Samsung Galaxy A5 (2017)

Stylový design & dokonalá symetrie

Nový smartphone Galaxy A5 (2017) si vás získá na první pohled. Moderní, minimalistický design podtrhuje odolné 3D sklo, kovový rámeček a velký 5,2" displej.

Galaxy A5 (2017) je navržen tak, aby byl velice pohodlný a skvěle funkční, aniž by došlo ke kompromisu v oblasti vzhledu. Proto je objektiv fotoaparátu zasazen do zadní části telefonu tak, aby nevystupoval na povrch. Ve výsledku působí telefon dokonale symetricky a skutečně elegantně.

Zobrazit v eShopu

Fotografie ve vysokém rozlišení

Fotografiemi se snažíme zachytit realitu takovou, jaká je. Proto Galaxy A5 (2017) nabízí opravdu vysoké rozlišení 16 Mpx společně s funkcí automatického ostření, která je rychlá a přesná. Vaše vzpomínky na důležité okamžiky života vám doslova ožijí před očima, kdykoli se ke snímkům vrátíte.

Úžasná selfie jako nikdy dřív

I selfie s přáteli si zaslouží co nejvyšší kvalitu. Proto i přední fotoaparát Galaxy A5 (2017) přichází s neuvěřitelným rozlišením 16 Mpx, jakého se obvykle dočkáte jen u zadních fotoaparátů. A společně s intenzivním osvětlením displeje, které simuluje blesk, budou vaše selfie vždy perfektní.

* Fotografie pořízena pomocí Galaxy A5 (2017).

Vysoká odolnost

Galaxy A5 (2017) byl navržen tak, aby zvládl všechny situace každodenního života. S certifikací IP68 mu nevadí voda ani prašné prostředí.

* Zařízení můžete ponořit do vody do hloubky 1,5 metru až na 30 minut.

Neztratíte ani minutu

Na Galaxy A5 (2017) se můžete spolehnout – přichází s baterií s prodlouženým výkonem. V případě vybití telefonu mu dodáte dostatek energie už za pár minut na celý den díky rychlému nabíjení.

Prostor pro vaše zážitky

Všechny vaše fotografie, videa nebo oblíbenou hudbu můžete mít stále u sebe, aniž byste se báli o dostatek úložného prostoru. Paměť Galaxy A5 (2017) je možné rozšířit až o 256 GB pomocí microSD karty.

Stačí jen pohled

Je to tak snadné. Telefon ani nemusíte probudit a ihned zjistíte, kolik je hodin nebo jestli vám někdo volal. Funkce Always On Display se postará o to, že potřebné informace budete mít na displeji přítomné neustále.

Nabíjejte oboustranně

Nabíječku už do telefonu nebudete dávat obráceně. Galaxy A je vybaven konektorem USB-C, který umožňuje oboustranné nabíjení.