Hybridní cesta do Cloudu

Tým T‑Mobile
cloud

Na cestě za digitalizací se můžete držet při zemi, nebo rovnou vystoupat s celou firmou do oblak. Naší nabídkou cloudových služeb chceme pomoci Vaší společnosti digitalizovat a přizpůsobit se dynamicky se rozvíjejícímu světu dat a aplikací.

Pomoc Ukrajině

Jednotlivé firemní pracovní úlohy mají různé požadavky na bezpečnost a výkon. Proto existuje mnoho důvodů pro jejich udržení ve vlastním, privátním cloudu. Na druhou stranu umíme identifikovat mnoho výhod, které naopak hovoří pro přechod na veřejný cloud.

Naším cílem je pomoci Vašim zaměstnancům lépe plnit jejich povinnosti vytvořením digitálního pracovního prostředí. Poskytovat jim pokročilé technologie, které se promítnou do spokojenosti, produktivity a pracovních výsledků. Jak to provedeme?

Připravíme návrh s přihlédnutím k vybraným nákladům pro Vaši firmu v závislosti na správně zvolené strategii, kterou samozřejmě společně vypracujeme. Výsledkem bude náš hybridní nebo komplexní scénář pro Vaše podnikání, který umožní plně využít flexibility a škálovatelnosti Vašich cloudových řešení.

Náš tým nabízí řadu služeb od komplexního a individuálního poradenství až po migraci stávajících dat, konfiguraci a podporu projektu během provozu. Ale co je nejdůležitější - naši odborníci pomohou vybrat nejlepší nabídku pro Vaši společnost a provedou Vás celým procesem krok za krokem, takže se nemusíte o nic starat.

Zjistěte více o možnostech spolupráce, scénářích vzdálené práce (např. z domova), migraci operačního systému, Microsoft 365 a rozvoji kreativity, podpoře týmové práce, integraci, zjednodušení a efektivním zabezpečení Vaší firmy.

Stačí vyplnit kontaktní formulář a naši specialisté Vám budou k dispozici.

Tak vzhůru do oblak!