupy, jež budou reflektovat potřeby vzdělávání v digitální době. Stavíme nejmodernější 5G kampusové sítě a realizujeme celou řadu projektů, které posilují digitální a mediální gramotnost.
  • Péči o duševní zdraví považujeme za nesmírně důležité a často přehlížené téma. Právě proto patří k našim strategickým prioritám v oblasti společenské odpovědnosti. Spolu s naším partnerem, organizací Nevypusť duši, připravujeme speciální programy pro děti, studenty i rodiče. Pro širokou veřejnost jsme natočili sérii videí, jak o duševní zdraví správně pečovat.
  • Bezpečné používání technologií je jednou z našich priorit. Nástrahy nehrozí jen počítačům, tabletům a chytrým telefonům, ale i na sociálních sítích. Internetem už směle plují také děti. Rodič by měl vědět, co vše je tam může potkat, a poradit si, jak se k tomu postavit. Připravili jsme proto pro vás publikaci Bezpečí na síti.
  • Vyvinuli jsme unikátní platformu s názvem Search&Rescue SMS. Jejím prostřednictvím lze rozesílat hromadné SMS do oblasti s vysokým rizikem ohrožení zdraví nebo života. Záchranáři tak mohou obratem informovat občany například o pátrání po pohřešovaném dítěti, požárech, povodních či dalších krizových situacích.
  • V roce 2004 jsme stáli u zrodu dárcovských SMS, tzv. DMS. Každoročně se jejich prostřednictvím vyberou desítky milionů korun na dobročinné účely. Systém dárcovských SMS je naprosto ojedinělý a Česká republika byla první zemí, která jej nabídla. Služby v rámci projektu DMS poskytujeme bezplatně.