Huawei Mate 20 Pro

Vítá vás vyšší inteligence!

Neomezená lidská představivost – ta byla inspirací pro nový model HUAWEI Mate 20 Pro. Průlomy v technologii odstraní překážky mezi tím, o čem sníte, a tím, co můžete dělat.

Přirozené mistrovské dílo!

Propracované mistrovské dílo ze 3D skla s hladkými křivkami a spoji, které se rozpouští v designu. Zdokonalená symfonie ve vaší ruce.


Vyváženost v umění

Stejně jako u uměleckých děl jsou linie a prvky modelu HUAWEI Mate 20 Pro dokonale symetricky v harmonii.


Zářivé barvy

Jako pocta sytým barvám přírody je model HUAWEI Mate 20 Pro k dispozici ve třech zářivých barvách. Světlo se úchvatně odráží od zadní strany půlnoční modré a díky speciální struktuře sklo neklouže a nezůstávají na něm otisky prstů.

Doposud nejvýkonnější a nejchytřejší model

Díky přijetí pokročilé a flexibilní vícejádrové architektury CPU a GPU se rychlost úkolů a operací zařízení značně zvýšila. Jeden z DUAL-NPU nabízí ohromující výpočetní výkon UI a další se zaměřuje na konkrétní úkoly, aby bylo možné dosáhnout maximální efektivity a výrazně zlepšit dojem uživatelů.

Obrovská kapacita

Pro řadu modelů Mate je charakteristická dlouhá výdrž. Velká baterie s kapacitou 4 200 mAh4 s chytřejším řízením napájení pomocí umělé inteligence zvládne všechny vaše každodenní úkoly i požadavky na zábavu.

Trojitý fotoaparát Leica

Fotografie vám doslova vezmou dech. Hlavní 40MP RGB objektiv byl navržen pro řadu různých situací. Dokáže skvěle zachytit detaily v každodenních fotografiích. 8 Mpx teleobjektiv je určen pro snímky z dálky a zbrusu nový 20 Mpx ultraširokoúhlý objektiv Leica je ideální pro focení krajiny a maker.

Čtečka otisku prstů na obrazovce

Díky ergonomickému provedení a technologii dynamického snímání tlaku stačí zvednout prst a dotknout se obrazovky. Telefon se odemkne rychle a bezpečně.

Zbavte se kabelu

Díky bezpečnému 15W bezdrátovému rychlonabíjení TÜV můžete nabíjet rychle, bez starostí a bezpečně. Už nejen momentální trend, ale budoucnost.