3 tramvaje s Wi-Fi jezdí nově mezi Mostem a Litvínovem

V tramvajích mezi Mostem a Litvínovem se nově připojíte k silné a stabilní Wi-Fi síti. Instalaci Wi-Fi routerů zajistila společnost T-Mobile na žádost statutárního města Most.

inovace
Tomáš Deutsch

T-Mobile Olympijský běh letos hostí 81 závodů. Poběžte s námi!

Až 70 000 účastníků poběží v 81 závodech pro radost i pro dobrou věc. T-Mobile Olympijský běh se letos uskuteční 19. června ve všech 14 krajích České republiky.

sport
Eva Švorčíková

Váš digitální avatar usnadní nakupování online

Výzkumníci z Velké Británie testují zařízení, které pomocí 10 senzorů naskenuje během několika málo vteřin celou vaši postavu. Vznikne váš přesný digitální obraz.

inovace
Markéta Křůpalová

Stará PC učebna dosloužila, v Bojkovicích si pronajali novou

Střední škola v Bojkovicích se rozhodla inovovat své IT zázemí a vybavení. To původní již nevyhovovalo moderním požadavkům na výuku. S úkolem si hravě poradil T-Mobile. Škola má nové vybavení PC učebny v dlouhodobém pronájmu.

case study
Jana Šupolíková

Přemluvte obce! Nástup optického internetu brzdí byrokracie

Výstavba moderní optické sítě je pomalá, legislativa nepříznivá a obce příliš nespolupracují s poskytovateli internetového připojení.

inovace
Jana Šupolíková

Budeme místo do ordinace chodit na videochat?

Mnoho pacientů vyslovilo přání konzultovat svůj zdravotní stav pomocí moderních technologií. Končí doba čekáren plných kašlajících a smrkajících pacientů?

inovace
Markéta Křůpalová

Cyberdog aneb tam, kde nalévá robot

Pražské sídliště u metra Nové Butovice v listopadu minulého roku ovládli roboti. Takový titulek byste možná čekali v bulváru. Zní to sice trochu nereálně, ale je tomu opravdu tak.

inovace
Markéta Křůpalová

Proč nám drony ještě nedoručují pizzu?

Již několik let se společnosti jako např. Amazon snaží o rychlý rozvoz svého zboží prostřednictvím dronů. Na obloze ale létající kurýry stále nevidíme. V čem je problém?

inovace
Markéta Křůpalová

C-Roads: Bezpečí na silnicích pohlídá inteligentní systém

Vítejte v budoucnosti na silnicích. Každý automobil má zabudovanou inteligentní technologii, která komunikuje s okolními vozidly i s celou okolní infrastrukturou.

inovace
Matěj Řáda

Chytré auto má i vlastní webovou aplikaci

Sami zákazníci T-Mobile chtěli k mobilní aplikaci Chytré auto i webovou verzi. Nyní tak mají i z pohodlí své kanceláře snadnější přístup k informacím o svém voze nebo celém vozovém parku.

smart city
Jana Kubátová

Bezpečnější Brdy díky traumabodům

V místech, kde je v Brdech slabý, nebo dokonce žádný telefonní signál, jsou nově v provozu tzv. traumabody. Kde je najdete a jak fungují?

inovace
Jana Šupolíková

Call centrum Allianz je teď díky T-Mobile o 20 % efektivnější

Dnes je z call centra velmi moderní a inteligentní kontaktní centrum, kde váš požadavek dostane na starost agent s nejvyšší kompetencí k řešenému tématu.

case study
Jana Šupolíková

Chytrý hotel nabitý internetem

V poslední době se doslova roztrhl pytel s „chytrými" řešeními. Dnes vám představíme řešení, které zásadně vylepšuje byznys hotelnictví.

case study
Jindřiška Kyselová

Technologie M2M hlídá osamělé seniory

Se zajímavým nápadem „hlídat" lidi, konkrétně seniory, přišla společnost Linnet EU. Jak taková věc funguje?

inovace
Jindřiška Kyselová

Rozjeď své podnikání s T‑Mobilem

Chcete si splnit sen a podnikat na vlastní triko? Nevíte, jak začít a kde na to vzít? Zkuste to s námi.

inovace
Eva Karasová