Neomezený náhradní internet

Náhradní internet: Kdy a jak vám poslouží?

Je to nepříjemné, ale bohužel se to může někdy stát. Nejde vám doma internet. I když vždy makáme na tom, abychom to co nejrychleji opravili, chvíli to zabere. O surfování ale nemusíte přijít. Právě pro tyto chvíle má váš mobil funkci WiFi hotspot, která umí vytvořit síť, do které se může připojit více uživatelů najednou.

V praxi to znamená, že pomocí zapnutí WiFi hotspot na vašem telefonu, může manžel surfovat na svém notebooku, dcera na telefonu a babička na tabletu. A to i přes to, že má pevný internet zrovna výpadek.

Kdy můžete Náhradní internet používat?

Vždy když máme výpadek pevného internetu. Data se automaticky nastaví balíčkem náhradního internetu, a to i když jste to měl původně zamezené v nastavení. Pokud nebudete chtít mobilní data po vypršení balíčku používat, je nutné si to opět nastavit. Jak? Nejjednodušší cesta je naše apka Můj T-Mobile nebo zavolání na infolinku (800 73 73 73).

Jak si vše nastavit?

Máme pro vás jednoduchý návod přímo pro váš typ telefonu:

When and How to use our Back-up Internet?

Unfortunately, it can happen sometimes that your Internet connection is not working. We do our best to fix it in a short time, but it can still take a while. We've got a solution for you to stay online. Luckily your mobile phone can make a WiFi hotspot to connect others to the Internet.

In a nutshell – when you turn your hotspot on, the Internet will be accessible again for you and everyone in your household. Even if your DSL Internet is experiencing an outage.

When is the time for Back-up Internet?

You can use it at any time when your DSL Internet is experiencing an outage. Data spent from your tariff will be automatically paused and replaced by the Back-up Internet bundle. It doesn't matter if your previous settings say otherwise. Once the bundle expires and you are not willing to use mobile data, please turn them off again. How? The same way you turned it on in your mobile phone settings.

How to set everything up?

Choose the instructions according to your mobile operation system. It's easy: