Zabezpečíme pro vaši firmu instalaci, provoz a správu produktů SAP na bázi standardizovaných služeb. Vyberte si z obchodních modelů od podpory infrastruktury a aplikací v majetku a lokalitě zákazníka, přes kompletní outsourcing až po provoz aplikací a infrastruktury prostřednictvím cloud computingu.

Časté dotazy

Systémy SAP lze provozovat na libovolné dohodnuté HW platformě a v konfiguraci vytvořené podle přání a požadavků zákazníka. Na základě zpracované analýzy navrhneme taková projektová a systémová řešení, která co nejlépe a nejvýhodněji splňují zákaznické požadavky. Systém SAP je možné provozovat jak ve špičkových datových centrech T-Mobile, tak případně i u zákazníka po splnění dohodnutých podmínek.

Nedílnou součástí služeb T-Mobile je monitoring všech provozovaných zákaznických systémů. Výstupy monitoringu jsou pomocí sofistikovaných nástrojů neustále vyhodnocovány v Dohledovém centru T-Mobile. Jeho součástí je i Zákaznické centrum, které v nepřetržitém režimu přijímá hlášení a požadavky zákazníků a následně zakládá a předává požadavky na jednotlivé odborné týmy.

Pro maximální zajištění bezpečnosti zákaznických dat poskytuje T- Mobile portfolio služeb pro zálohování a archivaci, které mohou být poskytovány v mnoha úrovních, jak z hlediska celkového zabezpečení, tak i výkonnosti a dostupnosti.

Součástí správy systémů SAP jsou instalace SAP aplikací, kopie SAP systémů a klientů, migrace SAP systémů na odlišné platformy (jak HW, tak i SW), instalace vydávaných opravných balíčků a "patchů", provádění upgrade databází a SAP aplikací, zajištění přístupu zákazníka na SAP Support Portal, odborné konzultace a další.

Ano. T-Mobile disponuje zkušeným týmem konzultantů s detailní znalostí procesů jednotlivých modulů SAP R/3, jako je Controlling (CO), Sales and Distribution (SD), Financial Accounting (FI), Plants Maintenance (PM), Customer Service (CS), Materials Management (MM), a různých odvětvových řešení (SAP Industry Solutions).

 

Mám zájem o správu a údržbu SAP aplikací

Zavoláme Vám

Nechte nám na sebe číslo a my Vám připravíme nabídku na míru.

+420

 

Dokumenty ke stažení

Outsourcing
Zobrazit

Související produkty

Datová centra
Věnujte se svému byznysu. Péči o firemní data svěřte do našich rukou.
Více zde
Virtuální datové centrum
Vyzkoušejte virtuální server, který přináší flexibilitu a bezpečí.
Více zde