T-Mobile Srdcovky

Co jsou Srdcovky? Vše, co vám dáváme v apce a navíc od srdce. Vyzvedněte si své odměny a nezapomeňte poslat Srdcovky také přátelům.

Vyzvedněte si své odměny

Data za nákup telefonu s tarifem

Abyste si mohli užívat váš nový telefon na maximum, potřebujete pořádnou porci dat. Pořiďte si s tarifem telefon, tablet, nebo notebook a můžete si každý měsíc vyzvednout v apce 1 GB zdarma. Celkem tak získáte 24 GB navíc.

Snadné vyzvednutí odměny

Jak získat 24 GB navíc?

1. Koupě zařízení

Pořiďte si od nás telefon, tablet nebo notebook, vybírat můžete z nabídky přímo na našem webu.

2. Vyřízení online

Zařízení můžete koupit při prodloužení stávajícího tarifu nebo si s ním vybrat nový tarif. Můžete ho také přidat při přechodu z Twistu na tarif.

3. Vyzvednutí v apce

Po dokončení nákupu získáte zdarma balíček 1 GB, který zapnete v apce. Balíček najdete v sekci Srdcovky.

4. Máte hotovo

Balíček můžete zapnout zdarma každý měsíc po dobu následujících 24 měsíců.

Neomezená data
na 30 dní

Být s námi online se vyplatí. Získejte neomezená data jako odměnu za změnu či pořízení tarifu, prodloužení smlouvy nebo přechod z Twistu online cestou - v apce nebo na webu.

Snadné vyzvednutí odměny

Jak získat neomezená data na 30 dní?

1. Pořízení tarifu

Odměnu získáte za změnu stávajícího tarifu, pořízení nového tarifu, prodloužení smlouvy nebo přechodem z Twistu na tarif.

2. Vyřízení online

Pokud to zvládnete online přímo tady v apce nebo na našem webu, odměna je vaše.

3. Vyzvednutí v apce

Po dokončení získáte balíček s neomezenými daty na 30 dní, který můžete v apce zapnout u svého čísla.

4. Máte hotovo

Jakmile tarif budete mít, na vyzvednutí odměny máte 30 dní.

Měsíční data z apky

Nově jsme u tarifů z generace „Můj tarif" trvale navýšili datový objem. Má teď tedy dvě části – jednu ve výši datového limitu, kterou čerpáte stejně jako dosud, a druhou část nazvanou Měsíční data z apky. Tu si každý měsíc jednoduše vyzvednete v aplikaci Můj T-Mobile. Už tak nebudete muset pořád kontrolovat, kolik dat vám ještě zbývá.

Snadné vyzvednutí odměny

Jak získat Měsíční data z apky?

1. Pořízení či využívání tarifu

Data jsou součástí tarifů z generace Můj tarif, které mají datový objem. Získáte je automaticky ke stávajícímu i novému tarifu nebo při přechodu na tarif.

2. Vyzvednutí v apce

Každý měsíc si zapnete měsíční data v naší apce. Balíček najdete v sekci Srdcovky, kde jsou všechny výhody hezky pohromadě.

3. Hotovo

A je to. Odteď už si můžete užívat data navíc a surfovat ze svého mobilu ještě častěji. Nezapomeňte si je zdarma zapnout každý měsíc.

Zjistěte, jestli už na vás odměna čeká

Všechny služby pěkně pohromadě

Aplikace Můj T‑Mobile

  • Přehled o službách

    Všechny vaše služby vidíte pohromadě na úvodní stránce nebo díky widgetu přímo na displeji telefonu. Přidejte si čísla, která chcete v aplikaci spravovat.

  • Kontrola výdajů

    Informace o aktuální útratě, spotřebě dat, SMS i volání v ČR i v zahraničí. Jednoduše navýšíte data nebo dokoupíte jiné balíčky, pro Twist nebo T‑Mobile televizi.

  • Platba rychle a bezpečně

    Bezpečná platba za vyúčtování i dobití kreditu na pár kliknutí. Vyzkoušejte pohodlnou Apple Pay či Google Pay platbu. Za dobití kreditu vás odměníme bonusem 25 % na volání, SMS či data.

Časté dotazy

Tady jsme připravili odpovědi na vaše
nejčastější dotazy. Tak do toho!

Pořídil/a jsem si telefon s tarifem na webu. Kde si mohu vyzvednout odměnu v podobě 24 GB dat navíc?

Za nákup telefonu s tarifem na webu od nás dostáváte odměnu v podobě balíčku "Extra data k telefonu" s 1 GB dat zdarma, který si vyzvednete v aplikaci Můj T-Mobile. Balíček tu pro vás bude připravený každý měsíc po dobu následujících 24 měsíců. Máte tři možnosti, kde si ho můžete v apce každý měsíc vyzvednout:

1. Přímo na této stránce v sekci "Zjistěte, jestli už na vás odměna čeká" klikněte na Zjistit a poté můžete vyzvednout odměnu.
2. Na stránce "Srdcovky" přístupnou z menu, kde máte všechny odměny pohromadě.
3. Ve správě svého čísla mezi ostatními balíčky, v sekci Speciální nabídky. Balíček najdete pod názvem Extra data k telefonu.

Je to na vás. Balíček Extra data k telefonu s 1 GB dat zdarma pro vás bude připravený každý měsíc. S každým zúčtovacím obdobím si můžete aktivovat nový balíček přímo v apce. Nevyužité balíčky není možné převést do dalšího období.

Zjistíte to na speciální stránce v aplikaci Můj T-Mobile. V případě, že jste provedli pořízení nového tarifu, přechod z Twistu na tarif, prodloužení smlouvy nebo změnu tarifu v onlinu (naše webové stránky, samoobsluha či aplikace Můj T-Mobile) a zvolený tarif z generace Můj tarif, Můj Svobodný tarif nebo Můj Student už máte aktivní, máte možnost zapnout si v naší aplikaci zdarma balíček Neomezená data na 30 dní. Balíček tam na vás bude čekat 30 dní.

V případě, že bude aktivace/ prodloužení/ změna na tarif z generace Můj tarif, Můj Svobodný tarif nebo Můj Student úspěšně dokončena, balíček Neomezená data na 30 dní byste měli najít přímo v aplikaci Můj T-Mobile. Pokud by tomu tak nebylo, vyčkejte prosím. Je možné, že propsání může chvilku trvat, proto může dojít i k drobnému zpoždění v řádu minut, než balíček s neomezenými daty v aplikaci uvidíte a budete si ho moci na 30 dní aktivovat.

Ano. Odměnu získáte za změnu stávajícího tarifu, pořízení nového tarifu, prodloužení smlouvy nebo přechod z Twistu na tarif i ze starého portfolia tarifů, podmínkou je nový tarif z generace Můj tarif, Můj Svobodný tarif nebo Můj Student tarif.

Nově jsme u tarifů z generace „Můj tarif" trvale navýšili datový objem. Má teď tedy dvě části – jednu ve výši datového limitu, kterou čerpáte stejně jako dosud, a druhou část nazvanou Měsíční data z apky. Tu si každý měsíc jednoduše vyzvednete v aplikaci Můj T-Mobile. Zvládnete to během chvilky, zabere vám to pár kliků. Stačí si otevřít naši apku a data si zapnout v části Srdcovky. Čekat tam na vás budou každý měsíc.

Ano. Díky Měsíčním datům z apky to můžete na internetu v mobilu ještě více rozjet, protože na Vás vždy budou čekat další data v aplikaci.