T-Mobile Osobně

Technologie na cestě k vám

Nemusíte nikam chodit - přijedeme za vámi

Získáte profesionální telekomunikační služby

Připravíme vám nabídku na míru

Vyberte si svého konzultanta

  • Petra Antonů

    Tým Středočeský (Praha)

    petra.antonu@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Babinský

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    ales.babinsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominik Bareš

    Tým Liberecký (Liberec)

    dominik.bares@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Baumruckr

    Tým Středočeský (Praha)

    jakub.baumruckr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Bejoch

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.bejoch@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Judita Brochová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    judita.brochova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Renata Brotanová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    renata.brotanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Bárta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.barta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marian Cina

    Tým Středočeský (Praha)

    marian.cina@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Cvalín

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    petr.cvalin@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Anzhela Doloh

    Tým Středočeský (Praha)

    anzhela.doloh@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Drozd

    Tým Středočeský (Praha)

    ales.drozd@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Drugda

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    michal.drugda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • David Dusil

    Tým Středočeský (Praha)

    david.dusil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alexander Eisenbruck

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    alexander.eisenbruck@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Peter Ferenčík

    Tým Středočeský (Praha)

    peter.ferencik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Patrik Gerlák

    Tým Jihomoravský (Brno)

    patrik.gerlak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Gomboš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    pavel.gombos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vlastimil Greň

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    vlastimil.gren@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Hachová

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    lucie.hachova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Haluška

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    jan.haluska@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aneta Handlová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    aneta.handlova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Havelka

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    michal.havelka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Havlíček

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.havlicek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Hejl

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    pavel.hejl@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Hirschner

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.hirschner@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Hoffmanová

    Tým Liberecký (Liberec)

    lucie.hoffmannova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaroslav Holman

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    jaroslav.holman@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Bohumil Holý

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jessica.pochyla@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Hubený

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    lukas.hubeny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Ivan

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jiri.ivan@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Robert Jakub

    Tým Jihomoravský (Brno)

    robert.jakub@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Eliška Jirmanová

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    eliska.jirmanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Richard Jirák

    Tým Liberecký (Liberec)

    richard.jirak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Jiříček

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    pavel.jiricek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Monika Járová

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    monika.jarova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kabát

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kabat@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Hana Kališová

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    hana.kalisova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kasarda

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kasarda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vít Kašna

    Tým Jihomoravský (Brno)

    vit.kasna@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kašák

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kasak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Kempa

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.kempa@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kessel

    Tým Jihomoravský (Brno)

    tomas.kessel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ruth Kimmerová

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    ruth.kimmerova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kristýna Klabánová

    Tým Liberecký (Liberec)

    kristyna.klabanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Kolman

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    martin.kolman@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Kondač

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    marek.kondac@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaroslav Konrád

    Tým Středočeský (Praha)

    jaroslav.konrad@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ivo Kopecký

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    ivo.kopecky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kormoš

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kormos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Nikola Kostková

    Tým Středočeský (Praha)

    nikola.kostkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radim Kotala

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    radim.kotala@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Kozel

    Tým Středočeský (Praha)

    milan.kozel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Kretschmerová

    Tým Liberecký (Liberec)

    lucie.kretschmerova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Kropáček

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    jiri.kropacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dan Kytler

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    dan.kytler@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Adéla Křenková

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    adela.krenkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Anna Křiklánová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    anna.kriklanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Lepka

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.lepka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominik Lokoč

    Tým Středočeský (Praha)

    dominik.lokoc@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Nikola Luncarová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    nikola.luncarova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Nikola Lžičářová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    nikola.lzicarova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ľubomír Martiška

    Tým Středočeský (Praha)

    lubomir.martiska@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Mocko

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.mocko@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Mário Molnár

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    mario.molnar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakob Neuwert

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jakob.neuwert@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominik Nový

    Tým Středočeský (Praha)

    dominik.novy@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Paták

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jakub.patak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Stanislav Pavlík

    Tým Středočeský (Praha)

    stanislav.pavlik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vojtěch Pažout

    Tým Liberecký (Liberec)

    vojtech.pazout@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Peterka

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    petr.peterka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Petro

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    pavel.petro@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Šárka Pinkavová

    Tým Liberecký (Liberec)

    sarka.pinkavova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jessica Pochylá

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jessica.pochyla@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Pokorný

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    radek.pokorny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ondřej Polách

    Tým Středočeský (Praha)

    ondrej.polach@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Polák

    Tým Středočeský (Praha)

    jiri.polak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Polášek

    Tým Jihomoravský (Brno)

    milan.polasek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Pospíšil

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    pavel.pospisil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Pruknar

    Tým Liberecký (Liberec)

    jakub.pruknar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radka Průchová

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    radka.pruchova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Páv

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    lukas.pav@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Pícha

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    pavel.picha@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Nikol Přenosilová

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    nikol.prenosilova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Příhoda

    Tým Středočeský (Praha)

    lukas.prihoda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Rau

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    jakub.rau@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Václav Reiser

    Tým Středočeský (Praha)

    vaclav.raiser@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Richter

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    lukas.richter@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Sadílek

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.sadilek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Schauer

    Tým Liberecký (Liberec)

    jan.schauer@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Sedláček

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    ales.sedlacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Skalická

    Tým Středočeský (Praha)

    martina.skalicka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Slavíček

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.slavicek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Bohumil Snopek

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    bohumil.snopek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Filip Soukup

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    filip.soukup@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Strakoš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    petr.strakos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vojtěch Studnička

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    vojtech.studnicka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Václav Tajbl

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    vaclav.tajbl@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Rudolf Tasevski

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    rudolf.tasevski@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Uváčik

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.uvacik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Vaverka

    Tým Jihomoravský (Brno)

    lukas.vaverka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alena Vavřichová

    Tým Liberecký (Liberec)

    alena.vavrichova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Josef Vlnas

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    josef.vlnas@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Vrubel

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jan.vrubel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Wantochová

    Tým Středočeský (Praha)

    martina.wantochova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Wenke

    Tým Středočeský (Praha)

    jan.wenke@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Zika

    Tým Středočeský (Praha)

    petr.zika@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Zumr

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    radek.zumr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Zámečník

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.zamecnik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Černý

    Tým Středočeský (Praha)

    lukas.cerny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Černý

    Tým Středočeský (Praha)

    marek.cerny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominika Škrňová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    domini.skrnova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Veronika Škutová

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    veronika.skutova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Štvrtecký

    Tým Jihomoravský (Brno)

    martin.stvrtecky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Ščučka

    Tým Jihomoravský (Brno)

    petr.scucka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Šťasta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.stasta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jozef Žittňan

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    jozef.zittnan@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

Kontaktní formulář

Toto pole je povinné.

E-mailová adresa není ve správném tvaru.

Telefon není ve správném tvaru.

Pomohli vám naši konzultanti?

Byli jste spokojení, nebo máte nějaké připomínky? Pošlete nám vaši zkušenost. Děkujeme!

Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


* Značí povinné pole