T-Mobile Osobně

Technologie na cestě k vám

Nemusíte nikam chodit - přijedeme za vámi

Získáte profesionální telekomunikační služby

Připravíme vám nabídku na míru

Vyberte si svého konzultanta

  • Aleš Babinský

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    ales.babinsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominik Bareš

    Tým Liberecký (Liberec)

    dominik.bares@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Baumruckr

    Tým Středočeský (Praha)

    jakub.baumruckr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Bejoch

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.bejoch@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Binias

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    petr.binias@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Renata Brotanová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    renata.brotanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Bárta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.barta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marian Cina

    Tým Středočeský (Praha)

    marian.cina@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Cvalín

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    petr.cvalin@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Andrea Doležalová

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    andrea.dolezalova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Klára Drabiščáková

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    klara.drabiscakova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Drozd

    Tým Středočeský (Praha)

    ales.drozd@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • David Dusil

    Tým Středočeský (Praha)

    david.dusil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alexander Eisenbruck

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    alexander.eisenbruck@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Ernest

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    michal.ernest@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Patrik Gerlák

    Tým Jihomoravský (Brno)

    patrik.gerlak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Golka

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    roman.golka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Gomboš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    pavel.gombos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Goszler

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    ales.goszler@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Gottwald

    Tým Jihomoravský (Brno)

    tomas.gottwald@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Eva Habětínková

    Tým Středočeský (Praha)

    eva.habetinkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aneta Handlová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    aneta.handlova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Galina Harasimová

    Tým Liberecký (Liberec)

    galina.harasimova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Havelka

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    michal.havelka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Hirschner

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.hirschner@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Hoffmanová

    Tým Liberecký (Liberec)

    lucie.hoffmannova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Horáček

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    marek.horacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kristýna Humplíková

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    kristyna.humplikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Ivan

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jiri.ivan@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Robert Jakub

    Tým Jihomoravský (Brno)

    robert.jakub@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Janča

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    martin.janca@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Eliška Jirmanová

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    eliska.jirmanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Richard Jirák

    Tým Liberecký (Liberec)

    richard.jirak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Jiříček

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    pavel.jiricek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Monika Járová

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    monika.jarova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kabát

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kabat@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Hana Kališová

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    hana.kalisova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kasarda

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kasarda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vít Kašna

    Tým Jihomoravský (Brno)

    vit.kasna@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kašák

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kasak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Kempa

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.kempa@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kessel

    Tým Jihomoravský (Brno)

    tomas.kessel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Klaus

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    pavel.klaus@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Kondač

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    marek.kondac@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ivo Kopecký

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    ivo.kopecky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kormoš

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kormos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Kozel

    Tým Středočeský (Praha)

    milan.kozel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Kretschmerová

    Tým Liberecký (Liberec)

    lucie.kretschmerova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Kropáček

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    jiri.kropacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Kupčík

    Tým Jihomoravský (Brno)

    martin.kupcik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dan Kytler

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    dan.kytler@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Adéla Křenková

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    adela.krenkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Anna Křiklánová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    anna.kriklanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Josef Lindovský

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    josef.lindovsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Nikola Luncarová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    nikola.luncarova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • David Macek

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    david.macek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ľubomír Martiška

    Tým Středočeský (Praha)

    lubomir.martiska@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Mocko

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.mocko@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Mário Molnár

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    mario.molnar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Mätzelt

    Tým Liberecký (Liberec)

    petr.matzelt@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Neuman

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.neuman@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakob Neuwert

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jakob.neuwert@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Stanislav Pavlík

    Tým Středočeský (Praha)

    stanislav.pavlik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jana Peltrámová

    Tým Středočeský (Praha)

    jana.peltramova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Petro

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    pavel.petro@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Šárka Pinkavová

    Tým Liberecký (Liberec)

    sarka.pinkavova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Piontek

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.piontek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Pokorný

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    radek.pokorny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ondřej Polách

    Tým Středočeský (Praha)

    ondrej.polach@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Polášek

    Tým Jihomoravský (Brno)

    milan.polasek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Pospíšil

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    pavel.pospisil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Pruknar

    Tým Liberecký (Liberec)

    jakub.pruknar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radka Průchová

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    radka.pruchova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Páv

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    lukas.pav@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Libuše Rezková

    Tým Středočeský (Praha)

    libuse.rezkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Zdenek Richter

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    zdenek.richter@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Richter

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    lukas.richter@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Sadílek

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.sadilek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Sedláček

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    ales.sedlacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Skalická

    Tým Středočeský (Praha)

    martina.skalicka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Skalský

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.skalsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Slavíček

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.slavicek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kateřina Slezáková

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    katerina.slezakova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaromír Slíva

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jaromir.sliva@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Bohumil Snopek

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    bohumil.snopek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Snoza

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    roman.snoza@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Sodomek

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jakub.sodomek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Filip Soukup

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    filip.soukup@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Strakoš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    petr.strakos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Svoboda

    Tým Jihomoravský (Brno)

    radek.svoboda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Rudolf Tasevski

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    rudolf.tasevski@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ladislav Tobiáš

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    ladislav.tobias@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Uváčik

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.uvacik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alena Vavřichová

    Tým Liberecký (Liberec)

    alena.vavrichova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Josef Vlnas

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    josef.vlnas@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Vrubel

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jan.vrubel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaromíra Václavíková

    Tým Středočeský (Praha)

    jaromira.vaclavikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Wantochová

    Tým Středočeský (Praha)

    martina.wantochova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Wenke

    Tým Středočeský (Praha)

    jan.wenke@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Zika

    Tým Středočeský (Praha)

    petr.zika@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Zumr

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    radek.zumr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Zámečník

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.zamecnik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Černý

    Tým Středočeský (Praha)

    lukas.cerny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Černý

    Tým Středočeský (Praha)

    marek.cerny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dagmar Čubíková

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    dagmar.cubikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Veronika Říhová

    Tým Liberecký (Liberec)

    veronika.rihova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Šimek

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    jakub.simek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alan Šimurda

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    alan.simurda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dominika Škrňová

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    domini.skrnova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Veronika Škutová

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    veronika.skutova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Šporerová

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    lucie.sporerova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kryštof Štěrba

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    krystof.sterba@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Ščučka

    Tým Jihomoravský (Brno)

    petr.scucka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Šťasta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.stasta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jozef Žittňan

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    jozef.zittnan@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

Kontaktní formulář

Toto pole je povinné.

E-mailová adresa není ve správném tvaru.

Telefon není ve správném tvaru.

Pomohli vám naši konzultanti?

Byli jste spokojení, nebo máte nějaké připomínky? Pošlete nám vaši zkušenost. Děkujeme!

Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


* Značí povinné pole