Lokalizace a navigace

Někdy není vhodný čas na hru na schovávanou. A tehdy oceníte propracované lokalizační služby.

Lokalizační služby v telefonu vám umožní zjištění zeměpisné polohy vašeho zařízení, případně vás mohou navigovat na vašich cestách, a to buď pomocí GPS satelitů, Wi-Fi sítí anebo GSM signálu. Nejpřesnější metoda je použití GPS satelitů, u Wi-Fi a GSM přesnost určení polohy klesá s klesající hustotou vysílačů a zaměřením konkrétní bezdrátové sítě.

Samotné použití lokalizace a GPS je zdarma. Pro navigaci nebo zjištění polohy je však potřeba připojení k internetu. Pokud se připojujete přes Wi-Fi, spojení je zdarma, v případě mobilního internetu jsou však data zpoplatněna. Pro tyto případy vám však můžeme nabídnout některý z našich datových balíčků. V navigačních aplikací potom můžete vidět aktuální stav dopravy či údaje o objektech v okolí trasy jako například otevírací dobu obchodů. Služby Navigator, Kde je a GPS Locator jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku.

Pomocí lokalizace proměníte svůj telefon či tablet v navigační přístroj, snadno se zorientujete při výletě v přírodě nebo se můžete zapojit do sociálních sítí a her, které tyto služby používají.

V zahraničí můžete využít stažení map navštívených států a měst do paměti telefonu a jednoduše a zcela zdarma získat aktuálního praktického průvodce. Výrobci chytrých telefonů nabízejí svá mapová řešení často již připravená k použití ihned od vybalení telefonu z krabice po jeho zakoupení. Se službami Google mapy, Apple mapy anebo Here se nikdy neztratíte!

Podívejte se do obchodu s aplikacemi ve svém telefonu anebo na aplikace.t-mobile.cz, kde vám doporučíme, jaké aplikace a k čemu ve spojení s určováním polohy můžete používat.

Kde je...

Služba umožňující lokalizaci SIM karty vložené v telefonu na základě jejího přihlášení do GSM sítě.

Více zde

GPS locator

Lokalizace zařízení, které mají vaši blízcí a pomocí GPS zjistíte jejich polohu.

Více zde

Školák

Informace o Vašich blízcích a přehled o tom, kde se právě nachází Vaše dítě.

Více zde

Vyberte prosím sadu restrikcí.
Proč vypínáte Internet 4G II?

asdsaddsa

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Může EU roaming znamenat i zdražení roamingu?

Kdepak, s naším EU roamingem máte ceny zaručeně nižší.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Test

Vytvoření FAQ

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Jaký postih naší firmě hrozí, pokud nebude nahrávat hovory?
Nesplnění povinnosti vést záznamy podle § 17 zákona č. 256/2004 ve znění novely je přestupkem, za který bude možné uložit pokutu až do výše 150 000 000 Kč, do výše 10 % celkového ročního obratu obchodníka s cennými papíry podle jeho poslední řádné účetní závěrky nebo konsolidované účetní závěrky nebo do výše dvojnásobku neoprávněného prospěchu, je-li možné výši neoprávněného prospěchu zjistit.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Kolikrát si knížky mohu stáhnout?

Díky portálu www.eReading.cz získáváte doživotní on-line přístup k těmto 10 knížkám a samozřejmě i ke všem dalším, které si na portálu zakoupíte. Počet stažení není omezen.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.