Představujeme vám

Nová definice fotoaparátu

Koupit S9 v eShopu
Koupit S9+ v eShopu

Revoluční fotoaparát, který se přizpůsobí okolnímu světlu jako vaše oko

Zachyťte atmosféru celého dne

Život kolem vás nečeká na perfektní podmínky. Zábavu, dobrodružství a akci nelze jednoduše rozvrhnout. Dějí se čtyřiadvacet hodin denně. Pro někoho to může být překážka, pro vás se Samsung Galaxy S9 v ruce však nikoliv. Revoluční fotoaparát nejnovějšího telefonu od společnosti Samsung byl navržen pro precizní práci v jakoukoliv denní dobu a za jakýchkoliv podmínek. Jeho variabilní clona se podobně jako oko rozšíří nebo zúží podle množství světla v okolí tak, aby fotoaparát i ve tmě zachytil ostré a jasné snímky.

Clona nastavená na hodnotu světelnosti f/1.5

Ve tmě se clona rozšíří, aby zachytila co nejvíc světla.

Clona nastavená na hodnotu světelnosti f/2.4

V silném světle se clona zúží, aby byly vaše snímky co nejostřejší

Okamžik uprostřed okamžiku

Obyčejné video zachytí pouze obyčejné okamžiky. Zpomalený záběr vám na ně poskytne nový pohled. Ale superzpomalená videa pořízená Galaxy S9 vám odhalí okamžiky skryté v okamžiku. Rychlost snímání 960 snímků za sekundu je dokonce čtyřikrát vyšší než u běžných zpomalených záběrů. Se superzpomaleným režimem navíc můžete ve vyšší rychlosti zachytit až dvacet manuálně aktivovaných segmentů natáčeného videa nebo se spolehnout na precizní automatickou detekci pohybu.

Váš úsměv v hlavní roli

Nespoléhejte se pouze na předem nastavená emoji. Vytvořte si vlastní – a naprosto originální, protože se sami stanete jejich předlohou. Přední fotoaparát Galaxy S9 vás transformuje v animovaný avatar, ze kterého vytvoříte vlastní emoji a který využívá principy rozšířené reality. Takže sleduje vaše pohyby, mimiku a emoce. A na rozdíl od skutečnosti okamžitě upravíte svůj vzhled jediným dotykem.

Stereo audio vyšší úrovně

Dopřejte svému sluchu kvalitu, která se zrodila z jedinečné spolupráce. Stereo reproduktory smartphonu Galaxy S9 byly navrženy a zkonstruovány světově uznávanými audio odborníky z vývojových laboratoří společností AKG a Samsung. Výsledkem jsou ještě hlubší basy, bezchybný zvuk i při vyšších hlasitostech a perfektní pocit prostorového audia zprostředkovaný technologií Dolby Atmos.

Chytrý společník nejen na cesty

Ať už míříte za hranice a chcete mít jistotu, že porozumíte menu v restauraci i výstražným cedulím, nebo jen potřebujete pomoc s překladem dokumentů v práci či ve škole, inteligentní pomocník Bixby je tu pro vás. Nechejte si přeložit nápisy v cizím jazyce bez nutnosti spouštět aplikaci se slovníkem nebo hledat online překladač. Bixby vám totiž v reálném čase přeloží text, který zaberete fotoaparátem svého Galaxy S9.

Spolehlivá kombinace zabezpečení

Přesnost odemykání telefonu prostřednictvím rozpoznání obličeje může být negativně ovlivněna okolním prostředím, například nedostatečným osvětlením. Proto Galaxy S9 přichází se spolehlivějším řešením. Pokud budete svůj smartphone odemykat pomocí identifikace obličeje, zároveň se aktivuje i snímač oční duhovky. Spojení výhod obou metod zabraňuje nepřesnostem a poskytuje vám spolehlivý a rychlý přístup k telefonu.

Snadné spojení s dalšími přístroji

Inteligentní design produktů společnosti Samsung se promítá i do skvělé souhry smartphonu Galaxy S9 s dalšími zařízeními stejné značky. Prostřednictvím účtu Samsung totiž můžete jednoduše sdílet obrazovku svého telefonu na další displeje. Zapomeňte na řešení problémů s kompatibilitou nebo náročné propojování rozdílných přístrojů. Ekosystém Samsung poskytuje naprosto plynulou a přirozenou synchronizaci obsahu.

Obrazovka, která nezná hranice

K chytrým telefonům od společnosti Samsung už přirozeně patří i takřka neomezený Infinity displej. Galaxy S9 je vybaven Super AMOLED obrazovkou s úhlopříčkou 5,8 palce, která jakýkoliv obsah prezentuje v působivém Quad HD+ rozlišení. Infinity displej nového Galaxy S9 je díky tomu tím perfektním plátnem pro sledování filmů ve vysoké kvalitě i ideální pracovní plochou k práci se snímky z revolučního fotoaparátu.

Počítač skrytý ve vašem telefonu

Galaxy S9 v sobě spojuje výhody špičkového mobilního telefonu s praktickou možností proměny ve stolní počítač. Jednoduše využijte samostatně prodávanou podložku DeX Pad, do které zapojíte svůj smartphone a monitor či televizor. Telefon se stane ovládacím touchpadem a větší obrazovka praktickým prostředím pro sledování videa, práci s textovými dokumenty nebo například k úpravě fotografií.