Náhradní internet
při výpadku

Díky funkci hotspot ve vašem telefonu a našim
neomezeným datům zdarma vás doma nenecháme
offline.

Pomocník pro případ online nouze

Váš telefon se dočasně promění v přístupový bod Wi-Fi, který díky
neomezeným datům zdarma utáhne vaši domácnost.

Neomezená data zdarma

Někdy se může stát, že vám doma přestane fungovat pevný internet a s ním i jiná zařízení, jako je třeba chytrá televize. I když vždy pracujeme na rychlé nápravě, nějaký čas to může zabrat. Abyste po tuto dobu nezůstali offline, máme pro vás dočasnou náhradu v podobě neomezených dat v mobilu zdarma. Díky nim si můžete doma vytvořit hotspot z vašeho telefonu.

Nastavení na pár kliknutí

Tato neomezená náhradní data si zapněte vždy, když od nás obdržíte informaci o výpadku pevného internetu. Balíček si zaktivujete přímo v aplikaci Můj T-Mobile v den výpadku na detailu vaší internetové služby. Zde si stačí jen vybrat, na jakém mobilním čísle pod vaší smlouvou ho chcete zapnout. Je potřeba mít povolená mobilní data.

A jste zase online!

Po zapnutí balíčku můžete na telefonu rovnou začít datovat nebo z něj vytvořit hotspot. Díky tomu se z něj dočasně stane Wi-Fi router, ke kterému se mohou připojit další přístroje v domácnosti včetně telefonů celé rodiny. Takto budete online až do té doby, než závadu odstraníme.

Až se pevný internet rozběhne
Dáme vám vědět, jakmile bude vaše domácí připojení opět funkční. Pro jistotu doporučujeme, abyste poté vytáhli modem ze zásuvky a znovu zapojili. Hotspot na telefonu pak můžete zase vypnout.

Jak na telefonu zapnout hotspot?

Nejprve vyberte svůj operační systém

Zap. Osobního hotspotu Apple iOS

  • Na domovské obrazovce stisknete ikonu Nastavení

  • Vyberete možnost Osobní hotspot

  • Sdílení internetu zapnete/vypnete stisknutím vypínače na konci řádku Osobní hotspot

  • Zvolíte možnost Zapnout Wi-Fi

  • Případnou úpravu hesla provedete ťuknutím na řádek Heslo Wi-Fi

Zap. Osobního hotspotu Android

Pro telefony s Android operačním systémem bohužel neexistuje jeden společný návod. Nejprve je potřeba zjistit konkrétní typ telefonu a poté si níže v návodu pro něj rozbalit volbu Internet - Zap./Vyp. Osobní hotspot.

Jak zjistím typ mého telefonu?
Pokud si nejste jistí, jaký konkrétní telefon používáte, zkuste se podívat po návodu, kde to je vždy uvedené. Označení bývá také pod baterií nebo v Nastavení - Informace o zařízení.

  • Pro telefony s Android operačním systémem bohužel neexistuje jeden společný návod. Nejprve je potřeba zjistit konkrétní typ telefonu a poté si níže v návodu pro něj rozbalit volbu Internet - Zap./Vyp. Osobní hotspot.

Jak zjistím typ mého telefonu?
Pokud si nejste jistí, jaký konkrétní telefon používáte, zkuste se podívat po návodu, kde to je vždy uvedené. Označení bývá také pod baterií nebo v Nastavení - Informace o zařízení.

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši
otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď
bez čekání.