Sjednáte pouze na webu

Užijte si tarif plný dat

Ikona - T-Mobile brand

Pořádná nálož dat

Celkem 11 GB měsíčně. Z toho 1 GB k vyzvednutí v aplikaci.

Ikona - doručení zdarma

Neomezená data zdarma

Navíc získáte neomezená data na 30 dní zdarma.

Ikona - uvítací tón

Bez závazků a bez sankcí

Bez závazků, pokut a hlavně obav. Kdo by chtěl pořád něco řešit?

Limitovaná nabídka

DATA

11 GB

DÁRKY V APLIKACI

1 GB z tarifu vždy k vyzvednutí na pár kliků v apce
Neomezená data na 30 dní

MINUTY A SMSKY

100 + 100

MĚSÍČNÍ PAUŠÁL

494 Kč

Ceny jsou včetně DPH a smlouva je platná na dobu neurčitou. Nabídka platí do 31. 1. 2021.

 • Datujte jak doma, tak v celé EU

  Data můžete využít jak v ČR, tak i v rámci celé EU. A kdyby vám náhodou došla, pár kliknutími si je jednorázově dokoupíte v naší aplikaci. Navíc jako dárek od nás máte neomezené datování na 30 dní zdarma.

 • Bez závazků, bez sankcí

  Tarif je sice se smlouvou, ale na dobu neurčitou. Cena, volání a SMS i objem dat vám zůstanou, jak dlouho chcete. A když vám přestane tarif vyhovovat, můžete ho zrušit jednoduše a bez sankcí. Stačí nám napsat a po 30 dnech máte vyřízeno.

 • Volné minuty a SMS

  Každý měsíc máte 100 volných minut a 100 volných SMS do všech mobilních sítí. Když je vyčerpáte, volání vás vyjde na 3,50 Kč/min. U SMS je to 1,50 Kč za zprávu. A to jak v ČR, tak v celé EU. S novým zúčtovacím obdobím vám ale obnovíme i volné jednotky.

 • Tarif, který si oblíbíte

  Tento tarif si můžete pořidít s novým číslem, nebo si můžete své stávající číslo ponechat, pokud přecházíte od jiného operátora. Při přechodu z Twistu na paušál nepřijdete ani o číslo, ani o standardní kredit - ten vám odečteme z vyúčtování.

Informace, které by vás mohly ještě zajímat

Připravili jsme pro vás užitečné odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Vážně platí stejné ceny v EU jako doma?

Ano, od 11. června 2017 T-Mobile umožnil využívat minuty, SMS a data v EU roamingu v 31 zemích zemích Evropy jako doma. To se týká tarifů s volnými či neomezenými jednotkami do všech sítí.

Po vyčerpání volných jednotek jsou jednotlivé služby účtovány stejně jako v ostatních zemích – dle platného roamingového ceníku. Data ovšem jde dokoupit za domácí ceny, třeba přímo v aplikaci Můj T-Mobile.

Ano, bez internetu vás nenecháme ani za hranicemi Evropské unie. Pak vám doporučujeme ověřit si ceny za jednotlivé služby podle země (roamingové zóny), do které jedete - dle platného roamingového ceníku. Pro připojení můžete využít účtování po MB nebo aktivovat některý z doporučených internetových balíčků.

Po vyčerpání datového limitu jsou data zastavena a je potřeba si vybrat zda si data dokoupíte nebo již nebudete v datování pokračovat. Tento postup platí pro nové tarify Mobil, S námi v síti, S námi v sítích a také pro služby, které mají nižší objemy dat jako např. Internet v mobilu na den, Twist Internet v mobilu na týden.

Při překročení limitů  přijde notifikace o výšce vyčerpání a odkaz na stránku, kde je možno si data navýšit. Pokud nemáte zájem o dokoupení dat a celkově datování, tak stránku jednoduše uzavřete. Je potřeba počítat s tím, že se nebudou stahovat maily, sociální sítě, a nebudou fungovat aplikace, které potřebují data k fungování.

Je to jen na Vás.

Způsoby navýšení datového limitu se zabývá otázka "Jak si mohu navýšit datový limit?"

Navýšení (jedná se o jednorázový dokup dat) je možné provést následujícími způsoby:

Jakmile budete mít pořízený tarif aktivní, máte možnost zapnout si v naší aplikaci zdarma balíček Neomezená data na 30 dní. Balíček tam na vás bude čekat 30 dní.

Společně probereme tarif po telefonu

Zanechte nám tu své číslo a my se vám co nejdříve ozveme. Vaše číslo použijeme pouze pro nezbytný kontakt.