Hledat

Samsung Galaxy
Z Fold5

Otevřete svůj svět

Vyberte si svůj nový Samsung

Samsung Galaxy Z Fold5

Barevné varianty

od 41 999 Kč

Samsung Galaxy Z Flip5

Barevné varianty

od 26 999 Kč

Základní cena je stejná jako v uplynulých 30 dnech. Ke zvýhodněné ceně telefonu je tarif
se smlouvou na 24 měsíců. Ceny jsou včetně DPH.

Dosud nejkompaktnější telefon
řady Galaxy Z Fold

Nechte sebe i své okolí okusit dotyk budoucnosti s telefonem, který dokáže hravě nahradit váš notebook i PC. Společnost Samsung hrdě představuje Galaxy Z Fold5 – další přírůstek do řady skládacích zařízení Galaxy Z Fold, které jdou až na samotné hranice fyzikálních zákonů. Elegantní voděodolný design s přepracovaným pantem Flex, obrovský hlavní displej a pokročilá mobilní platforma zajistí prostor pro ničím nerušený multitasking, zatímco vylepšená energetická efektivita a vysokokapacitní baterie přinesou dostatek energie pro celý váš den, naplněný od rána do večera prací i zábavou.

Udrží krok s vaším dnem

Neúnavně pracujte a dělejte, co vás baví s duálním systémem baterie o kapacitě 4 400 mAh, která vás provede každodenním shonem a zajistí až 73 hodin poslechu oblíbených playlistů či až 21 hodin sledování videí, seriálů a filmů. Navíc ve spojení s pokročilým procesorem efektivně přizpůsobuje spotřebu v závislosti na vašich zvycích a potřebách, takže telefon oproti svým předchůdcům přinese vyšší výdrž na jedno nabití.

Bohatý vizuální prostor
ve famózních barvách

Rozložte telefon a nechte se okouzlit úchvatným 7,6" hlavním displejem, který vás svým zpracováním naprosto pohltí. Ten poskytne obrovský prostor pro plynulé zobrazení obsahu všech vašich oblíbených aplikací, sledování filmů a seriálů v přirozených barevných odstínech a díky možnosti práce v hned několika oknech zároveň i produktivitu na úrovni PC – to vše na zařízení o velikosti tabletu, které můžete kdykoliv složit do kapsy a pohodlně přenést kamkoliv.

Výkon, který otevře
nové možnosti

Galaxy Z Fold5 je telefon, který posouvá hranice jak designu, tak i výkonu. Jeho srdcem i mozkem je pokročilá mobilní platforma Snapdragon 8 Gen 2, která oproti předchozí generaci zásadním způsobem zvyšuje výkon CPU a GPU. Chod na grafický výkon náročných aplikací a her tak bude mnohem plynulejší, při současném vylepšení výkonu AI a výdrže baterie na jedno nabití. Vy se tak budete moci do virtuálního světa ponořit s ještě větší vervou.

Multitasking na maximum

Ponořte se do práce a zvládněte všechny úkoly efektivněji na hned několika propojených zařízeních. Důmyslná funkce Multi control přinese možnost použít klávesnici a myš na mobilních zařízeních, jako jsou Galaxy Z Fold5 a Galaxy Tab S9. To usnadní nejen kopírování textu a dalšího obsahu z jednoho zařízení na druhé, ale rovněž umožní použít tablet jako druhý displej, což podstatným způsobem usnadní práci v několika aplikacích zároveň. Vytvoření mobilní kanceláře kdekoliv tak bude otázkou chvilky.

Odolnost, kterou nic nesloží

Revoluční zařízení – nyní ještě odolnější. Spolehněte se na pant Flex s novým dvoulištovým designem, vyrobeným tak, aby odolal nejen častému skládání a rozkládání, ale díky vylepšenému rámečku Armor Aluminium i vodě a vlhkosti, které vaši každodenní životní cestu nebudou mít šanci zastavit. Vezměte si jej všude s sebou a získejte zařízení, které se přizpůsobí na míru vašemu aktivnímu životnímu stylu.

Inovátor na poli fotografie

Zachyťte vše důležité s pokročilým systémem fotoaparátů, které ve spojení s unikátním prostředím dvou displejů promění váš telefon v mobilní fotografické studio. Ke všem zaznamenávaným předmětům se navíc můžete přiblížit s 30násobným přiblížením Space Zoom. A v okamžiku, kdy si budete chtít pořídit selfie, nebo ukázat foceným osobám, jak na snímku vypadají, jistě oceníte funkci Dual Preview, která zprostředkuje náhled na obsah hledáčku. Budou tak moci třeba vylepšit svou pózu, upravit si vlasy, nebo nasadit dramatický výraz a každou fotografii ozdobit svou výjimečností.

Více oken – tajná zbraň vašeho multitaskingu

Využijte dosud nejpokročilejšího zážitku z multitaskingu na telefonu Samsung Galaxy a pohodlně otevřete až 3 okna s aplikacemi naráz, takže budete moci sledovat oblíbené streamy, hrát, nakupovat, procházet web, či pracovat v produktivních aplikacích a zvládnout tak každý den o něco více. Využijte šikovný panel úloh a přepínejte mezi až 12 aplikacemi, které se na něj bez problémů umístí. A pokud budete chtít svou efektivitu pozvednout ještě více, přidejte si ke svým pracovním nástrojům pero S Pen a zažijte ovládání úplně novým, přirozeným způsobem.

Mějte svá milovaná data
neustále po ruce

Přejděte na nový telefon a mějte všechna svá data, důležité soubory, milované fotografie a další obsah vždy po ruce. Stačí využít šikovnou aplikaci Smart Switch, která představuje bezpečný a rychlý způsob přenosu – ať už přecházíte z telefonu značky Samsung nebo dalších výrobců. Navíc si budete moci vybrat z hned několika možností přenosu – od klasického USB kabelu přes bezdrátové připojení až po třeba externí úložiště.

Jdi do Flipu

Objev nadupané funkce nového Samsungu Z Flip5.