T-Mobile Pro jistotu

Pojištění proti krádeži, poškození vodou nebo rozbití (i třetí osobou).

Pojištění se platí pohodlně v rámci měsíčního Vyúčtování.

Nabídka platí i pro drobné podnikatele.

I těm nejostražitějším se to může vymknout z ruky. Proto pro vás máme možnost nechat si své elektronické miláčky pojistit pro případ náhlých a nečekaných nepříjemností.

Jak to funguje

Když se s vaším strojem něco takového stane, zadarmo vám ho opravíme. A pokud už ani oprava nepomůže (nebo vám přístroj ukradli), vyberete si u nás nový přístroj a my vám na něj přidáme až do výše tzv. časové ceny. To je cena, kterou váš telefon/notebook/tablet měl těsně před nehodou.

Ale je třeba počítat s tím, že Pojištění T-Mobile Pro jistotu se nevztahuje hlavně na případy, kdy se poškození dalo čekat a došlo k němu neopatrností, nešikovností nebo mu šlo nějak zabránit. Ostatní případy najdete pěkně pohromadě v Článku 10 Rámcové smlouvy na konci Chytré brožurky.

Kolik takové šikovné pojištění stojí?

Záleží na tom, jak drahý stroj si chcete nechat pojistit. Ceny vypadají takhle:

Pořizovací cena přístroje Měsíční poplatek za pojištění
0 - 4 000 Kč 49 Kč
4 001 - 7 000 Kč 99 Kč
7 001 - 10 000 Kč 149 Kč
10 001 - 17 000 Kč 199 Kč
17 001 - 25 000 Kč 259 Kč
25 001 - 35 000 Kč 299 Kč

T-Mobile Pro jistotu se navíc platí v rámci měsíčního Vyúčtování, takže se při nákupu nového telefonu nevydáte z dalších peněz, nemusíte řešit další faktury a ani myslet na další platbu. Prostě pohoda.

Jak se dá pojištění pořídit?

Jednoduše – pojištění vám nabídneme automaticky, když si u nás příště budete kupovat nový telefon nebo jiný stroj na prodejně nebo přes e-shop www.t-mobile.cz.

A abyste se s pojištěním T-Mobile Pro jistotu ještě lépe seznámili, připravili jsme pro vás seznam nejčastějších otázek nebo přímo chytrou brožurku.

Jak nahlásit pojistnou událost

Rozbitý přístroj

 • Stačí zavolat na 800 758 623 a nahlásit „pojistnou událost“. K tomu budete potřebovat číslo své pojistné smlouvy, které najdete v sekci Pojištění v Můj T‑Mobile.
 • Pokud se vám zařízení rozbilo, vyzvedneme si ho přímo u vás...
 • ... a pak vám po přezkoumání buď přivezeme opravený telefon / tablet zpět, nebo vám dáme vědět, na které prodejně si můžete vyzvednout nový stroj.

Krádež

 • Krádež nejdřív nahlaste na policii.
 • S protokolem od policie stačí zavolat na telefonní číslo 800 758 623 a nahlásit "pojistnou událost". K tomu budete potřebovat číslo své pojistné smlouvy, které najdete v sekci Pojištění v Můj T‑Mobile. Operátoři vám pomůžou a sdělí další kroky.
 • Díky T-Mobile Pro jistotu od nás dostanete úplně stejný nebo podobný telefon jako náhradu.

Co je ještě dobré vědět?

Vyberte prosím sadu restrikcí.
Je možné si zkušební provoz deaktivovat?

Ano, stačí odeslat SMS ve tvaru LTE D na 4603, případně lze deaktivaci provést i v Můj T-Mobile, v zákaznickém centru nebo ve značkové či partnerské prodejně.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Co dostanu u jednotlivých partnerů Kouzelných úterků?
 • Při zakoupení běžné vstupenky na 2D film pro dospělou osobu v síti Cinema City a Palace Cinema získáte druhou vstupenku na stejný film zdarma.
 • K zakoupenému Brazer Twisteru, Brazer sendviči nebo Brazer salátu v KFC získáte ten samý Brazer zdarma (pokud si zakoupíte např. Brazer sendvič, získáte druhý Brazer sendvič zdarma). Pokud si objednáte Brazer Twister, Brazer sendvič nebo Brazer salát v rámci menu, máte nárok na stejný Brazer jako v menu zdarma. V rámci nabídky nelze kombinovat různé druhy Brazerů, tzn. např. k Brazer sendviči nelze požadovat Brazer Twister zdarma.
 • K zakoupenému čepovanému pivu v The PUB získáte druhé stejné čepované pivo zdarma.
 • K zakoupené kávě dle vlastního výběru v Costa Coffee, Coffee Shop Company nebo Coffee&Co máte druhou kávu zdarma (ve stejné ceně nebo levnější).
 • K zakoupenému libovolnému fresh koktejlu (0,5 l) v UGO Juice Baru nebo B Juicy máte druhý koktejl zdarma (ve stejné ceně nebo levnější). Případně si můžete vybrat cokoliv z nabídky (levnější než zvolený 0,5l koktejl).
 • K zakoupené vstupence v Centru Babylon Liberec máte druhou vstupenku do Aquaparku, Wellness Centra a iQparku zdarma. Klidně si v úterý užijte všechny tři výhody!
 • K zakoupené vstupence v DinoParku máte druhou vstupenku zdarma.
 • K zakoupenému výrobku nezlevněné dekorativní kosmetiky značky Max Factor v síti FAnn parfumerií máte druhý výrobek dekorativní kosmetiky Max Factor zdarma (ve stejné ceně nebo levnější).
 • K zakoupenému výrobku v sekci Kouzelne úterky na www.kasa.cz si v téže sekci vyberte dárek zdarma
 • K zakoupenému výrobku v sekci Kouzelne úterky na www.fairove.cz získáte druhý, stejný zdarma

veškeré informace ke Kouzelným úterkům naleznete na této stránce.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Mohu konvergovat 2 mobilní nebo 2 pevná čísla?

Ne, konvergovat může vždy pouze 1 pevné číslo s 1 mobilním číslem a musí být ve stejné Firemní privátní síti.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Mohu provést upgrade ROM ze stránek výrobce HTC, aniž bych přišel o předinstalovanou češtinu? Přijdu ještě o jiná nastavení nebo aplikace?

Ano, požadovaný upgrade ROM přímo ze stránek HTC možný je, ale není v tomto upgradovacím balíčku obsažená jazyková podpora pro východní jazyky včetně češtiny. Po upgradu tak zařízení zůstane v angličtině. Upgradem zároveň přijdete o všechny nainstalované programy a data s výjimkou dat uložených na vložené paměťové kartě. Proto upgrade ROM zatím spíše nedoporučujeme. Případný správný upgrade bude umístěn na stránce http://www.t-mobile.cz/htc. Další dílčí update, které jen vylepšují některé vlastnosti zařízení, se dají použít bez rizika.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.

Jakou minimální částkou si můžu dobít?

Minimální částka, kterou si můžete dobít je 200 Kč.

Jak Vám odpověď pomohla?

Děkujeme za Váš komentář.