Zpět

4 nejlepší telefony pod stromek

Rádi byste obdarovali své blízké nejlepším novým telefonem, ale neumíte se rozhodnout, který je ten správný? My vám s tím pomůžeme. Vybrali jsme pro vás 4 skvělé telefony, kterými potěšíte selfie závisláky, náročné uživatelé i lidi, co hledají téměř nezničitelné zařízení.

Huawei P9 Lite – za málo peněz hodně muziky

Dobře vybavený smartphone za dostupný peníz, který navíc vypadá k světu. Jedním z velkých kladů je kovový lem po stranách telefonu, díky kterému je odolnější a na pohled atraktivnější. Na spodní straně telefonu najdete slušně hrající reproduktor, který ani při vyšší hlasitosti nezpůsobuje rezonování konstrukce.

Kvalita zvuku v porovnání s ostatními telefony této třídy je nadprůměrná. Tento smartphone disponuje i multifunkční rychlou čtečkou otisků prstů, díky které dokážete např. listovat obsahem v galerii, podržením prstu na čtečce můžete snímat fotografie, zvednout hovor nebo zastavit budík. Přední fotoaparát stejně jako hlavní disponuje vysokou světelností F2.0 i 27 mm a širokoúhlou čočkou. Zajímavostí je, že snímek se dá zhotovit i hlasem.

Přejít do eShopu

Cat S60 – výkonný smartphone v nerozbitném šatě

Pokud hledáte téměř nezničitelný telefon, pak Cat S60 je správná volba. O rozbití či utonutí Caterpillaru se nemusíte obávat. Oproti všem ostatním odolným telefonům jste konečně narazili na model s 3 GB RAM, osmijádrovým procesorem od Qualcommu s pořádnou 3 800 miliampérhodinovou baterií a s vlastnostmi, které jsou bezkonkurenční.

Aplikace MyFLIR – VGA je termokamera schopná rozlišovat rozdíly teplot v rámci záběru. Vyhledat živého tvora ve studeném lese už nebude žádný problém. Perfektní je, že takový záznam můžete také nahrát jako video s vaším komentářem.

Přejít do eShopu

Sony Xperia XZ1 Compact – malý, ale zato neuvěřitelně šikovný

Na trhu smartphonů s velkými displeji scházejí výkonné, ale malé telefony a Sony to ví, proto přichází s řadou Compact. Sony Xperia XZ1 Compact je prémiové zařízení nabité nejnovějšími technologiemi od Sony. Díky malým rozměrům se vejde skoro do každé kapsy a nezaměnitelný design působí stylově.

Fotoaparát Motion Eye se superzpomaleným pohybem a kamera, která zachytí 960 snímků za sekundu, promění tento telefon v dokonalý snímač okolního světa, díky voděodolnému displeji dokonce i v nepříznivém počasí.

Přejít do eShopu

Apple iPhone 7 Plus – patří mezi nejlepší telefony dnešní doby. Přesvědčí i vás?

Apple iPhone 7 Plus 256 GB s Retina HD displejem o velikosti 5,5", který dokonale odráží skutečný svět, je ideálním dárkem pro nejnáročnější uživatele. Tento iPhone má připraveny 2 objektivy – širokoúhlý a teleobjektiv s možným až 2násobným optickým zoomem.

Blesk na telefonu se přizpůsobuje barevné teplotě prostředí. Oproti předchozímu iPhonu 6 pracuje až 2× rychleji. iPhone 7 podporuje sítě LTE Advanced se stahováním dat rychlostí až do 450 Mb/s a je ideální volbou pro uživatele, kteří touží mít telefon a herní konzoli v jednom, a to díky novému procesoru A10 Fusion a 3GB RAM.

Přejít do eShopu

https://www.t-mobile.cz/images/ee51432d-0f88-48e1-b3ab-023068176e75.jpg