Co je na BlackBerry službách tak šikovného?

Nejbezpečnější emailové řešení

BB Balance - práce i zábava

Více než 100 tisíc aplikací

 • Extrémně zabezpečená komunikace šifrováním 3DES/AES.
 • On-line přístup k firemním kontaktům, emailům a kalendáři.
 • Snadná práce s přílohami MS Office, ZIP, Adobe Reader, obrázky a podobně.
 • Úspora díky komprimaci přenesených dat.
 • Vzdálená správa zařízení.
 • Balance – přepínání mezi pracovní a soukromou plochou telefonu i s odlišnými aplikacemi.
BlackBerry 10Službu podporují přístroje s operačním systémem BlackBerry 10 (např. modely Z10, Q10, Q5, Z30, Classic, Passport)
BlackBerry EMM Corporate BlackBerry EMM Regulated**
Míra zabezpečení Vysoká Vysoká - Profi
(až 76 IT politik)
Synchronizace e-mailů Vše Vše
BlackBerry Balance Ano Ne
Volné jednotky Dle internetového balíčku* Dle internetového balíčku*
Měsíční poplatek za službu BB zdarma 199 Kč (240,79)

* Telefony BlackBerry s operačním systémem BlackBerry 10 potřebují pro svůj provoz službu Mobilní internet. Výši datového limitu si můžete sami vybrat podle svých potřeb. Balíček Mobilní internet se platí zvlášť.
** Služba je určena zejména firmám, které hledají bezpečné řešení bez kompromisů, s možností vzdálené správy a nastavování komplexních IT politik na mobilních zařízeních.

Ceny jsou bez DPH, v závorce pak s DPH.

Jak objednat

Vaše zařízení se budou při používání služby připojovat k internetu. Doporučujeme každému koncovému uživateli aktivovat datový balíček. Pro využití všech výhod potřebujete BDS server - kontaktujte prosím svéhoobchodníka nebo naši zákaznickou linku 800 737 333

Aktivovat

 • Služby BlackBerry fungují pouze ve spojení s telefony BlackBerry.
 • Každý koncový uživatel potřebuje datový balíček.
 • Konzultace řešení zdarma na blackberry@t-mobile.cz.
 • Pokud vlastníte zařízení BlackBerry, příchozí e-maily jsou na něj doručovány okamžitě, bez nutnosti manuální synchronizace. S e-mailem můžete pracovat stejně, jako jste zvyklí na PC, a to včetně prohlížení příloh.

Co vám BlackBerry umožní

Kromě e-mailů máte přístup i ke svým schůzkám v kalendáři a jejch správě. Změna se ve vašem e-mailovém klientovi na PC, resp. na firemním serveru projeví okamžitě.

Důležitou součástí řešení BlackBerry je přístup do globálního adresáře na vašem poštovním serveru. Kontakty tak nemusíte ukládat do lokální paměti, ale máte je stále k dispozici aktuální.

Zabezpečení

Maximální bezpečnost komunikace mezi mobilním zařízením BlackBerry a firemní sítí je extrémně zabezpečena šifrováním 3DES nebo AES. Serverová část zajišťující synchronizaci s mobilním zařízením je umístěna ve vaší bezpečné zóně, a nikoliv u mobilního operátora.

Správce služby má navíc možnost definovat další prvky, které zvýší bezpečnost celého řešení, a zamezit tak úniku citlivých informací mimo firmu. Jedním z nich je tzv. úplné smazání zařízení na dálku. V případě, že dojde k odcizení či ztrátě mobilního zařízení, IT administrátor může jednoduchým příkazem smazat všechny informace, které v něm byly uloženy.

Řešení BlackBerry obdrželo certifikát o zabezpečeném přístupu k informacím (FIPS-140 Wireless Security Certification) např. i od americké vlády.

Do BlackBerry je možné jednoduše dohrát i řadu dalších aplikací třetích stran, například vzdálený přístup do systému SAP, a využít jej lze také jako terminál pro vzdálenou správu IT systémů, vzdálenou evidenci objednávek apod.

Vyzkoušejte si BlackBerry

Řešení BlackBerry nabízíme svým zákazníkům formou „Try&Buy". Máte tak možnost bezplatného testování služby na jeden měsíc (zaplatíte pouze za přenesená data popřípadě měsíční datový tarif). Instalace serverové části, nastavení koncových terminálů i zaškolení IT personálu jsou zdarma.

Co je na BlackBerry službách tak šikovného?

 • Extrémně zabezpečená komunikace šifrováním 3DES/AES.
 • On-line přístup k firemním kontaktům, emailům a kalendáři.
 • Snadná práce s přílohami MS Office, ZIP, Adobe Reader, obrázky a podobně.
 • Úspora díky komprimaci přenesených dat.
 • Vzdálená správa zařízení.
 • Balance – přepínání mezi pracovní a soukromou plochou telefonu i s odlišnými aplikacemi.

Objednejte si u nás instalaci BlackBerry Enterprise Serveru

Pro instalaci BES je nezbytné, abyste měli k dispozici vlastní server určený pouze pro instalaci BES, pevné připojení na internet a poštovní server typu Microsoft Exchange, Lotus Domino nebo Novell GroupWise. Instalace serveru proběhne po ověření technických předpokladů na vaší straně a přijetí vyplněného formuláře s objednávkou.

Zákazník prohlašuje, že za účelem instalace BES je jeho technické nastavení pro zřízení služby BlackBerry plně v souladu s požadavky uvedenými níže, porozuměl jim a souhlasí s nimi. Zákazník je také povinen na své straně zabezpečit splnění všech podmínek nezbytných pro řádnou instalaci BES, a to zejména umožnit naší společnosti nebo námi pověřené osobě přístup do svých prostor, IT infrastruktury apod. V den instalace BES je zákazník povinen poskytnout dodaný BES, minimálně jeden Terminál a SIM kartu T-Mobile přednastavenou pro využívání služby BlackBerry.