Konferenční hovory

Když potřebujete k telefonátu přibrat více účastníků.

Uspořádejte telefonickou konferenci.

U nás to jde stisknutím pár tlačítek.

Proberte všechny důležité informace až v šesti lidech.

Jak na to?

Pro spojení více hovorů pak stačí pár jednoduchých kroků:

  • Vytočíte účastníka A a počkáte, až hovor přijme.
  • Na displeji vašeho telefonu zvolíte v průběhu stávajícího hovoru s účastníkem A možnost "Přidat hovor" (tato položka se může lišit v závislosti na typu přístroje, případně může být v menu u hovoru, například pod položkou "Volby").
  • Vytočíte druhé telefonní číslo B nebo ho vyberte z telefonního seznamu. Zatímco se bude vytáčet další hovor, hovor s účastníkem A bude automaticky přidržen (účastník A tedy ve sluchátku uslyší "Nezavěšujte prosím, vyčkejte na spojení"). Jakmile účastník B přijme hovor, na displeji Vašeho telefonu uvidíte položku "Přidat do konference" (případně jí opět naleznete v menu u hovoru). Po jejím zvolení se vy i účastníci A i B spojíte do konferenčního hovoru. Stejným způsobem můžete přidat až pět lidí.
  • Pokud chcete někoho z konference odpojit, zvolíte opět v menu u hovoru seznam všech aktuálních hovorů v konferenci a zde vyberete účastníka, se kterým chcete hovor ukončit a volbu potvrdíte.

Hovory jsou účtovány organizátorovi konference dle jeho tarifu tak, jako kdyby všem postupně zavolal. Příjem hovoru je zdarma. Služba funguje automaticky, není potřeba ji aktivovat.

Registr zmeškaných hovorů

Víte, kdo vám volal, i když nejste k zastižení a nemáte hlasovou schránku.

Více zde

Přesměrování hovorů

Přesměrujte si hovory na libovolné číslo nebo do hlasové schránky.

Více zde

Naplánujte si hovor

V případě, že Vás nezastihneme, pokusíme se Vás kontaktovat znovu.

Více zde