Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější otázky zákazníků.

Vaši otázku možná již zodpověděli. Zjistěte bez čekání jak.

Vyhledávejte mezi stovkami otázek všeho druhu.

Mám starý set-top box Arris, jak mohu získat nový?

 

Získat nový set-top box je velmi jednoduché! A s novým modelem navíc získáte i možnost instalovat další aplikace, jako třeba Voyo, Disney+, Max, You Tube a další. Naše modernější set-top boxy jsou rychlejší, výkonnější, mají vyšší rozlišení a zvládají i titulky u všech pořadů, které je podporují.

Set-top boxy Arris také přestávají splňovat technické požadavky na bezpečný provoz televizního vysílání a v průběhu roku 2024 bude postupně ukončena jejich technická podpora. Vyměňte si tedy svůj set-top box co nejdříve, je to velmi jednoduché!

Záleží pouze na tom, zda máte svůj Arris v pronájmu, nebo jste si jej zakoupili:

Arris mám v pronájmu

Stačí se zastavit na některé z našich prodejen, vzít sebou set-top box a dálkové ovládání (když vezmete i kabely, budeme rádi, ale nutné nejsou) a my vám obratem vyměníme Arris za některý z našich nejnovějších set-top boxů. Cena za pronájem vám zůstane stejná.  

Pokud byste se na prodejnu nedostali, nemějte strach! Zavolejte nám na naše Zákaznické centrum na lince 800 73 73 73. Zde vám objednáme nový set-top box a vy nám váš starý Arris pošlete zpět přes Zásilkovnu. Jak na to se dozvíte na https://www.t-mobile.cz/podpora/vraceni-zarizeni#televize. Jakmile nám Arris dorazí, zrušíme u něj obratem poplatek za pronájem. 

Arris vlastním

Pokud Arris vlastníte, není již bohužel možný nákup nového modelu. Modernější set-top box si však můžete pronajmout a tím si zajistit, že si jej kdykoliv v budoucnu budete moci vyměnit opět za výkonnější typ. Pokud se rozhodnete svůj starý Arris vyměnit, dostanete od nás 100% slevu na pronájem zařízení na prvních 6 měsíců.

Navštivte naši prodejnu nebo zavolejte na infolinku 800 73 73 73 a my vám rádi s objednávkou nového set-top boxu pomůžeme. Starý set-top box Arris doporučujeme ekologicky zlikvidovat nebo nám jej můžete donést na prodejnu, kde se o něj rádi postaráme. 

Nechci už set-top box

Pokud vlastníte chytrou televizi, můžete si do ní nainstalovat aplikaci MAGENTA TV a set-top box již nebudete potřebovat. Ušetříte tak nejen za pronájem zařízení, ale také místo na stolku, protože vše budete ovládat pomocí Vašeho ovladače od televizoru. Seznam podporovaných zařízení a návod, jak aplikaci MAGENTA TV nainstalovat, naleznete na Chytré televizory s aplikací MAGENTA TV.

 


A co instalace nového set-top boxu?

Zapojení nového set-top boxu zvládnete hravě sami! Pomohou vám s tím návody, které naleznete na Set-top box k MAGENTA TV.

 

Jak vám odpověď pomohla?

(1 - nespokojenost, 5 - spokojenost)

Řekněte nám víc k Vašemu hodnocení

Komentář k tomu, jak se vám líbila odpověď

Tyto dotazy by vám mohly také pomoci