Samsung Galaxy A8 (2018)

Sleduje svět vašima očima

Možná jste cestovatelé a objevitelé dechberoucích zákoutí celé planety. Nebo nadšenci do bláznivě zábavných selfie. A třeba platí úplně jiná možnost a není snadné vás označit pouze jedinou větou. Pro zachycení a sdílení svých unikátních pohledů na svět však potřebujete stejně jedinečný nástroj. Chytrý telefon Galaxy A8 od společnosti Samsung se jím ve vašich rukou stane.

Infinity displej přináší ještě větší zážitek

Galaxy A8 se podobně jako další špičkové modely smartphonů Samsung pyšní detailním a rozsáhlým Infinity displejem. Obrazovka s úhlopříčkou 5,6 palce a poměrem stran 18,5 : 9 dominuje přední straně zařízení a přináší fantastické zážitky ve Full HD+ rozlišení 2 220 × 1 080 pixelů. A díky svým rozměrům poskytuje i pohodlnější ovládání telefonu.

Záruka zábavných selfie

Dva objektivy, inteligentní ostření Live Focus pro snadné vytvoření bokeh efektu, automatická detekce obličeje, bohatá nabídka filtrů. Objevte možnosti technologií skrývajících se v duálním předním fotoaparátu Galaxy A8. K vytvoření skutečně bezchybných selfie vám dává všechny ingredience kromě jediné. Ještě je potřeba dodat váš úsměv.

Žádný detail vám neunikne. Ani ve tmě

O vyfocení selfie s vaším úsměvem se stará duální přední fotoaparát, pro záznam radosti ve vašem okolí je pak Galaxy A8 vybaven 16Mpx zadním fotoaparátem se skvělou světelností f/1,7. Díky ní a citlivému senzoru si hravě poradí i s mimořádně tmavými scénami. Takže se nemusíte bát, že by ty nejzábavnější detaily z nočních snímků zůstaly schované ve tmě.

Snadno odolá nejen rozmarům počasí

Od prvotřídních zařízení Samsung očekáváte vysoký výkon bez ohledu na okolní vlivy. Certifikace IP68 potvrzuje, že podobně jako další telefony Samsung splnil náročné testování také Galaxy A8. Spolehlivě tak vzdoruje vniknutí prachu i například náhodnému polití vodou.

* Galaxy A8 s certifikací IP68 je odolný vůči vodě a proti vniknutí prachu. Voděodolnost byla testována v hloubce až 1,5 metru po dobu až 30 minut. Pro prodloužení životnosti vašeho zařízení jej v případě ponoření do vody následně opláchněte čistou vodou a usušte utěrkou z mikrovláken. Certifikace IP68 není zárukou ochrany proti silnému dešti nebo silnému polití.

Zamknutá obrazovka plná informací

Některé obrazovky odložených telefonů zejí prázdnotou. Super AMOLED displej Galaxy A8 ale ve své práci pro vás nikdy nepřestává. I když svůj smartphone zamknete, díky Always On Display uvidíte na Galaxy A8 přehled informací, který si sami můžete nastavit podle svých potřeb.

Bezpečná složka pro vaše tajemství

Mohou to být důležité soubory z práce. Nebo fotografie, kterými chcete překvapit své blízké. Ať už do Bezpečné složky uložíte jakékoliv soubory, bez vaší autorizace se k nim nikdo nedostane. Kromě možnosti zašifrování dat poskytuje Galaxy A8 také další bezpečnostní řešení v podobě čtečky otisků nebo systému identifikace tváře.

* Obsah na obrazovce je pouze ilustrační. Odemčení pomocí funkce rozeznání tváře poskytuje nižší úroveň zabezpečení než odemykání gestem nebo kódem PIN.

** Dostupnost Bezpečné složky je závislá na druhu šifrovaného obsahu. Funkce pracuje na softwarové úrovni, aniž by zabírala další kapacitu úložiště telefonu.

Zařaďte osmijádrovou rychlost

Graficky náročné hry? Hravě zvládne. Rozsáhlé pracovní úkoly? Naprosto bez problému. Galaxy A8 s osmijádrovým procesorem a 4 GB RAM je připraven na neobvykle vysoký stupeň zátěže. Navíc si zcela s přehledem poradí s mnoha aplikacemi najednou i s velkým množstvím uložených souborů. Ke zvýšení 32 GB kapacity vnitřní paměti stačí vložit microSD kartu o objemu až 256 GB.