E-mail do SMS

Služba E-mail do SMS slouží pro upozornění o došlých e-mailech formou SMS do vašeho telefonu.

Služba E-mail do SMS je zcela zdarma.

Upozornění na nový e-mail do 30 sekund.

Můžete dostávat upozornění až z 5 e‑mailových adres.

Další výhody služby E-mail do SMS

 • Jednoduché nastavení
 • Upozornění nemusíte dostávat v noci. Nastavte si tzv. noční filtr, upozornění na nové e-maily vám automaticky nebudeme zasílat v době do 22:00 do 7:00.
 • Všechna upozornění v telefonu seřazena pod jedním odesílatelem „EmailDoSMS"

Aktivace v krocích

Aktivujte si adresu tel_číslo@sms.t-mobile.cz (např. 603123456@sms.t-mobile.cz) a zadejte názvy schránek, ze kterých chcete dostávat upozornění.

Mám paušální tarif Mám předplacenou kartu Twist

Nastavte si na své e-mailové schránce přesměrování došlé pošty na adresu tel_číslo@sms.t-mobile.cz (např. 603123456@sms.t-mobile.cz).

Další výhody služby E-mail do SMS

Administraci služby provedete snadno v naší samoobsluze Můj T-Mobile. Zde si aktivujete adresu ve tvaru tel_číslo@sms.t-mobile.cz (např. 603123456@sms.t-mobile.cz) a vyplníte názvy e-mailových účtů, ze kterých chcete být upozorňován o nově došlém e-mailu. Úspěšnou registraci vám potvrdíme SMS.

Následně musíte ve své e-mailové schránce nastavit tuto adresu pro automatické přeposílání pošty (také známé jako filtry, či přesměrování pošty). Tím zajistíte, že vždy po přijetí nového e-mailu Vám bude přeposláno upozornění na došlý e-mail v maximální velikosti 1 SMS na mobilní telefon. Zprávy vždy obdržíte zdarma od odesílatele „EmailDoSMS".

Návody pro nastavení e-mailových schránek pro službu E-mail do SMS.

Je dobré vědět

 • SMS upozornění je v maximální délce 160 znaků
 • Platnost SMS zprávy je dána nastavením vašeho telefonu, max. však 3 dny
 • Denně můžete obdržet maximálně 300 upozornění
 • Pro správné nastavení vašeho telefonu pro příjem SMS využijte náš konfigurátor
 • Na došlé upozornění nelze odpovídat
 • Maximální velikost zprávy, kterou lze zaslat, je 10 MB (e-maily nad tento limit nejsou zpracovány a SMS se nezasílá)
 • Příklad došlého upozornění:
  "Od:jan.priklad@centrum.cz Subj:prihlasky Text:Ahoj,potrebuji vyplnit prihlasky v priloze, nejlepe do stredy. Jinak, termin plati, jak jsem psal, i pocasi vypada dob" (max. 160 znaků)

Nejsme schopni zaručit fungování služby ze všech e-mailových serverů, protože některé neodpovídají oficiálním standardům. Pokud vám přeposílání e-mailů nefunguje, zkuste následující možnosti:

 1. používejte doporučený server např. seznam.cz, centrum.cz, gmail.com, volny.cz, email.cz, atlas.cz, post.cz, tiscali.cz, klikni.cz
 2. pokud nemáte schránku na jednom z těchto účtů, založte si a přeposílejte si e-maily z Vašeho účtu na tento a až z něho do T-Mobile

Jestliže si přeposíláte e-mail mezi více schránkami, obě máte uvedené ve službě E-mail do SMS; a až z druhé schránky si to přepošlete na E-mail do SMS, pak se může stát, že vám přijde SMS s identifikací nesprávné e-mailové schránky (té první). Je to z důvodu, že v hlavičce e-mailu jsou obsaženy i předchozí e-mailové adresy, přes které byl e-mail přeposílán. V tomto případě není technicky možné rozpoznat původní e-mailovou schránku.

Dokumenty ke stažení