T-Mobile Twin SIM karta

Všechny aktivované služby i volné minuty v rámci vašeho tarifu jsou automaticky dostupné na obou SIM kartách

Výhody služby T-Mobile Twin

  • Každou z dvojice SIM karet mužete mít v jiném zarízení, ale v síti muže být v jeden okamžik prihlášena jen jedna.
  • Twin karty zároveň podporují i službu T-Mobile GSM Banking, lze je použít i pro Universal SIM karty.
  • Pro obě SIM karty platí shodné ceny volání a mají stejné bezpečnostní kódy PUK a PUK2. Kódy PIN a PIN2 mohou být individuální.

Ceník služby T-Mobile Twin

Aktivace zdarma
Mesícní paušál 99 Kč (s DPH 119,79 Kč)

Aktivujte si službu

Službu T-Mobile Twin získáte na jakékoliv Značkové prodejně T-Mobile. Místo jedné SIM karty zde obdržíte Twin pár. Pokud již máte SIM kartu T-Mobile, vyměníme vám ji za Twin pár.

Mapa Prodejen

Pravidla používání

K síti by měla být přihlášena vždy pouze jedna SIM karta z Twin páru. Abyste předešli případným konfliktům mezi kartami, doporučujeme vždy vypnout přístroj s jednou SIM kartou dříve, než zapnete telefon s druhou. Když budou v síti přihlášeny obě karty současně, nelze zaručit správnou funkcionalitu. V takovém případě bude fungování pravděpodobně následující:

Příchozí hovory a SMS Hovor nebo SMS přijde na tu SIM kartu, jenž naposled aktualizovala určení polohy (vypnutí/zapnutí, odchozí hovor, zaslání SMS atd.) V případě, že vypnete telefon, který uskutečnil poslední kontrolu pozice v mobilní síti, musí se druhou kartou aktivně spojit se sítí, jinak příchozí hovor bude přesměrován (má-li aktivní přesměrování) nebo nedostupný.

Odchozí hovory a SMS Telefonovat nebo posílat SMS můžete v jednom okamžiku pouze z jedné SIM karty. V případě, že se pokusíte uskutečnit hovor z druhé SIM karty během hovoru z první SIM karty, první hovor bude ukončen a druhý hovor se nesestaví. Následující hovor z druhé SIM karty již bude sestaven.

Ztráta hesla

Ztratili jste PIN, PUK nebo heslo k online službám? Poradíme vám.

Více zde

Výměna SIM karty

Potřebujete vaši SIM kartu nahradit novou?

Více zde

GSM banking – nastavení

Co všechno potřebujete.

Více zde