7 GB měsíčně

100 minut a 100 SMS
Tarif pro studenty už za 425 Kč/měs.

Ikona neomezených dat

Užijte si více dat

Bez závazků, bez sankcí

Bez potvrzení o studiu

Data

7 GB

Minuty a SMSky

100+100

Měsíční paušál

425

Objednat

Ceny jsou včetně DPH. Smlouva je na dobu neurčitou, studentská výhoda platí 24 měsíců.

Užijte si víc dat

Se 7 GB můžete být online třeba na výletě, na horách i v lese. Data můžete čerpat v ČR stejně jako ve zbytku EU. Když dojdou, jednorázově je dokoupíte v apce Můj T-Mobile.

Bez závazků, bez sankcí

Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou a studentská výhoda vám platí dva roky. Takže pokud by vám přestal vyhovovat, zrušit ho můžete jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech je po všem.

Volné minuty a SMS

Každý měsíc máte 100 volných minut a 100 volných SMS do všech mobilních sítí. Když je vyčerpáte, volání vás vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. A to jak v ČR, tak v celé EU. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky.

Jak ho pořídit

Tarif máme pro nové i stávající zákazníky. Pokud se blíží konec vašeho studentského tarifu, prodlužte si ho se studentskou výhodou. Potvrzení o studiu mít nepotřebujete. Stačí, pokud je vám od 6 do 27 let.

Časté dotazy

Vážně platí stejné ceny v EU jako doma?

Ano, od 11. června 2017 T-Mobile umožnil využívat minuty, SMS a data v EU roamingu v 31 zemích zemích Evropy jako doma. To se týká tarifů s volnými či neomezenými jednotkami do všech sítí.

Po vyčerpání volných jednotek jsou jednotlivé služby účtovány stejně jako v ostatních zemích – dle platného roamingového ceníku. Data ovšem jde dokoupit za domácí ceny, třeba přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Pomohla vám tato odpověď?

Tento formulář slouží pouze k ohodnocení odpovědi. V případě požadovaného zpětného kontaktu, využijte prosím kontaktní formulář.

Děkujeme za Vaše hodnocení

Ano, bez internetu vás nenecháme ani za hranicemi Evropské unie. Pak vám doporučujeme ověřit si ceny za jednotlivé služby podle země (roamingové zóny), do které jedete - dle platného roamingového ceníku. Pro připojení můžete využít účtování po MB nebo aktivovat některý z doporučených internetových balíčků.

Pomohla vám tato odpověď?

Tento formulář slouží pouze k ohodnocení odpovědi. V případě požadovaného zpětného kontaktu, využijte prosím kontaktní formulář.

Děkujeme za Vaše hodnocení

Podmínky