Nepřestáváme žít

I v této složité době #NepřestávámeŽít. Díky online technologiím se můžeme zúčastnit divadelního představení, rozhýbat ztuhlé svaly cvičením, naučit se něco nového nebo se inspirovat k uvaření voňavé večeře. Zapojte se a sdílejte tipy s námi, protože společně #NepřestávámeŽít.

 • Inspirace #4

  Vzděláváme se online

  Ikona streamu Spustit stream

  Czechitas pomáhají holkám i klukům poznat IT svět i během aktuální situace pomocí online kurzů. Inspirujte se a využijte volný čas k rozšíření svých obzorů.

 • Inspirace #3

  Bavíme se online

  Ikona streamu Spustit stream

  Jakub Ondra se postavil aktuální situaci čelem a začal streamovat své koncerty. Tím nejen baví, ale i inspiruje ostatní.

 • Inspirace #2

  Trénujeme online

  Ikona streamu Spustit stream

  Český florbal skóruje i online. Kluci i holky nelenili a domácím tréninkem inspirují ostatní. Podívejte se na jejich příběh.

 • Inspirace #1

  Hýbeme se online

  Ikona streamu Spustit stream

  Yemi A.D. a jeho Dance Academy Prague vnesli do online světa taneční rytmus a energii. Podívejte se na jeho příběh a inspirujte se.

Společně
#NepřestávámeŽít

Jsme v tom společně. Víte o streamu divadelního představení, online vzdělávací či fitness lekci nebo třeba kurzu vaření? Podělte se s ostatními. Inspirujte a nechte se inspirovat. Přemluvte svého oblíbeného trenéra, kuchaře nebo herce, ať se zapojí taky. Rádi vaše tipy přesdílíme, protože společně #NepřestávámeŽít.

Facebook logo

Napište nám do komentáře fotku s odkazem na váš tip. Rádi ho přidáme do naší speciální galerie plné inspirace.

Inspirovat
Instagram logo

Vytvořte Stories s vaším tipem, přidejte #NepřestávámeŽít a označte nás (@tmobile_cze). Rádi ho přesdílíme na našem profilu.

Inspirovat

Tipy pro podnikavé

Převést svůj obor nebo podnikání do online světa, který žije, je správná cesta. Máme pro vás pár jednoduchých doporučení, protože společně #NepřestávámeŽít.

Komunikace

Komunikujte

Buďte se svými zákazníky a klienty neustále ve spojení přes online kanály (Facebook, Twitter, Instagram, blog apod.). Zůstat aktivní je důležitější než kdykoliv dříve.

Megafon

Nabízejte

Zkuste své produkty nebo služby nabízet přes sociální sítě. Vouchery, online lekce, konzultace apod. Naše data jsou teď neomezená pro všechny.

Kalendář

Vytvářejte události

Vytvořte na Facebooku události a termíny, kdy jsou vaše lekce, kurzy nebo služby dostupné. Tím oslovíte další potenciální klienty, kteří aktuálně hledají zdroje zábavy.

Přehrávač

Streamujte

I když máte podnikání založené na osobním kontaktu, nebojte se ho přenést do online světa. Video konference nebo streamy zvládnete přes Facebook, Instagram, Skype, Zoom a další.