Jméno: Matěj Závacký
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Angus Emery
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Andreas Bentz
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Michael Frank
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Filip Marek
Obrázek:
Popisek: Vystudoval jsem Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou na ČVUT. V oblasti zpracování dat se pohybuji 5 let. Poslední 3 roky se zaměřuji na big data a data science. Mým úkolem je pomáhat našim partnerům pochopit své zákazníky. Navíc vytvářím nové produkty a služby postavené datech, které se snaží zlepšovat fungování firem.
Jméno: Katerina Prountzou
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Jaroslav Slavíček
Obrázek:
Popisek: Vystudoval jsem ČVUT Fakultu dopravní, se zaměřením na Automatizace v dopravě a telekomunikacích - Telekomunikační služby. Následně jsem 5 let působil na Českem telekomunikačním úřadě v odboru regulace telekomunikačních sítí a služeb. Od roku 2006 jsem působil ve společnosti GTS Czech, kde jsem byl zodpovědný za strategické plánování a rozvoj služeb v oblastech: Datová centra, Cloud - Virtual Hosting, Storage, Backup a Security. Po fúzi společností GTS a T-Mobile tuto úlohu dále zastávám i ve společnosti TMCZ.
Jméno: Miroslav Klásek
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Michal Hozák
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Markéta Křůpalová
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Martin Budaj
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Katarzyna Sosnowska
Obrázek:
Popisek:
Jméno: Jindřiška Kyselová
Obrázek:
Popisek: Od roku 2015 pracuji v oddělení B2B Marketingu ve společnosti T-Mobile, kde připravuji reference s našimi firemními zákazníky. Zaměřuji se hlavně na to, jakým způsobem naše produkty využívají a jak jim pomáhají rozvíjet jejich vlastní byznys. Za 2 roky v B2B Marketingu jsem se potkala s více než 60 firmami a na kontě mám přes 40 schválených referencí a další postupně přibývají. Ve svém volném čase se věnuji rodině, pravidelně organizuji dobročinné bazary, ráda čtu a tančím.
Jméno: Jana Kubátová
Obrázek:
Popisek: