Tisková řešení

Moderní řešení pro tisk, kopírování a skenování dokumentů

Plaťte pouze měsíční pronájem, vyhněte se vysokým vstupním investicím

Získejte v ceně služby tonery, dodávku a odbornou podporu

Využijte záruku a servis přímo u zákazníka

Získejte špičkovou kvalitu tisku za skvělé ceny, uspořte až 50 % nákladů, tiskněte až 50 stran za minutu a využívejte jedno z nejbezpečnějších tiskových řešení.

Využívejte multifunkční laserové a inkoustové tiskárny A4 s novou moderní technologií HP PageWide na 36 měsíců pouze za cenu měsíčního pronájmu. Zvolte si barevnou nebo černobílou tiskárnu a v ceně dostanete sadu 4-9 originálních tonerů. Navíc si můžete dokoupit další originální tonery za zvýhodněné ceny. Servis tiskáren u zákazníka je pro nás samozřejmostí.

Balíček "Tiskárna A4"

Černobílá laserová tiskárna A4

4

699 Kč

Barevná inkoustová tiskárna A4 3+3 

999 Kč

Barevná laserová tiskárna A4 6+3 

1 099 Kč

Barevná inkoustová tiskárna A4 - pro objemnější tisky 2+3 

1 199 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Získejte barevné multifunkční laserové a inkoustové tiskárny A3 s novou moderní technologií HP PageWide na 48 měsíců pouze za cenu měsíčního pronájmu a platbou za každou vytištěnou stránku. Servis tiskáren u zákazníka je pro nás samozřejmostí.

Balíček "Tiskárna A3"

Barevná inkoustová tiskárna A3

1 799 Kč

Barevná laserová tiskárna A3

1 999 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Nevybrali jste si?
Připravíme vám řešení dle vašich požadavků.

Vyberte si jakoukoliv konfiguraci tiskáren podle vašich požadavků a získejte multifunkční laserové a inkoustové tiskárny s novou moderní technologií HP PageWide. Cena i délka závazku záleží jen na vás. Servis tiskáren u zákazníka je pro nás samozřejmostí.

Časté dotazy

Mohu si zařízení i nakoupit nebo je možný jen pronájem?

U tiskového řešení na míru je možné si dohodnout prakticky cokoliv, včetně jednorázového nákupu tiskáren místo pronájmu.

Bohužel ne. Balíčky jsou pevně nastavené. Tonery lze samozřejmě za výhodnou cenu dokoupit, pokud nebude dostačující standardní sada.

U balíčkových řešení dostanete vždy originální tonery od HP. U tiskového řešení na míru je to věcí dohody.

Technologie HP PageWide přináší novou třídu stolních tiskáren a multifunkčních zařízení – jedná se o revoluční řešení dostupnosti a výkonnosti firemního tisku. Tato zařízení nabízejí vynikající hodnotu, fenomenální rychlost a nízké celkové náklady na vlastnictví. Můžete se spolehnout na barevné dokumenty v profesionální kvalitě vytvářené originálními kazetami HP PageWide s odolností proti vodě, rozmazání a blednutí, s archivační trvanlivostí. Tato zařízení nabízejí úspory ve všech oblastech díky menší nutnosti údržby, malému množství součástí k výměně a vysoké energetické úspornosti.

Související produkty

Potřebujete poradit s výběrem tiskového řešení?

Nechte nám na sebe kontakt a náš operátor vás bude kontaktovat.

Vaše číslo použijeme pouze pro nezbytný kontakt. Více o práci s telefonním číslem.