Vítejte v MAGENTA EXPERIENCE CENTER

Tým T‑Mobile
smart working inovace

Vítejte v MAGENTA EXPERIENCE CENTER

Ještě mu není ani rok, a už sbírá ocenění. Řeč je o našem jedinečném prostoru, který jsme pro vás otevřeli v únoru tohoto roku. Magenta Experience Center v 1. ročníku soutěže Czech Top Shop, v níž změřily síly kamenné provozovny služeb a zboží, obdrželo nyní speciální cenu.

Magenta Experience Center

Co je Magenta Experience Center? Váš prostor plný možností

Prodejna, místo pro schůzky a setkávání, prostor pro konference a přednášky, to vše najdete na jednom místě v OC Arkády na pražském Pankráci. Jde o výjimečný koncept nejen v České republice, ale v celé naší skupině Deutsche Telekom, který vznikal pod taktovkou mezinárodních týmů studentů, designérů a architektů. Magenta Experience Center je neobyčejným projektem, ze kterého vzešel živý prostor, kde se prolíná svět moderních technologií, podnikání, inspirativních setkání i zábavy. Na co se můžete těšit?

Co-working café s venkovní terasou

Přijďte k nám posedět u dobré kávy, dát si pracovní schůzku či vyměnit svůj home office za příjemné prostřední plné inspirace, vše s plnou technologickou podporou.

Podcast studio

Nemáte kde nahrávat své podcasty nebo nevíte jak pracovat s technikou? Ve funkčním nahrávacím studiu vám poradíme jak na to, abyste mohli tvořit profesionální nahrávky.

Konference a přednášky

Využijte edukační a konferenční prostory s každodenním programem i možností uspořádat vlastní firemní akce. Nebo se podívejte do kalendáře a zúčastněte se některé z inspirativních přednášek a setkání.

I když v naší unikátní prodejně najdete mnoho dalšího, jako Co-working Kitchen, Gaming Zone nebo sekci chytré domácnosti Magenta Home, nemyslíme jen na moderní technologie. Velký důraz klademe také na ekologii, recyklaci, udržitelnost a podporu mladých tuzemských firem. Je zde spousta zeleně v kontrastu s tím nejmodernějším, co nám nyní technologie přináší. Přijďte se přesvědčit.

Současný provoz je omezený vzhledem k aktuálním protiepidemiologickým opatřením. Novinky a aktuální informace ale můžete sledovat na webu Magenta Experience Center, na Facebooku nebo na Instagramu.

Těšíme se s Vámi na další setkání, ať už v naší kavárně během pracovní schůzky nebo na některé z našich inspirativních akcí.