Selena Gomez se definitivně rozešla s Justinem Bieberem! Pomáhá jí Taylor Swift

Přestože se Selena Gomez a Justin Bieber podle médií rozcházejí obden, tentokrát to vypadá, že je jejich vztah opravdu u konce. Dvacetiletá zpěvačka se v rozhovoru pro Nylon Magazine o rozchodu s Justinem rozpovídala a prozradila, že největší oporou jí je Taylor Swift.

"Zažily jsme ty samé věci ve stejnou dobu," prozradila Selena, proč si za "vrbu" vybrala právě Taylor. S Taylor se totiž Selena sblížila v době, kdy obě prožívaly rozchod s některým z bráchů Jonasů. Selena s Nickem, zatímco Taylor s Joem.

"Nikdy se spolu nebavíme o práci. Taylor se stala osobou, za kterou jdu, když mám problémy s rodinou nebo přítelem. Je těžké najít kamarádku, které můžete věřit. Jsem šťastná, že jednu takovou mám," poděkovala Selena přítelkyni za podporu.

Budou ze Seleny a Taylor divoké party girls?

Oplatila Selena službu Taylor, když se rozpadl její vztah s Harrym Stylesem? Určitě! Zdroj z blízkosti zpěvaček prozradil serveru HollywoodLife.com, že "ty dvě si spolu naplánovaly pořádnou dámskou jízdu a vůbec spoustu zábavy".

Není divu, že Selena a Taylor uvažují také o společném turné. Když už spolu mají důvěrnosti o problémech s partnery, proč se nezačít bavit i o té práci?