Setkání se seniory v Magenta Experience Center

Tým T‑Mobile
technologie

Magenta Experience Center není jen domovem moderních technologií, ale místem inspirativních setkání. A proto jsme rádi, že kromě konferencí a společenských událostí můžeme hostit i charitativní akce.

Setkání se seniory v Magenta Experience

Prarodič roku 2021 upeče nejen nejlepší koláč a naservíruje nejlepší nedělní oběd, ale nebojí se držet krok s dobou a zkoušet nové věci i přijímat výzvy. Právě těmto babičkám a dědečkům patřilo nedávno Magenta Experience Center na Arkádách Pankrác.

Na tzv. Snídani šampionů jsme spolu s Prave teď! o.p.s pozvali nebojácné seniory, kteří chtějí držet krok s dnešní dobou. Vyzkoušeli si společné bubnování, osvojili základy 3D tisku a potrénovali paměť.

Tato aktivita pro nás není ojedinělá. Naopak dlouhodobě seniorům pomáháme. Ať už akcemi tohoto ražení nebo osobní návštěvou a workshopem třeba v domově pro seniory. Chceme všem bez rozdílu věku ukázat, že technologií se bát nemusí. Snažíme se jim je přiblížit, naučit je jim porozumět a zvládnout s nimi pracovat. Jedině tak se technologie stanou dobrými parťáky a umožní například na dálku komunikovat s blízkými.

Setkání se seniory v Magenta Experience

Prostory Magenta Experience Center můžete využít pro podobné akce i vy. Jsou ideální pro pracovní setkání, eventy nebo vaše firemní workshopy. Pro poptávku stačí zadat základní informace do rezervačního formuláře a náš profesionální tým se s vámi spojí, abyste společně doladili všechny detaily.

Těšíme se na viděnou na některém z našich dalších inspirativních setkání nebo u příležitosti konání vaší soukromé akce.

Tým Magenta Experience Center