Potřebujete pomoc na cestách? Chytré auto už ovládá i asistenční služby

Monika Floreková

Každý z nás někdy zažil nepříjemnou situaci na cestách. Vybitá baterie, divné klepání nebo se vaše auto rozhodlo jen tak zastavit a v jízdě dále nepokračovat. Shánění pomoci v takových případech už nemusí být noční můrou. Služba Chytré auto nově vše vyřídí za vás.

Asistenční služby pro nové i stávající majitele Chytrého auta

Inteligentní auto vám dokáže říct, kde se aktuálně nachází a v jakých místech se pohybovalo v minulosti. V případě krádeže nebo nabourání na parkovišti vám okamžitě nahlásí, že se něco děje. Cestou na služební cestu vytvoří pro vaše kolegy Wi-Fi připojení a nejnověji si v případě poruchy samo zajistí bezplatné odtažení nebo pomoc.

Na cestách se tak můžete spolehnout na příjezd, odjezd a práci mechanika, odtažení pokaženého auta, ale i na půjčení náhradního vozidla a zajištění ubytování nebo náhradní přepravy pro vaši posádku. V případě dotazů je k dispozici i nonstop informační linka v češtině a angličtině. Bezplatné asistenční služby platí pro nové, ale i stávající majitele služby Chytré auto v rámci jejich paušálu a předplacenky. Služby jsou dostupné v Česku a zemích Evropské unie.

Asistenční služby v hodnotě 1 500 Kč/rok pro nás zajišťuje společnost ÚAMK – Ústřední automotoklub, kterou můžete znát i pod označením „Žlutí andělé“ a která patří mezi tradiční poskytovatele asistenčních služeb a partnery motoristů nejen u nás, ale i v Evropě.

Sdílet článek:

Podobné články

In vino veritas - víno v digitální éře

V Řecku se zavádí řešení Smart wine, které je postavená na technologii NB-IOT.

Přečíst článek

SmartCity nemusí končit na prahu vašeho domu

Když se podíváme na plejádu různých řešení chytrého města, zjistíme, že téměř všechny začínají a končí na ulici.

Přečíst článek

Trendy v telekomunikacích jsou digitální

Čekají nás evoluční změny, kdy komunikace musejí zajistit dobrou základnu pro všechny nové digitální trendy.

Přečíst článek