Václav Židek
koordinátor IT a servisu

UNICAR, spol. s r.o.

„Řešení, které bylo vytvořené přímo na míru našim potřebám, plně funguje. Díky tomu nemusíme řešit výpadky a můžeme se plně věnovat našim zákazníkům."

Přečíst celou case study

Kateřina Böhmová
manažerka komunikace a tisková mluvčí

Mountfield

„Řešení T-Mobilu nám pomohlo výrazně sjednotit standard technologií na prodejnách jak u nás, tak i na Slovensku. Ať už šlo o datovou konektivitu mezi prodejnami v MPLS síti, mobilní hlasové a datové služby, modernizaci pevných linek do IP Telefonie nebo o nové Call centrum a telefonní ústřednu. Díky T-Mobilu jsme ušetřili spoustu času na komunikaci s dodavateli a uspořili hodně na provozních nákladech."

Přečíst celou case study

Jan Zvara
vedoucí oddělení dat, analýz a evaluací

Statutární město Brno

„Získaná data z měření nám doplnila významný střípek do mozaiky informací a díky tomu jsme zjistili, kolik přesně se ve městě pohybuje obyvatel."

Přečíst celou case study

Jaroslav Urbánek
IT technik

IZOMAT, s.r.o.

„Na poskytnutém řešení nejvíce oceňujeme, že s nástupem technologie LTE a zkvalitňováním služeb mobilních dat můžeme operativně fungovat v terénu téměř bez omezení, díky čemuž zlepšujeme služby pro naše zákazníky a šetříme tak jejich čas i náklady."

Přečíst celou case study

Martin Albrecht
Sales Director

Pozitiv, s.r.o.

„Vedle mobility, kterou nám LTE signál poskytuje, oceňujeme také jeho spolehlivost a rychlost uploadu ve vybraných lokalitách. Díky tomu můžeme streamovat ve vysokém rozlišení a naši zákazníci se i díky LTE mohou na naše přenosy dívat prakticky kdekoliv."

Přečíst celou case study

David Vojáček
IT manager

Hruška, s.r.o.

„Velmi oceňujeme bezpečné připojení k internetu pro každou prodejnu a spolehlivé datové služby, které fungují bez výpadků s nepřetržitým dohledem nad jejich funkčností. I díky tomu jsme plně připraveni nejen na EET."

Přečíst celou case study

Ing. Tomáš Malík
náměstek ředitele pro informatiku

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

„Přechodem k T-Mobile jsme získali kvalitativně lepší telekomunikační služby, dosáhli jejich řádově vyšší dostupnosti, a přesto významně ušetřili náklady na jejich provoz."

Přečíst celou case study

Ing. Jiřina Kaprálková
vedoucí odboru informatiky

Městská část Praha 13

„Na poskytnutém řešení nejvíce oceňujeme oddělené nezávislé řešení, které je bezpečné pro úředníky i pro zastupitele a zároveň nám umožňuje zlepšovat služby pro naše občany."

Přečíst celou case study

Ing. Petr Šmidlík
Manažer IT & SSL

Yusen Logistics Czech, s.r.o.

„Centrální servery v datacentru a oddělené zabezpečené WiFi sítě jsou cestou, kterou chceme využívat i v budoucnu. Umožní nám to budovat „lehké" pobočky a zjednodušit správu naší infrastruktury. Svěřili jsme tak naše data do rukou profesionálů, stejně jako naši zákazníci svěřují své zboží do rukou profesionálů Yusenu."

Přečíst celou case study

Petr Lupač
Ředitel produkt marketingu

Konica Minolta Business Solutions Czech

„Nastavení celého systému funguje již od začátku a T-Mobile nám poskytuje takovou podporu, že nemusíme řešit technické detaily a můžeme se plně věnovat pouze našim zákazníkům."

