Máme nejlepší síť v České republice!

Monika Floreková

V posledním prestižním testování sítí z října 2017 od P3 Communications GmbH jsme dosáhli nejlepších celkových výsledků. Testovaly se tři hlavní mobilní sítě v ČR, přičemž jsme dosáhli skvělého skóre 908 bodů z 1 000.

Za vším se skrývá kvalitní síť

Pro srovnání: v předchozím testování z května 2017 získal vítěz 885 bodů. Dokázali jsme tak posunout hranici ještě o něco výše. V říjnu jsme získali velký bodový náskok ve všech hlasových kategoriích, ale hlavně jsme prokázali vysokou kvalitu naší datové sítě v monitorovaných geografických oblastech od velkoměst přes města až po silnice.

Za úspěchem se skrývá zlepšování kvality sítě, na kterém neustále pracujeme, a zároveň přidáváme nové funkcionality. Právě tyto předpoklady z nás dělají inovátora na našem trhu. Jsme rádi, že vidíme reálné výsledky naší práce a že úsilí, jež vynakládáme na dosažení nejlepší zákaznické zkušenosti a kvalitních služeb, se skutečně vyplácí.

A jak jsme v testu zabodovali?

V hlasových službách jsme z plného počtu 400 bodů dosáhli 352 bodů. O čem to svědčí? Že se na naši síť můžete spolehnout. Nabízíme vám vysokou kvalitu hovorů a nejkratší čas na jeho uskutečnění (Call Setup Time) ve všech geografických kategoriích.

Zahanbit jsme se nenechali ani v měření datových služeb, kde jsme získali 556 bodů z plného počtu 600. Tento výsledek je zárukou toho, že dosahujeme ve všech geografických kategoriích vysoké rychlosti downloadu i uploadu a že s námi můžete hravě surfovat nebo se dívat na YouTube.

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet kvalitní služby, které neustále zlepšujeme. Přečtěte si více informací o výsledcích testování.

Sdílet článek:

Podobné články

Proč se vyplatí mít ve firmě mobilní pevnou linku

Modernizace a sjednocení hlasových služeb přinesou do vaší firmy znatelnou finanční úsporu.

Přečíst článek

Projekt BeeTech si našel své včelky

Kromě úlové váhy si mohou včelaři vyzkoušet na dva roky připojení do sítě Sigfox.

Přečíst článek

Města, ve kterých si užijete superrychlý mobilní internet

Superrychlý mobilní LTE internet do rychlosti až 225 Mbit/s můžete využít i při poznávání našich měst.

Přečíst článek