Zpět

T-Mobile – Váš průvodce digitálním světem

Způsob fungování podnikání se rok od roku mění. Ještě před pár roky jste vytřeli konkurenci zrak novou laserovou tiskárnou, ale dnes jsou tyto pomůcky již samozřejmostí. Držet krok se všemi technologiemi a zároveň si udržet konkurenceschopnost není vždy lehké. Bude se vám hodit mít po ruce průvodce, na kterého se můžete obrátit.

Digitalizace a virtualizace jsou pojmy, které jsou vám možná známé, ale nemysleli jste si, že se přímo dotýkají vašeho podnikání. Faktem však je, že digitalizace se v nejbližších letech dotkne všech odvětví. Ve firmách budou vznikat nové pozice zaměřené na data mining, ale můžete se setkat i s novým CDO – Chief Digital Officer.


Tento digitální posun ve fungování firem je pochopitelný. Aktuálně existuje na trhu množství řešení, které dokáží zmodernizovat kanceláře a zefektivnit práci zaměstnanců. Mnoho menších firem však nemá v týmu IT specialistu, který by se neustále vzdělával v této oblasti a přinášel by novinky do firemního prostředí. Ani majitelé firem nemají čas sledovat, jaké změny se dějí okolo nich. Takovýmto způsobem jim unikají výhody, díky kterým by se dostali před konkurenci.

 

Pro ty, kteří chtějí, aby jejich byznys rostl

V T-Mobile neustále sledujeme vývoj novinek na poli digitalizace. Klientům přinášíme moderní a inovativní řešení, které posouvají jejich podnikání na vyšší úroveň. Nejsme jen prodejci, ale v první řadě průvodci tímto novým digitálním světem. Ukazujeme jim cestu, pomocí které se přiblíží i těm největším firmám.

Prohlédněte si case studies


Často se stává, že klient nedokáže pojmenovat službu, která by vyřešila jeho problém. Když mu dochází místo na disku, koupí si externí disk. A takto to jde stále dokola. Netuší, že na trhu existují služby, které jeho konkurence už několik let využívá. Naši vyškolení experti sledují i požadavky trhu.

Klientům v tomto případě dokáží doporučit cloudové služby, tedy virtuální úložiště, které vyřeší problém s nedostatkem prostoru na disku. S cloudem také získají přístup k údajům i další zaměstnanci, zefektivní se jejich vzájemná komunikace a veškeré pracovní procesy. Všechny tyto na první pohled maličkosti přispívají k růstu moderní společnosti.

Naším cílem není ukázat, že rozumíme jen technologickým novinkám, ale že rozumíme hlavně vám – našim klientům z řad firem a podnikatelů. Proto jsme udělali dva zásadní kroky. Připravili jsme nabídku vybraných služeb do přehledných balíčků. Takže můžete využívat služby buď v rámci výhodných tarifů, nebo je kombinovat libovolně dohromady. V rámci klasických tarifů získáte mraky dat, protože být online je při podnikání klíčové, ale také službu T-Cloud. Najdete v něm spolehlivý antivirus, zálohu nebo Office 365..

 

Rozumíme vám

Tím druhým krokem je připravená kampaň, kterou svoje služby podporujeme. Vycházíme z běžného podnikatelského života. Protože právě vy jste odborníci ve svých oborech a svět IT technologií pro vás může být něco jako „španělská vesnice“. A zcela logicky.


Pro vás není důležité, co se jak jmenuje a jak je to technicky řešené. Ale naprosto přesně víte, co potřebujete — aby TOHLE fungovalo s TAMTÍM, za TOHLE jste ochotni platit, ale za TAMTO už ne. Na nás je, abychom vám dokázali porozumět a nabídnout TAMTO, co opravdu potřebujete a propojit u vás ve firmě TOTO s TÍMHLE.

Digitalizace do firemního prostředí přináší množství výhod. Pravidelné novinky z této oblasti můžete sledovat na našich sociálních sítích, například LinkedIn. Na byznys blogu každý měsíc informujeme o mnoha zajímavých tématech, v poslední době to byly například podrobnosti o novém datovém centru, aktuální IoT projekty nebo postřehy o smart workingu.

https://www.t-mobile.cz/images/4a61d78b-8fb0-4c15-9224-d9740b5e0db0.jpg