Aktualizace softwaru

Software i firmware většiny zařízení si můžete sami zdarma aktualizovat.

Každá nová verze softwaru opravuje nedostatky a přináší nová vylepšení.

Stačí počítač připojený k internetu a kabel pro připojení zařízení.

Jak na to?

Postup aktualizace se liší podle výrobce a typu zařízení. Nejmodernější zařízení, která podporují připojení k internetu, vás k aktualizaci většinou samy vyzvou, u starších typů musíte aktuálnost softwaru kontrolovat sami.

Aktualizace

Níže naleznete odkazy na stránky výrobců zařízení, ze kterých si na svůj počítač můžete stáhnout a nainstalovat ovládací aplikaci pro přehrání firmware do vašeho zařízení. Na uvedených stránkách zároveň zjistíte, zda je možné váš model aktualizovat svépomocí i zda je dostupná novější verze firmware než ta, kterou právě používáte.

Dříve než začnete s aktualizací, je dobré vědět

  • Stránky v tabulce vlastní a spravují výrobci mobilních zařízení, nikoliv naše společnost.
  • T-Mobile nenese odpovědnost za aktuálnost a správnost informací poskytnutých na stránkách výrobců zařízení.
  • Před zahájením procesu aktualizace software ve vašem zařízení budete zřejmě požádáni o souhlas s podmínkami daného výrobce.
  • Pro úspěšný průběh aktualizace software zařízení musíte mít kompatibilní model, dostatečnou velikost volné paměti v zařízení a nabitou baterii. Připojení s počítačem nesmí být předčasně přerušeno.
  • Doporučujeme dodržet veškeré pokyny uvedené výrobcem, celý aktualizační proces proběhne hladce obvykle během několika minut.
  • V případě, že v průběhu aktualizace dojde k trvalému omezení funkčnosti, případně úplné nefunkčnosti zařízení, T-Mobile za tento stav nenese odpovědnost. Doporučujeme obrátit se na informační linku výrobce.