Jste připravení na konec 3G sítě?

Tým T‑Mobile
technologie

Jste připravení na konec 3G sítě?

Jednou z našich hlavních priorit je modernizace technologií, které každý den využíváte ke komunikaci, ať už v podnikání nebo kdekoli jinde. Naši nejbezpečnější síť neustále posouváme, abyste si mohli užívat rychlejší a kvalitnější spojení. Právě proto na konci listopadu 2021 nastane čas opustit zastaralou 3G síť.

Vypínáme 3G síť

Proč opouštíme zastaralou síť

Uvolněné frekvence 2100 MHz, využívané současnou 3G sítí, nám umožní posílit novější a efektivnější technologie LTE a 5G. Tato obměna zlepší využití radiového spektra a výrazně zvýší dostupné rychlosti pro mobilní data. Vaše online podnikání, videokonference, ale i spojení se zákazníky, kolegy nebo rodinou tak bude moct i nadále zrychlovat.

Jste připravení na vypnutí 3G sítě?

Většina z nás již používá novější zařízení a SIM karty s podporou LTE. Abyste si byli opravdu jistí, že jste připravení na vypnutí 3G sítě, zkontrolujte si kompatibilitu vašeho zařízení s LTE nebo 5G sítí. Jednoduchý postup naleznete na stránce www.t-mobile.cz/3g.

Co je třeba pro využívání LTE sítě

Používáte telefon, který podporuje pouze 3G a máte ho jen na volání a SMS? V tom případě nemusíte nic měnit. Pokud však chcete využívat mobilní internet, je potřeba přesedlat ze starého telefonu na smartphone a začít také využívat SIM kartu s podporou LTE. Širokou nabídku nejnovějších telefonů za atraktivní ceny si prohlédněte ZDE.