Přečíst celou case study

Oldřich Haičman
Ředitel

Diecézní charita Brno

„Nejvíce oceňujeme významnou úsporu finančních prostředků, které můžeme použít v jiné oblasti naší činnosti. Se spoluprací s T-Mobile jsme spokojeni a pokračujeme v implementaci dalších telekomunikačních produktů a služeb, které nám usnadní práci, takže se budeme moci věnovat více těm, kteří nás potřebují."

Přečíst celou case study

David Sobota
Ředitel IT

M & M reality holding, a.s.

„Mobilní data řeší úkol, jak poměrně jednoduše zvládnout velké množství spolupracujících subjektů bez obří kontrolní a organizační nadstavby. Můžeme se na T-Mobile plně spolehnout a řešit tak "pouze" vývoj aplikace specifické pro náš vlastní business."

Přečíst celou case study

Tomáš Hons
Správce informačních technologií

Město Lázně Bělohrad

„Díky nasazení Office 365 mají naši zaměstnanci přístup k dokumentům a e-mailům odkudkoliv a jsou schopni reagovat, i když nejsou zrovna přítomni v kanceláři."

Přečíst celou case study

Richard Hamřík
Managing Director GSO IT

ORIFLAME

„Díky umístění všech našich systémů v cloudovém prostředí jsou firemní aplikace snadno dostupné pro všechny naše zaměstnance a poradce. Díky tomu můžeme flexibilně reagovat na poptávku trhu kdekoliv na světě a zlepšovat tak služby pro naše zákazníky."

Přečíst celou case study

Milan Valenta
Jednatel

ATLANT – TAXI, s.r.o.

„Poskytnuté řešení nám umožňuje detailně sledovat všechny zaměstnance a díky tomu máme přehled doslova o každém ujetém kilometru v návaznosti na přijatou zakázku. Máme vše pod kontrolou, což je pro nás klíčové."

Přečíst celou case study

Ing. Pavlína Filipi
generální ředitelka

Lázně Darkov, a.s.

„Na prvním místě jsou pro nás naši hosté, kteří velmi oceňují kvalitu, spolehlivost a dostupnost poskytovaných služeb. Nastavené řešení nám navíc v budoucnu umožní rozšířit Wi-Fi síť i do jiných lokalit, včetně dalších funkcionalit."

Přečíst celou case study

Alena Zemanová
CEO

Cominvest CZ, s.r.o.

„Poskytnuté služby nám usnadňují práci a zjednodušují komunikaci mezi provozovnami i se zákazníky."

Přečíst celou case study

Jiří Balun
Ředitel

ORFA, a. s.

„Nyní máme data uložena v bezpečí na virtuálních datových serverech a šetříme nemalé prostředky jak za samotný hardware, tak i za IT servis. Navíc máme i lépe dostupné služby pro naše zákazníky a tím, že nemusíme řešit IT, se můžeme plně věnovat zákaznickému servisu a jeho dalšímu rozvoji."

Přečíst celou case study

Ing. Zbigniew Gojniczek
Treasury manager

Walmark, a.s.

„Nejvíce oceňujeme komfort zaměstnanců při zpracování záznamů o provozu firemních vozidel a úsporu času zaměstnanců v terénu, což nám umožňuje zlepšovat služby pro naše zákazníky."

Přečíst celou case study

Ing. Jan Míka
Ředitel

Krajská správa a údržba silnic kraje Vysočina

„Na poskytnutém řešení nejvíce oceňujeme, že nám poskytuje výhodné podmínky pro vykazování činností pro ŘSD a my se tak můžeme starat i o silnice I. třídy, kde jsou přísnější pravidla. Navíc oceňujeme výhodné volání jak v rámci kraje, tak i jako zaměstnanecký benefit."

Přečíst celou case study

Lenka Zahradníková
Jednatelka

HOME IN CUBE, s.r.o.

„Rychlost a kvalita přenesených dat je pro nás klíčová. Velmi využíváme natáčení a audio záznamy, které rovnou vkládáme na YouTube do našeho Home In Cube kanálu nebo do našeho časopisu na www.homeincube.cz. Monitoring vozů nám maximálně šetří nejen čas ale i finanční prostředky."

Přečíst celou case study