Neomezený náhradní internet

Náhradní internet: Kdy a jak vám poslouží?

Víme, je to nepříjemné, ale bohužel se to někdy může stát, že vám doma přestane fungovat internet. I když vždy pracujeme na tom, abychom poruchu co nejrychleji opravili, nějaký čas to zabere.

Máme pro vás proto alespoň dočasnou náhradu internetového připojení v podobě neomezeného balíčku v mobilu zdarma, abyste zkrátka nezůstali úplně offline.

Pokud potřebuje v domácnosti surfovat více lidí anebo potřebujete připojit notebook, je to možné v případě, že to telefon umožňuje. Stačí vytvořit Wi‑Fi hotspot, který může dočasně nahradit vaší domácí Wi‑Fi. Jak na to naleznete v odkazech níže:

Kdy můžete Náhradní internet používat?

Vždy když od nás obdržíte informaci o výpadku internetu. V den výpadku se vám objeví možnost aktivovat balíček v aplikaci Můj T‑Mobile. Aby vám balíček fungoval, musíte mít povolená mobilní data. Pokud je máte zakázaná, je potřeba nejprve udělit souhlas. Nebojte se, po výpadku můžete zase data přes aplikaci Můj T-Mobile anebo na naší zákaznické lince 800 73 73 73 zakázat.

When and How to use our Back-up Internet?

Unfortunately, it can happen sometimes that your Internet connection is not working. We do our best to fix it in a short time, but it can still take a while. We've got a solution for you to stay online. Luckily your mobile phone can make a WiFi hotspot to connect others to the Internet.

In a nutshell – when you turn your hotspot on, the Internet will be accessible again for you and everyone in your household. Even if your DSL Internet is experiencing an outage.

When is the time for Back-up Internet?

You can use it at any time when your DSL Internet is experiencing an outage. Data spent from your tariff will be automatically paused and replaced by the Back-up Internet bundle. It doesn't matter if your previous settings say otherwise. Once the bundle expires and you are not willing to use mobile data, please turn them off again. How? The same way you turned it on in your mobile phone settings.

How to set everything up?

Choose the instructions according to your mobile operation system. It's easy: