Virtuální kancelář

Mějte svoji kancelář neustále nadosah díky mobilnímu přístupu.

S dokonalým zabezpečením a jednoduchou správou získáte díky technologii tenkého klienta mimo jiné i zajímavou úsporu nákladů.

Hlavní výhody Virtuální kanceláře

On-line komunikace s firemními aplikacemi S dokonalým zabezpečením a jednoduchou správou získáte díky technologii tenkého klienta mimo jiné i zajímavou úsporu nákladů.

Minimální kapacitní nároky na datovou komunikaci Při práci ve virtuální kanceláři se přenáší pouze změny obrazovek, příkazy z klávesnice a pohyby myší (technologie tenkého klienta), kapacitní nároky na datovou komunikaci jsou tedy minimální a odezva je velmi rychlá.

Vysoké zabezpečení a ochrana informací Není potřeba spouštět programy na vašem zařízení ani přesouvat data k těmto aplikacím (technologie tenkého klienta). Riziko krádeže, ztráty nebo zneužití dat se minimalizuje, protože vaše informace jsou zabezpečeny centrálně a celá komunikace je šifrována.

Centrální správa a kontrola aplikací, dat i uživatelů Virtuální kancelář je provozována na vašem firemním serveru. Instalace, spouštění i správa firemních aplikací proto probíhá na jednom místě.

Úspora nákladů V důsledku provozu virtuální kanceláře dochází ke snížení celkových nákladů spojených s provozem a údržbou aplikací.

Službu jsme připravili ve spolupráci se společnostmi OrBit a Compaq a nabízíme ji našim významným a klíčovým zákazníkům. Máte-li o službu zájem, domluvte si prosím osobní návštěvu našeho obchodního zástupce nebo nás kontaktujte na e-mailu info@t-mobile.cz.

Podniková síť

Virtuální hlasová síť pro všechny telefony pod jednou střechou.

Více zde

IT služby

Potřebujete zjistit něco o IT službách?

Více zde