Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Telefon, který navždy změní svět fotografie

Galaxy S20 Ultra– smartphone, který pomocí funkce 8K video snap vytvoří profesionální video obsah na váš vlog i špičkové snímky na osobní či firemní profil. Chytrá baterie zajistí jeho dlouhou výdrž a výkonný procesor má na starosti plynulé fungování bez sekání pro vaše maximální zážitky.

Pořídit telefon

Na detailech záleží

Zachyťte ve svých záběrech i ty nejmenší detaily při zachování vysoké kvality snímků. K dispozici vám bude 108Mpx fotoaparát s 10× hybridním optickým zoomem a 100× Super Resolution Zoom, díky kterým objevíte skutečné kouzlo profesionálních a detailních fotografií.

Tvořte zářivé snímky. Kdykoli

Příležitost na vytvoření skvělé momentky si nevybírá ideální načasování. S Galaxy S20 Ultra se nemusíte omezovat na fotografování pouze během vhodných světelných podmínek – s 3× větším obrazovým senzorem a Nočním režimem můžete tvořit klidně i o půlnoci.

Profesionální videa pod palcem

S Galaxy S20 Ultra budete tvořit nejen jedinečné snímky, ale také profi videa v superostrém 8K rozlišení. Všechny jejich detaily a živé barvy pak nejlépe vyniknou při promítání na obrazovce jednoho z televizorů QLED 8K od společnosti Samsung.

Pořídit telefon

Single Take – funkce, kterou si zamilujete

Díky pokročilé funkci fotoaparátu budete jediným 10vteřinovým přidržením spouště tvořit až 14 různých formátů – autoportrét, snímky s bokeh efektem, videa či bumerang. Single Take bude bavit vás i vaše okolí.

Nedejte svým soupeřům šanci

S Galaxy S20 Ultra budete na cestě za vítězstvím! Vysoce responzivní 120Hz Infinity-O displej vám přináší konkurenční výhodu oproti vašim virtuálním protivníkům a plynulé fungování podpoří 12GB RAM a osmijádrový procesor. Smartphone disponuje také praktickou funkcí Rychlé spuštění, díky které se během mžiku ocitnete v gamingovém světě.

Už žádná roztřesená videa

Vezměte svůj Galaxy S20 Ultra i na to nejbláznivější dobrodružství a přivezte si domů nezapomenutelné zážitky v podobě originálních videí. O jejich perfektní plynulost se postará optická stabilizace obrazu (OIS) a režim Superstabilizace. Nežádoucí roztřesení se tak stává minulostí!

Citlivá data pod ochrannými křídly

Využívejte Galaxy S20 Ultra naplno a beze strachu o svůj soukromý obsah – bezpečnostní procesor ochrání váš PIN, heslo či gesto. Malwary a jiné hrozby budou bez šance díky bezpečnostní platformě Samsung Knox, která chrání zařízení na hardwarové i softwarové úrovni.

Kompatibilní s 5G

Galaxy S20 Ultra je připravený na blížící se bleskové 5G připojení, díky kterému zažijete online zábavu v dechberoucí rychlosti. Sdílejte soubory během vteřiny, užívejte si livestreaming a gaming nové generace.

Pořídit telefon