Samsung Galaxy S8 / S8+

Vstupte do nové dimenze

Vítejte v nové éře sledování obsahu na telefonu. Galaxy S8 a S8+ zcela změní váš pohled na obrazovky mobilních zařízení. Jediným dotykem na takřka neohraničený displej se před vámi otevře dosud nepoznaný svět vizuálních zážitků. Nezáleží na tom, jestli si prohlížíte fotografie nebo přehráváte nejnovější film. Pocit ze sledování obsahu na Galaxy S8 a S8+ je nepřekonatelný.

Koupit S8 v eShopu

Koupit S8+ v eShopu

Design

Nezná hranice

Vychutnejte si fantastický pohled na neohraničený displej Galaxy S8 a S8+ i perfektní pocit, když telefon vezmete do ruky. V nejnovějších smartphonech od společnosti Samsung se spojují pokročilé technologie s precizní ergonomií a luxusním vzhledem. Výsledkem je dosud nepoznaný zážitek daleko přesahující vaše očekávání.

Fotoaparát

Každý okamžik zachytí dokonale

Když budete fotit se svým Galaxy S8 nebo S8+, budete mít jistotu vždy perfektního snímku. Nezáleží, jestli je poledne nebo půlnoc. Zdokonalená optika a Dual Pixel senzor zadního 12Mpx fotoaparátu i vynikající parametry 8Mpx předního jsou toho zárukou.

Bezpečnost

Odemkněte telefon jediným pohledem

Galaxy S8 a S8+ jsou vybaveny dokonalým systémem zabezpečení. Na výběr máte z několika způsobů odemykání telefonu. Využijte například své oční duhovky. Snímač na přední straně telefonu je spolehlivě rozpozná. A navíc je tento způsob odemykání maximálně bezpečný. Každá duhovka je prakticky nenapodobitelná, zneužití je tedy nemožné.

Výkon

Špička mezi procesory

Dokonalý displej a dechberoucí design dělají z Galaxy S8 a S8+ mistrovská díla navenek. Oba modely smartphonů Samsung jsou však naprosto perfektní i uvnitř. Mohou se pochlubit certifikací IP68 proti poškození prachem či ponořením do vody a jako úplně první chytré telefony na celé planetě jsou vybaveny tou nejžhavější novinkou v podobě 10nanometrového mobilního procesoru.

Chytré funkce

Inovativní vyhledávání s Bixby

Získejte informace rychleji a ve větším pohodlí než kdy dřív pomocí virtuálního asistenta Bixby. Pro nalezení toho, co potřebujete, už nemusíte ani psát. Stačí promluvit. Že se vám nechce ani to? Tak asistentovi prostě ukažte pomocí fotoaparátu, o čem byste chtěli zjistit víc. Ať už je to významná památka, nebo produkt, který vás zaujla. Inteligetní procey Bixby si poradí i s takovým zadáním.

* Asistent Bixby je k dispozici pouze ve vybraných jazycích.

Smart Switch

Snadný přenos vašeho obsahu

Díky aplikaci Smart Switch si přenesete kontakty, fotografie, videa a další obsah ze starého telefonu do svého nového Galaxy S8 a S8+. Není potřeba žádné složité manuální nastavování. Stačí oba telefony propojit a Smart Switch vše během krátké chvíle zařídí.

* Dostupnost jednotlivých služeb se může lišit v závislosti na zařízení. USB konektor je součástí balení.

Odpovídá vašim potřebám

Smartphone, který ovládne každý

Zcela snadno padnou do ruky, stejně přirozeně se s nimi pracuje. Jak vnější vzhled, tak ovládací prvky a jednotlivá nastavení Galaxy S8 a S8+ jsou designována pro tu nejvyšší možnou úroveň uživatelského pohodlí.

Příslušenství

Praktické i působivé

S konvertibilní bezdrátovou nabíječkou získáte pro práci s chytrým telefonem Galaxy S8 nebo S8+ absolutní volnost. A z mnoha kombinací barev a designů si snadno zvolíte pouzdro, které je pro vás to pravé.

Koupit S8 v eShopu

Koupit S8+ v eShopu