Zpět

Deutsche Telekom pomáhá městům při přechodu na chytrá řešení

Města po celé Evropě začínají být chytrá. Představitelé měst od Španělska po Řecko svým obcím pomáhají překonat další milník a zajišťují úspěch příštím generacím. Společnost Deutsche Telekom je prověřený partner s mnoha zkušenostmi z minulosti, kdy představitelům obcí pomáhala porozumět potenciálu, který mají řešení pro tzv. chytrá města financovaná EU.

Dnes pořád slýcháme zmínky o chytrých zařízeních, chytrých řešeních. V průběhu posledního roku a půl se podpora digitálních odpovědí na potřeby moderního města nevídaně rozrostla.

Představitelé měst si uvědomují, jaké výhody inovace přináší: chytrá města jsou připravená na budoucnost, jsou udržitelná a přispívají k větší rovnosti ve společnosti. Deutsche Telekom tento pohyb sleduje a sbírá ty nejlepší zkušenosti ze spolupráce s městy během přechodového období.

Evropská unie si také uvědomuje tuto jedinečnou příležitost, již dnes mají obce a města po celém kontinentu. Proto se rozvoj měst stal jádrem její politiky soudržnosti pro období 2014-2020. Tok peněz směřuje na podporu inovací, přičemž na pomoc evropským městům během přechodu na chytrá řešení už byly vynaloženy miliardy euro.

Toto počáteční financování urychlí zavádění chytré infrastruktury. Ta pak napomůže vzniku udržitelných projektů, které budou dloudobě představovat významný přínos jak z hlediska finančního a sociálního, tak i z hlediska ochrany životního prostředí.

Společnost Deutsche Telekom má již dnes zavedenou síť partnerů po celé Evropě. I proto je v ideální pozici, aby mohla poskytovat městům podrobné rady a návody, jak se co nejlépe seznámit s různými možnostmi financování různých inovativních nápadů.

Podpora Deutsche Telekom vychází z hluboké znalosti celého procesu financování a zavádění inovací. O svoje zaběhnuté a ozkoušené business modely se společnost ráda podělí s obcemi, které plánují začít zavádět chytrá řešení.

Společnost Deutsche Telekom si uvědomuje, že investice do informačních a komunikačních technologií, ICT, je v našem digitálním věku krokem vpřed. Právě proto je pro obce vhodným průvodcem na cestě k evropskému financování jejich chytrých řešení.

Možností pro chytrá města je nepřeberné množství. Od zvyšování bezpečnosti ve veřejném prostoru po snižování znečištění, od zvyšování efektivity po skutečné zlepšení každodenního života obyvatel, správným prostředkem je vždy inovace.

Společnost Deutsche Telekom nabízí jedinečnou podporu pro pochopení celého procesu. Díky evropským fondům a značným zkušenostem, které v této oblasti získala Deutsche Telekom v minulosti, mohou představitelé obcí chytit příležitost za pačesy a svoje sny o chytrém městě proměnit ve skutečnost.

Ve zkratce:

• čas na přechod k chytrým řešením je právě teď

• v rámci evropských fondů jsou k dispozici miliardy euro

• Deutsche Telekom má s touto problematikou nepřekonatelné zkušenosti, které může nabídnout obcím

• vyberte si prověřeného partnera, který vám bude moci poskytnout rady, návody a podporu

https://www.t-mobile.cz/images/f1f60eb3-f3ef-428f-84db-aa1ff7008805.jpeg