Zpět

Města, ve kterých si užijete superrychlý mobilní internet

Chodíte na nová místa, poznáváte architekturu a dokonalé parky? Určitě si sem tam něco vyfotíte a o ty nejlepší úlovky se chcete podělit na Instagramu nebo jiné sociální síti. Co dělat, když není po ruce připojení Wi-Fi? V těchto městech si kromě krás užijete i mobilní internet do rychlosti až 225 Mbit/s.

Královské město Praha

Praha patří mezi povinné zastávky při poznávání krás České republiky. Na každém kroku vás okouzlí architektonické skvosty a často natrefíte i na skryté zahrady. Nejpopulárnějšími památkami jsou jednoznačně Karlův most a Pražský hrad s katedrálou svatého Víta.

Odpočinout od ruchu velkoměsta si můžete v Petřínských sadech, ale i v nádherné Valdštejnské zahradě. Po procházce městem můžete relaxovat v jedné z mnoha kaváren a vinárniček.

Plzeň není pouze pivo

Co se vám vybaví jako první při slově Plzeň? Vsadíme se, že je to stejnojmenné světoznámé pivo. Toto sympatické město však nabízí mnohem více. Už na první pohled vás zaujme renesanční plzeňská radnice, Velká synagoga a katedrála svatého Bartoloměje. Během horkých dní se můžete zchladit v historickém podzemí a jako dokonalé fotoobjekty vám poslouží domky na náměstí Republiky.

Zlín alias město Tomáše Bati

Dominantu tohoto města tvoří cihlové budovy, ve kterých se nachází Univerzita Tomáše Bati, ale i galerie a muzea. Při návštěvě Zlína určitě nevynechejte Muzeum jihovýchodní Moravy, kde ve stálé expozici s názvem Princip Baťa poznáte poutavou formou historii obuvi a produkce firmy Baťa a vývoj filmu a cestování.

Studentské město Brno

Brno patří mezi populární města studentů, ale také výletníků. Historické centrum spolu s hradem Špilberkem prověří vaši fyzickou kondici, ale určitě si zaslouží vaši návštěvu. Vědecký park VIDA! nabízí zábavu pro celou rodinu a dobrodruzi si přijdou na své v bunkru 10-Z, ve kterém mohou strávit celou noc.

Historický Český Krumlov

Kouzlo tomuto městu dodává Vltava, která protéká celým Českým Krumlovem. Nejkrásnější cestu přes řeku si vychutnáte přes dřevěný Lazebnický most, kterým se dostanete do nádherného historického centra. Kamenné uličky a úzké cestičky si získají srdce každého romantika. Umělci si zase přijdou na své v Egon Schiele Art Centru.

Celebritní Karlovy Vary

Karlovy Vary si nezaslouží vaši pozornost pouze během známého filmového festivalu. Nádherné barevné domky si užijete v průběhu celého roku a na podzim vaše fotoaparáty potěší jejich kontrast s okolní přírodou.

Pro romantické procházky je centrum přímo stvořené, ale podobnou pohádkovou atmosféru zažijete také v lázeňských lesích Svatý Linhart. Najdete zde rozhlednu, pozorovatelnu, zříceninu kostela sv. Linharta a milovníky architektury rozradostní altán U Obrazu.

Ve všech zmíněných městech můžete využívat náš mobilní internet, s jehož pomocí se budete moci podělit o své zážitky s rodinou a kamarády, ale jednoduše vyřešíte i pracovní e-maily.

 

Vyzkoušejte náš superrychlý LTE internet pro živnostníky a malé firmy.

https://www.t-mobile.cz/images/6bbb9970-cb09-4f29-bfde-12fb75893bc4.jpg