Jak na elektronické vyúčtování

Stačí pár kliků a svoje Vyúčtování služeb máte kdykoliv po ruce.

S elektronickým vyúčtováním navíc šetříte přírodu.

Všechny výhody této formy vyúčtování najdete zde.

Jak se dostanete ke svému vyúčtování?

 • V Můj T-Mobile v sekci Vyúčtování a platby. Naleznete ho zde vždy až 18 měsíců do minulosti.
 • Můžeme vám ho posílat i e-mailem (to si snadno nastavíte v Můj T-Mobile). V tom případě je ale dobré mít na počítači aktuální antivirový program a dávat při otevírání příloh pozor. Poslední dobou totiž počítačoví piráti rádi rozesílají lidem podvodné e-maily, které jsou k nerozeznání od originálu a přitom obsahují různé škodlivé kódy. S dobrými antiviry a trochou obezřetnosti by se nemělo nic stát, ale přišlo nám fér vás na to upozornit.
 • E-mail vám můžeme posílat i ve chvíli, kdy vystavíme nové vyúčtování. Zasílání si po aktivaci elektronického vyúčtování snadno nastavíte v Můj T-Mobile.
 • Přečtěte si, jak se zaregistrovat do Můj T-Mobile.

Jak si službu objednáte?

Elektronické vyúčtování

 • Můžete si objednat elektronický podrobný výpis služeb (najdete ho v Můj T-Mobile) za 1 Kč (s DPH 1,21 Kč). Kombinaci tištěného a elektronického podrobného výpisu služeb ani tištěný výpis k tomuto typu vyúčtování nenabízíme.
 • Pokud jste dosud dostávali tištěný podrobný výpis služeb, budeme vám ho od nového vyúčtování vystavovat v Můj T-Mobile automaticky v elektronické podobě. Nemusíte nám tedy volat ani sami jeho typ přenastavovat.
 • Náhled elektronického vyúčtování je k dispozici v Můj T-Mobile v sekci Vyúčtování a platby - zpětně až 18 měsíců. Podrobný výpis (pokud jej máte objednaný) je zde k dispozici za 2 měsíce zpětně.
 • Elektronické vyúčtování neobsahuje poštovní poukázku, proto je k němu automaticky nastavená forma platby bankovní převod. Doporučujeme jako nejpohodlnější metodu nastavit si inkaso. Vyúčtování rovněž můžete zaplatit na každé pobočce České pošty správně vyplněnou poštovní poukázkou typu A.
 • Vyúčtování vám budeme posílat jako PDF. Na jeho prohlížení potřebujete prohlížeč, podporované jsou Adobe Acrobat verze 9.0 a vyšší nebo Adobe Reader - aktuální verzi si můžete zdarma stáhnout zde.

Jak stáhnout podrobný výpis služeb?

 • Na záložce Podrobný výpis stisknete tlačítko „Stáhnout“, které naleznete na konci stránky. Dokument si můžete uložit nebo jen otevřít.
 • Dokument se vám otevře ve formátu .CSV, můžete si různě upravovat šířku sloupců, jak vám vyhovuje.
 • Pokud potřebujete soubor převést do formy PDF, stačí jen kliknout na položku „Uložit jako“ („Save as“) a zvolit formát .pdf.
Vyberte prosím sadu restrikcí.
Jaký postih naší firmě hrozí, pokud nebude nahrávat hovory?
Nesplnění povinnosti vést záznamy podle § 17 zákona č. 256/2004 ve znění novely je přestupkem, za který bude možné uložit pokutu až do výše 150 000 000 Kč, do výše 10 % celkového ročního obratu obchodníka s cennými papíry podle jeho poslední řádné účetní závěrky nebo konsolidované účetní závěrky nebo do výše dvojnásobku neoprávněného prospěchu, je-li možné výši neoprávněného prospěchu zjistit.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Kolikrát si knížky mohu stáhnout?

Díky portálu www.eReading.cz získáváte doživotní on-line přístup k těmto 10 knížkám a samozřejmě i ke všem dalším, které si na portálu zakoupíte. Počet stažení není omezen.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Musím si koupit k T-Mobile televizi i držák paraboly, nebo jej od vás taky dostanu?

Pokud jste objednával službu s instalací, tak základní instalace obsahuje i držák, který Vám přivezl technik a je v ceně základní instalace. Ovšem v případě, že jste si zakoupil službu bez instalace, je nutné provést objednání dodatečně.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co to znamená, že jsou některé programy nabízené také v HD kvalitě?

HD označuje formát vysílání televizního signálu s výrazně vyšším rozlišením. Již v základní nabídce nabízíme v HD kvalitě programy ČT1, ČT sport, Prima Family a Nova. Další programy lze získat ve vybraných doplňkových balíčcích. Pro příjem těchto kanálů musíte mít přijímač, který podporuje příjem v HD kvalitě.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co znamenají hodnoty 16 Mbs / 8 Mbs u mého ADSL tarifu/linky?

Jedná se maximální možnou přenosovou rychlost pro stahování / odesílání u Vašeho tarifu.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.