Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější otázky zákazníků.

Vaši otázku možná již zodpověděli. Zjistěte bez čekání jak.

Vyhledávejte mezi stovkami otázek všeho druhu.

Mám set-top box Arris a nejde mi nainstalovat Voyo a další aplikace.

TV set-top box Arris bohužel nepodporuje instalaci dalších aplikací, jako je např. Voyo, Max, Youtube, atd. Navíc je pomalejší a má menší rozlišení. Je to starší typ set-top boxu, který nepodporuje mnoho novějších funkcí.

Zákazníci se set-top boxem Arris mohou sledovat Voyo přímo přes aplikaci Voyo. Při spuštění aplikace Voyo zvolte volbu „Přihlásit se přes operátora“ a využijte své přihlašovací údaje pro televizní aplikaci MAGENTA TV (uživatelské jméno a heslo). Využít můžete také vstup do Voyo přímo z aplikace MAGENTA TV, kterou máte nainstalovánu ve své chytré televizi, mobilním zařízení nebo přes webové rozhraní na notebooku či stolním počítači.

Doporučujeme Vám však Váš starý set-top box Arris vyměnit za modernější model. Získání nového set-top boxu, který promění Vaší televizi v multimediální centrum, je velmi jednoduché. Záleží pouze na tom, zda máte svůj Arris v pronájmu, nebo jste si jej zakoupili: 
Arris mám v pronájmu
Stačí se zastavit na některé z našich prodejen, vzít sebou set-top box a dálkové ovládání (když vezmete i kabely, budeme rádi, ale nutné nejsou) a my vám obratem vyměníme Arris za některý z našich nejnovějších set-top boxů. Cena za pronájem vám zůstane stejná.  
Arris vlastním
Pokud Arris vlastníte, není bohužel možný nákup nového modelu. Modernější set-top box si však můžete pronajmout a tím si zajistit, že si jej kdykoliv v budoucnu budete moci vyměnit opět za výkonnější typ. Pokud se rozhodnete svůj starý Arris vyměnit, dostanete od nás 100% slevu na pronájem zařízení na prvních 6 měsíců.

Navštivte naši prodejnu nebo zavolejte na infolinku 800 73 73 73 a my vám rádi s objednávkou nového set-top boxu pomůžeme. Starý set-top box Arris nám můžete přinést na prodejnu k ekologické likvidaci.

Jak vám odpověď pomohla?

(1 - nespokojenost, 5 - spokojenost)

Řekněte nám víc k Vašemu hodnocení

Komentář k tomu, jak se vám líbila odpověď

Tyto dotazy by vám mohly také pomoci