Zpět

7. ročník T-Mobile Rozjezdů – podnikejte na vlastní triko i vy!

Nosíte v hlavě nápad na podnikání, nebo jste už podnikat začali? Máte známé či příbuzné, kteří to také chtějí rozjet na vlastní triko? Nečekejte a přihlaste svůj podnikatelský projekt do T-Mobile Rozjezdů!

Co jsou Rozjezdy


T-Mobile Rozjezdy jsou víc než jen soutěž pro začínající podnikatele. Kromě toho, že můžete vyhrát skvělé ceny, které vám pomohou rozjet podnikání, můžete se přihlásit na bezplatné semináře s odborníky, využít poradenství a hlavně získat nové kontakty.

Na bezplatné semináře se mohou přihlásit všichni v daném kraji, kteří se zajímají o podnikání. Účastníci seminářů se nemusejí přihlásit i do soutěže. Využijte možnost setkat se s porotci, mezi nimiž jsou zástupci organizátorů a partnerů T-Mobile Rozjezdů, lidé z firem, které investují do zajímavých podnikatelských nápadů, a regionální novináři.

O co soutěžíte?
Vyhrát můžete jak v regionálním, tak i v celostátním kole soutěže. Na všechny finalisty čekají ceny v celkové výši téměř 3 miliony korun. Regionální výherce může získat cenu za více než 100 000 korun. Celostátní vítěz vyhrává Cenu poroty – finanční odměna, balíček služeb a poradenství pro rozjezd podnikání spolu s regionálním vítězstvím tak dohromady dosahuje zhruba 600 000 korun. Na vítěze veřejnosti, o němž rozhodne on-line hlasování, taky čeká nemalá odměna.

Za uplynulých šest let prošlo Rozjezdy několik tisíc začínajících podnikatelů z nejrůznějších oborů. Mezi zhruba třemi sty padesáti celostátními i regionálními vítězi najdete majitele cukráren, kaváren, školek, fotoateliérů nebo salonů, pekaře, výrobce kosmetiky, oděvů, obuvi a doplňků, vývojáře aplikací a softwaru a provozovatele řady dalších služeb. Všem z nich T-Mobile Rozjezdy pomohly splnit si sen, zbavit se šéfů a živit se na vlastní triko tím, co je doopravdy baví.

Přihlášky do T-Mobile Rozjezdů můžete podávat do 19. března. Více informací o soutěži, bezplatných seminářích i on-line přihlášku najdete na www.rozjezdy.cz.

https://www.t-mobile.cz/images/483f83c3-8591-4667-8d51-7f3b5fc0fd2f.jpg