Vyberte si svého konzultanta

  • Václav Nosek

    Tým Středočeský (Praha)

    vaclav.nosek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Wenke

    Tým Středočeský (Praha)

    jan.wenke@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Robert Jakub

    Tým Jihomoravský (Brno)

    robert.jakub@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Kozel

    Tým Středočeský (Praha)

    milan.kozel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Baumruckr

    Tým Středočeský (Praha)

    jakub.baumruckr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ondřej Polách

    Tým Středočeský (Praha)

    ondrej.polach@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Zumr

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    radek.zumr@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Mário Vaňo

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    mario.vano@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marek Kondač

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    marek.kondac@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Janča

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    martin.janca@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Slavíček

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.slavicek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Bárta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.barta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Ivan

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jiri.ivan@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alena Vavřichová

    Tým Liberecký (Liberec)

    alena.vavrichova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Mário Molnár

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    mario.molnar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Ščučka

    Tým Jihomoravský (Brno)

    petr.scucka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kessel

    Tým Jihomoravský (Brno)

    tomas.kessel@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Patrik Gerlák

    Tým Jihomoravský (Brno)

    patrik.gerlak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Bejoch

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.bejoch@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Skalická

    Tým Středočeský (Praha)

    martina.skalicka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ivo Kopecký

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    ivo.kopecky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Zámečník

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.zamecnik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ľubomír Martiška

    Tým Středočeský (Praha)

    lubomir.martiska@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaromíra Václavíková

    Tým Středočeský (Praha)

    jaromira.vaclavikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Pospíšil

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    martin.pospisil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Filip Soukup

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    filip.soukup@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Luboš Cudlín

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    lubos.cudlin@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Snoza

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    roman.snoza@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aneta Handlová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    aneta.handlova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kryštof Štěrba

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    krystof.sterba@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Daniel Kempa

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    daniel.kempa@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Hana Kališová

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    hana.kalisova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Richter

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    lukas.richter@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jiří Skalský

    Tým Jihomoravský (Brno)

    jiri.skalsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Milan Polášek

    Tým Jihomoravský (Brno)

    milan.polasek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakob Neuwert

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jakob.neuwert@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kormoš

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kormos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Ernest

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    michal.ernest@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Šporerová

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    lucie.sporerova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Kouřímský

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    jakub.kourimsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Golka

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    roman.golka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Sodomek

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jakub.sodomek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Vít Kašna

    Tým Jihomoravský (Brno)

    vit.kasna@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jana Kudrnová

    Tým Liberecký (Liberec)

    jana.kudrnova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Věra Chlomková

    Tým Liberecký (Liberec)

    vera.chlomkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Tomáš Kasarda

    Tým Královehradecký (Hradec Králové)

    tomas.kasarda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Gomboš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    pavel.gombos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jarmila Parčiová

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    jarmila.parciova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martina Balvínová

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    martina.balvinova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Drozd

    Tým Středočeský (Praha)

    ales.drozd@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Marian Cina

    Tým Středočeský (Praha)

    marian.cina@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jana Peltrámová

    Tým Středočeský (Praha)

    jana.peltramova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Zika

    Tým Středočeský (Praha)

    petr.zika@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Stanislav Pavlík

    Tým Středočeský (Praha)

    stanislav.pavlik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Černý

    Tým Středočeský (Praha)

    lukas.cerny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Ondřej Ludvík

    Tým Středočeský (Praha)

    ondrej.ludvik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Libuše Rezková

    Tým Středočeský (Praha)

    libuse.rezkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kabát

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kabat@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Mocko

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.mocko@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Sadílek

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.sadilek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Roman Kašák

    Tým Středočeský (Praha)

    roman.kasak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Eva Habětínková

    Tým Středočeský (Praha)

    eva.habetinkova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Uváčik

    Tým Středočeský (Praha)

    martin.uvacik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Miroslav Kubíček

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    miroslav.kubicek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Sedláček

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    ales.sedlacek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radek Pokorný

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    radek.pokorny@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Hirschner

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.hirschner@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Stanislav Rousek

    Tým Liberecký (Liberec)

    stanislav.rousek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Monika Nyčová

    Tým Liberecký (Liberec)

    monika.nycova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Josef Lindovský

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    josef.lindovsky@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Martin Svoboda

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    martin.svoboda@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Novák

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    lukas.novak@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Pavel Klaus

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    pavel.klaus@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Rudolf Tasevski

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    rudolf.tasevski@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Alexander Eisenbruck

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    alexander.eisenbruck@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Robert Palm

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    robert.palm@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Radim Honig

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    radim.honig@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jana Štreitová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jana.streitova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kristýna Humplíková

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    kristyna.humplikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lukáš Smoček

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    lukas.smocek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • David Kučera

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    david.kucera@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Miroslav Kučera

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    miroslav.kucera@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Kateřina Slezáková

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    katerina.slezakova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Renata Brotanová

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    renata.brotanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Turičík

    Tým Olomoucký (Olomouc)

    jan.turicik@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Šťasta

    Tým Jihomoravský (Brno)

    michal.stasta@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Zabloudil

    Tým Jihomoravský (Brno)

    petr.zabloudil@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Pruknar

    Tým Liberecký (Liberec)

    jakub.pruknar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Lucie Hoffmannová

    Tým Liberecký (Liberec)

    lucie.hoffmannova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Mätzelt

    Tým Liberecký (Liberec)

    petr.matzelt@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jan Kolář

    Tým Liberecký (Liberec)

    jan.kolar@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jaromír Slíva

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    jaromir.sliva@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Michal Havelka

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    michal.havelka@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Markéta Litvíková

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    marketa.litvikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • René Šlahůnek

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    rene.slahunek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Janek

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    petr.janek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Strakoš

    Tým Moravskoslezský (Ostrava)

    petr.strakos@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Eva Sekanová

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    eva.sekanova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Dagmar Čubíková

    Tým Plzeňský (Plzeň)

    dagmar.cubikova@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • David Macek

    Tým Ústecký (Ústí nad Labem)

    david.macek@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Petr Binias

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    petr.binias@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Jakub Šanca

    Tým Karlovarský (Karlovy Vary)

    jakub.sanca@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

  • Aleš Goszler

    Tým Jihočeský (České Budějovice)

    ales.goszler@osobne.t-mobile.cz

    Kontaktovat

Kontaktní formulář

Toto pole je povinné.

E-mailová adresa není ve správném tvaru.

Telefon není ve správném tvaru.

Pomohli vám naši konzultanti?

Byli jste spokojení, nebo máte nějaké připomínky? Pošlete nám vaši zkušenost. Děkujeme!

Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


Toto pole musí být vyplněno.


* Značí povinné pole