T-Mobile TV GO

S naší aplikací si vychutnáte sledování digitální televize na jakémkoliv zařízení. Kdykoli a kdekoli.

Sledujte kdykoli

Řada funkcí pro ještě lepší zážitek ze sledování. Přehrávejte až 7 dní zpětně, zastavte a přetočte reklamy nebo nahrávejte až 60 hodin obsahu. Přinášíme vám všechny návody, které vám pomohou využít T‑Mobile TV GO na maximum.

30 denní zkušební verze

Vyzkoušejte zdarma
na vlastní oči

Nekoukejte na zajíce v pytli. Vyzkoušejte aplikaci na jednom zařízení. Po uplynutí 30 dní dojde k  automatickému odhlášení a poté si můžete zakoupit předplatné TV tarifu nebo uplatnit voucher. A je to, váš účet můžete používat i nadále.

Sledujte kdekoli

Až na 2 set-top boxech a 4 dalších zařízeních současně.

Kde a jak se přihlásit?

Plaťte jen když
chcete sledovat

Nechcete se vázat? Stačí si stáhnout T-Mobile TV GO a vyberte si v ní balíček na 30 dnů, kdykoli a kolikrát budete chtít.

T‑MOBILE TV GO MAX

Platit můžete opakovaně přes SMS, dokud balíček nezrušíte, nebo uplatnit voucher. 30 denní zkušební verzi můžete sledovat na 1 zařízení a T‑Mobile TV GO MAX můžete sledovat až na 4 zařízeních.

499 Kč Bez závazku na 30 dní

Časté dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy zákazníků. Vaši otázku jsme už možná zodpověděli. Zjistěte odpověď bez čekání.

Pro vypnutí balíčku Max zašlete SMS ve tvaru STOP TVGO MAX na telefonní číslo 90109.  Pro deaktivaci všech balíčků zašlete SMS ve tvaru STOP na 90109.

Zašlete SMS ve tvaru TVGO RESETHESLO na číslo 90109. SMS musí být zaslána z čísla, ze kterého byla služba objednána. Následně obdržíte nové přihlašovací údaje.

Nejoblíbenější
{{tariff.summaryName}}
Základ

{{tariff.description}}

{{formatMoney(tariff.originalMonthlyPrice)}} Kč {{formatMoney(tariff.monthlyPrice)}} Kč
Měsíčně

K objednávce automaticky přidáváme pronájem set-top boxu za 50 Kč/měsíc. Služba T-Mobile TV funguje i bez set-top boxu, pokud se váš televizor nachází v seznamu podporovaných televizorů.

Zvýhodněnou nabídku pro T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV lze využít v období 6. 9. - 31. 10. 2021 při uzavření nové Účastnické smlouvy. Zvýhodněná cena je platná po dobu 2 měsíců.

Porovnání tarifů

{{channelCountDifference}} kanálů navíc než u tarifu {{previousToSelectedTariff.name}}

Základní balíček

{{channelGroup.name}}

  • {{channel.name}}