Samsung Galaxy Note8

Chci objednat Samsung Galaxy Note8

Tvořte velké věci

Samsung Galaxy Note8 vám přináší jedinečnou kombinaci nejnovějších technologií a inovativního, ale stále perfektně přirozeného ovládání telefonu. Vychutnejte si spojení špičkového smartphonu s tvůrčími možnostmi dotykového pera S Pen.

Více prostoru pro vaše nápady

Větší úhlopříčka Infinity displeje chytrého telefonu Note8 neznamená jen pohodlnější a příjemnější sledování videa či větší přehled o rozpracovaných úkolech. Zdokonalená 6,3palcová obrazovka je také perfektní pracovní plochou pro stoprocentní využití pera S Pen. Ergonomický design a snadná ovladatelnost zařízení ale samozřejmě zůstaly zachovány.

* Infinity displej: téměř bezrámečkový, celoplošně skleněný displej dosahující až k okrajům zařízení.

* Rozměr displeje měřeného diagonálně jako celý obdélník je 6,3" a se započítáním zaoblených rohů 6,2".

Precizní pero S Pen

S dotykovým perem S Pen získáte možnost vtisknout své komunikaci opravdovou originalitu, pouhým pohybem vaší ruky vznikne jedinečný psaný, kreslený i animovaný obsah. Pouhých 0,7 milimetrů tenká špička pera zajišťuje při jeho tvorbě dokonalou přesnost. Díky vysoké úrovni citlivosti na 4 096 úrovní přítlaku se S Pen umí proměnit v mistrovský štětec s různou tloušťkou tahu.

* Obrázky jsou pouze ilustrační.

Duální dokonalost fotoaparátu

Zachyťte svět kolem sebe v daleko vyšší kvalitě, než jste byli zvyklí. Vytvořte dokonalé fotografie prostřednictvím dvou 12Mpx objektivů duálního fotoaparátu Note8 s pokročilou funkcí ostření Live Focus a stabilizací obrazu. Širokoúhlý objektiv díky světelnosti f/1.7 pořídí skvěle vypadající snímky bez ohledu na okolní osvětlení a je doplněn teleobjektivem, jenž disponuje dvojnásobným optickým zoomem.

* Dual Pixel Sensor a objektiv se světelností f/1.7 je pouze u širokoúhlého fotoaparátu.

* Fotografie pořízená pomocí Galaxy Note8.

Srdce plné síly

Galaxy Note8 je prémiovým smartphonem ve všech ohledech včetně hardwaru, který jeho rozmanité funkce pohání. Srdcem telefonu je 10nm procesor podporovaný 6 GB operační paměti. Interní 64GB úložiště lze rozšířit až o 256 GB vložením microSD karty. Note8 navíc podporuje i nejmodernější a nejrychlejší síťová připojení v podobě až gigabitového LTE a Wi-Fi. A když už baterii po náročném používání přeci jen dostanete na nižší procenta, můžete využít praktickou možnost jejího bezdrátového dobití.

* MicroSD karta je prodávaná samostatně.

* Bezdrátová nabíječka je prodávaná samostatně.

* Galaxy Note8 a S Pen s certifikací IP68 se vyznačují odolností proti vodě a prachu. Certifikace voděodolnosti vychází z testovacích podmínek při ponoření do vody do hloubky 1,5 metru až na 30 minut.

Skvělé spojení s DeX Station

S DeX Station máte všechny výhody stolního počítače vždy na dosah. Stačí připojit myš a klávesnici přes rozhraní USB a zapojit displej prostřednictvím HDMI kabelu. Váš Note8 bude i nadále pracovat jako chytrý telefon, zároveň vám ale ve spojení s DeX Station odemkne cestu k ještě větší efektivitě. A když vás omrzí práce v pohodlí obývacího pokoje, snadno DeX sbalíte s sebou na cesty. Nebo si s dalšími doplňky Samsung užijete báječné chvíle ve virtuální realitě a vizuální obsah ve 360 stupních!

Vaše soubory v novém telefonu

Pro naprosto plynulý přechod ze starého mobilního telefonu na smartphone Galaxy Samsung Note8 využijte aplikaci Smart Switch. Vaše zprávy, seznam kontaktů, nastavení a samozřejmě i uložené soubory připraví pro okamžité používání, prohlížení i přehrávání v novém zařízení.

* Dostupnost služeb se může lišit v závislosti na zařízení. USB konektor je součástí obsahu balení.

Prémiový servis MojeGalaxy

Se službou MojeGalaxy získáte hned tři zajímavé benefity. Možnost kontaktovat speciální infolinku 800 66 53 77, možnost osobního vyzvednutí poškozeného telefonu na území ČR včetně získání náhradního telefonu po dobu opravy a také garanci rychlé opravy při návštěvě zákaznického centra. Více informací naleznete na webu výrobce.