<link href="https&#x3a;&#x2f;&#x2f;static2&#x2e;t-mobile&#x2e;cz&#x2f;tmcz-theme&#x2f;css&#x2f;aui&#x2e;css&#x3f;browserId&#x3d;other&#x26;themeId&#x3d;tmcz_WAR_tmcztheme&#x26;minifierType&#x3d;css&#x26;languageId&#x3d;cs_CZ&#x26;b&#x3d;6201&#x26;t&#x3d;1547030880000" rel="stylesheet" media="screen" />

Žádost o grant

Přihláška projektového záměru do grantového řízení
T-Mobile Pomáháme pro rok 2019

Hezký den, děkujeme za váš zájem přihlásit se do grantového řízení T-Mobile Pomáháme pro rok 2019. Než začnete vyplňovat svou přihlášku, přečtěte si pozorně Podmínky.

 • Přihlášku je třeba vyplnit najednou, termín odeslání je do 21. června 2019. Až budete mít přihlášku kompletně vyplněnou, klikněte na tlačítko Odeslat.
 • Na závěr přihlášky budete nahrávat Doklad o vedení bankovního účtu (scan nebo jiný elektronický formát) a Rozpočet včetně spolufinancování ve formátu .xls nebo .xlsx (formulář ke stažení ZDE), proto si je připravte předem.
 • Jak postupovat? Jako první vyplňte identifikační údaje a pak se pusťte do popisu svého projektu. Snažte se být výstižní a struční. Hodnotitelé vašeho projektu o situaci, kterou chcete zlepšit, nic neví. Přihlásit můžete pouze jeden záměr.
 • V případě, že byste potřebovali více informací nebo poradit s vyplňováním registračního formuláře, rádi vám pomůžeme na e-mailu pomahame@t-mobile.cz.

Přejeme vám, abyste v grantovém řízení T-Mobile uspěli!

Tým společenské odpovědnosti T-Mobile

Informace o žadateli

Projektový záměr

Povinné přílohy

Maximální velikost všech příloh (povinných i nepovinných) je 100 MB.

Nepovinné přílohy

Maximální velikost všech příloh (povinných i nepovinných) je 100 MB.

T-Mobile Czech Republic a. s. prohlašuje, že Vámi poskytnuté osobní údaje zpracovává v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, výhradně za účelem účasti v grantovém řízení T-Mobile Pomáháme. Poskytnuté osobní údaje budou rovněž zpřístupněny Nadaci VIA, IČ: 67360114 se sídlem Dělnická 1324/9, 170 00 Praha 7, která je administrátorem udělování grantů T-Mobile Pomáháme, a společnosti AC&C Public Relations, IČ: 25112716, se sídlem U Ladronky 2331/7, Praha 6, která zajišťuje komunikaci podpořených projektů.

Zájemce souhlasí s tím, že poskytnuté osobní údaje bude T-Mobile Czech Republic a. s. zpracovávat i po skončení grantového řízení T-Mobile Pomáháme po dobu 5 let, a to výhradně za účelem informování o dalších grantových nabídkách a CSR aktivitách společnosti T-Mobile Czech Republic a. s. Tento souhlas může zájemce kdykoliv odvolat, a to písemně dopisem zaslaným na adresu T-Mobile Czech Republic a.s., oddělení společenské odpovědnosti, Tomíčkova 2144/1, Praha 4, nebo mailem na pomahame@t-mobile.cz.

Zavřít

Vyplňte prosím všechna zbývající povinná pole:

  OK
  Zavřít

  Děkujeme za přihlášku vašeho projektového záměru do grantového řízení T-Mobile Mluvme spolu pro rok 2017.

  Informace o výsledcích grantového řízení budou uveřejněny na www.t-mobile.cz/pomahame 6. září 2017. Žadatele o grant budeme informovat i e-mailem.

  Podělte se o tuto novinku s přáteli!

  Zavřít
  Zavřít

  V pořádku uloženo

  Zavřít
  Zavřít

  Nastala chyba při ukládání

  Zkuste to prosím později

  Zavřít

  Načítám...