Celé 3 měsíce
satelitní zábavy
za půlku

Zvýhodněnou nabídku
sjednáte pouze na webu

První 3 měsíce
se slevou 50 %

Nabídka tarifů

Tarif S
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dní nazpět
 • 3 měsíce za zvýhodněnou cenu
 • Tarif můžete kdykoliv změnit
399 Kč
199
Tarif M
 • Zpětné zhlédnutí až 7 dní nazpět
 • 3 měsíce za zvýhodněnou cenu
 • Tarif můžete kdykoliv změnit
499 Kč
249

Zvýhodněnou nabídku pro Satelitní televizi lze využít do 30. 11. 2020, při uzavření nové Účastnické smlouvy. Zvýhodněná cena je platná po dobu prvních 3 měsíců.

Satelitní vysílání
funguje
na 100 %
území ČR

Zastavení, přetočení
a zpětné
zhlédnutí až
na 7 dní

Pořady si můžete
nahrát
uložit až
na 30 dní

K tarifu získáte
T-Mobile TV GO zdarma

Jednoduchá instalace bez překvapení

 • Postačí volný výhled na jih či jihozápad a televizor.
 • Technik vám zavolá do 48 hodin od objednávky a
  domluvíte si termín instalace. Cena instalace je 199 Kč.
 • Během jediné návštěvy technik ověří a nainstaluje
  parabolu (tzv. talíř) a set- top box se smart kartou. Cena
  set-top boxu je 50 Kč měsíčně

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď bez čekání.

Má set-top box pro T-Mobile SAT TV Wi-fi?

Náš set-top box ARRIS nemá Wi-Fi. Set-top box s modemem můžete propojit LAN kabelem nebo využít Powerline adaptér (pokud nemáte internetový modem v blízkosti televize). Novější TV Boxy sice Wi-Fi mají, ale pro dosažení kvalitnějšího a stabilnějšího přehrávání preferujeme připojení routeru LAN kabelem.

Sledovat TV vysílání přes satelit na dvou televizorech můžete. Potřebujete ale pořídit 2 satelitní set-top boxy se vším potřebným, včetně instalace naším technikem. K jednomu tarifu můžete mít maximálně 4 set-top boxy. Navíc zaplatíte jen za zařízení, TV tarif platíte jen jeden. Jednotlivá zařízení jsou na sobě nezávislá - nesdílí nahrávky ani nastavení. Další set-top box můžete doobjednat v Můj T-Mobile.

Pro využívání funkce TV Archivu potřebujete internetové připojení. Pamatujte proto, že více zařízení přímo úměrně zvyšuje i datovou náročnost. Pro 1 set-top box je to 5 Mb/s.

Na naší T-Mobile SAT TV můžete samozřejmě sledovat živé vysílání. Navíc, máte-li set-top box vybavený HDD (případně máte-li k set-top boxu připojen vlastní externí USB HDD), máte možnost živé vysílání kdykoli pozastavit, přetočit či vrátit nazpět a to až 60 min zpětně.

T-Mobile SAT TV má navíc funkcionalitu tzv. TV Archivu neboli zpětného zhlédnutí, která vyžaduje připojení k internetu, a nabízí výběr kanálů, které je možné sledovat až 168 hodin zpětně. Takže už se vám nemůže stát, že se pro vás nenajde zajímavý pořad, film nebo seriál.

Pro optimální kvalitní přehrávání pořadů z TV Archivu je třeba mít stabilní připojení s doporučovanou rychlostí stahování alespoň 4 Mb/s, ale i při 2 Mb/s bude služba fungovat.

Ujistěte se, že máte do zařízení správně zasunutou aktivní přístupovou kartu, propojte set-top box LAN kabelem k routeru, který je připojený k internetu. A zároveň v nastavení set-top boxu povolte LAN připojení. Provádí se to v Menu > Nastavení > heslo [0000] > OK > nastavení internetu > Typ připojení > LAN.

Je to jednoduché. U Prémiového set-to boxu nahráváte vybraný kanál nebo konkrétní pořad, který si vyberete a označíte „REC" přímo na HDD vašeho set-top boxu. U Základního set-top boxu je potřeba mít externí úložné zařízení. Doba uložení vašich nahrávek navíc není limitovaná časem a ani za ně nic neplatíte. Spouštění nahraných pořadů není podmíněno připojením k internetu. Nahrávání ano, pokud chcete nahrávat z archivu.

Něco není jasné?

Zanechte nám číslo, rádi se vším poradíme telefonicky.