Ničím nerušená podívaná

Objevte fantastický zážitek ze sledování na Infinity displeji chytrého telefonu Samsung Galaxy A6. Jeho Super AMOLED obrazovka není ohraničená tradičními rámečky, takže vás při prohlížení webu, hraní her ani sledování seriálů nic nevyruší. Vysoký kontrast, vyvážení barev a poměr stran 18,5 : 9 vám poskytnou obsah ve vysoké kvalitě a vynikající uživatelský komfort.

Zvolte si ten správný blesk

Někdy vám k parádnímu selfie stačí okolní osvětlení. Ale na párty nebo v noci potřebujete pro zachycení výrazu více světla. Tříúrovňový blesk předního fotoaparátu Galaxy A6 vám jej poskytne. A to vždy v té správné intenzitě pro dané prostředí.

Skvělá selfie ve dne i v noci

Tři nastavení předního blesku nejsou jediným faktorem, který při focení se smartphonem Galaxy A6 pomáhá ke skvělé vypadajícím autoportrétům. Široká clona s hodnotou světelnosti f/1,9 spolu s 16Mpx rozlišením předního fotoaparátu jsou zárukou kvality bez ohledu na denní dobu.

Pochlubte se svou originalitou

Vtipný výraz ve tváři přátel nebo svou vlastní radost snadno zachytíte. Ale co dál? S rozsáhlými tvůrčími možnostmi Galaxy A6 svou tvorbu můžete ještě více ozvláštnit. Aplikujte na fotografii některý z dostupných filtrů. Nebo přidejte na obličej veselé nálepky. Z bohaté nabídky efektů si vždy vyberete.

Užívejte si dvě aplikace najednou

Infinity displej vašeho telefonu nabízí nejen výjimečnou podívanou, ale usnadní vám i používání dvou aplikací najednou. Jednoduše je propojte prostřednictvím funkce App Pair a získáte možnost jejich rychlého spuštění i současného zobrazení vedle sebe na jedné obrazovce.

Pozná váš obličej i otisk prstu

Značka Samsung je synonymem spolehlivosti. Smartphone Samsung Galaxy A6 je toho dalším důkazem. Důležitá data uložíte do Zabezpečené složky, jejíž obsah nikdo bez vašeho svolení neotevře. Stejně tak vám smartphone poskytuje pokročilé možnosti odemykání, a to jak rozeznáním obličeje, tak použitím otisku vašeho prstu.