Novinky

Dubnová nadílka programů:

Zařadili jsme nový kanál Prima Krimi - zbrusu nový kanál FTV Prima cílený na pánské publikum, který je, jak název napovídá, zaměřený na krimińálky. Do hudebního žánru přibyl kanál Retro Music. Změny se dočkaly i filmové kanály AMC a Film+, které nově vysíláme v HD kvalitě.

Změna řazení: Do tarifu Základ přibylo AXN, odstraněny byly kanály FilmBox Extra HD, FilmBox Premium a FilmBox Premium HD. Z balíčku Zahraničí byly odebrány kanály TVE Internacional a ZDF Neo.

Sledujte televizi od T-Mobile kdekoli v EU

Od 1.4. můžete sledovat T-Mobile TV a Mobilní TV kdekoli v členských zemích EU. Můžete si tedy např. na tabletu nebo telefonu užít své oblíbené pořady i na dovolené, nebo např. z dovolené naplánovat nahrávání z aplikace Mobilní TV. Pokud ji ještě nemáte, tady si stáhněte aplikaci Mobilní TV.

Čím víc služeb, tím víc výhod

Objevte svět Magenta 1 a získejte zpětné zhlédnutí na vybrané kanály až 7 dní zpětně. Více o Magentě 1.

Připravujeme

Můžete se těšit na mobilní televizi i k naší T-Mobile SAT TV. Coming soon!

Seriálový duben

Výběr toho nejlepšího ze seriálů na duben. Bude se na co koukat!

The Terror

+

AMC od 29. 3. každý čtvrtek od 22:00 na AMC

Píše se rok 1847 a polární výprava sira Johna Franklina beznadějně uvízne v arktickém polárním ledu při hledání takzvané Severozápadní cesty. Námořníkům dvou sesterských lodí Britského královského námořnictva Erebus a Terror docházejí potraviny a většina jich onemocní kurdějemi. Trpící posádku navíc pronásleduje neznámý, záhadný tvor vystupující z ledových hlubin. Co vše se může stát posádce, která se ocitne v úzkých a o přežití bojuje jak s přírodními živly, tak i sama mezi sebou? Seriál pod taktovkou výkonných producentů Ridleyho Scotta, Davida Kajganiche a Soo Hugha bere diváky na trýznivou a mrazivou cestu v nelidských podmínkách, ve kterých nelze přežít věčně.

Trust

+

HBO 6. dubna každý pátek na HBO

Příběh Johna Paula Gettyho III., dědice naftařského impéria rodiny Gettyových. V roce 1973 je mladý Getty v Římě unesen mafií, která požaduje výkupné v hodnotě několika milionů dolarů. Seriál zachycuje mladíkovo utrpení v rukou únosců, kteří nedokážou pochopit, proč o jejich zajatce nikdo nestojí. Italská policie se domnívá, že se jedná o nejapný žert, a odmítá se vyšetřováním zabývat. Paulův otec si v Londýně užívá drog a nezvedá telefon, Paulův dědeček, patrně nejbohatší muž světa, trčí ve svém tudorovském sídle ve společnosti pěti milenek a ochočeného lva. Nemá čas. A tak je na Paulově matce, aby se stále zoufalejšími únosci vyjednávala. Jenže ta nemá ani vindru.

Poldark

+

Epic Drama HD od 8. dubna každou neděli ve 21:00 na Epic Drama HD

Kapitán Ross Poldark se vrací roku 1783 z americké války za nezávislost do rodného Cornwallu a těší se, že po několika letech zase začne vést normální život, bude spravovat rodový majetek a ožení se s dívkou, kterou už léta miluje. Po příjezdu domů však zjišťuje, že otec je mrtvý, šlechtické sídlo i veškeré hospodářství zchátralé a že služebnictvo rozprodává všechny zbývající cennosti. Největší bolest však zažívá po zjištění, že se krásná Elizabeth zasnoubila s jeho bratrancem Francisem, protože se domnívala, že Ross ve válce zahynul. Zklamaný důstojník se ale navzdory všemu pouští do práce a snaží se dát do pořádku rodinný majetek a znovu otevřít otcův měděný důl. A také zapomenout na svou životní lásku a zvyknout si, že patří jinému. Pomáhá mu v tom jeho sestřenice Verity a především mladičká Demelza, vlastně ještě dítě, kterou najal jako pomocnici do kuchyně, aby ji vytrhl z neutěšeného prostředí, v němž dosud žila. Vděčná dívka v něm vidí svého zachránce a odměňuje se mu hlubokým obdivem a oddaností, ale zároveň usiluje o jistou míru samostatnosti. Vedle ní se Ross znovu vrací do života…

Génius: Picasso

+

National Geographic od 22. dubna každou neděli ve 20:00 na National Geographic

Druhá řada úspěšného dokumentárního seriálu mapuje po životě Alberta Einsteina tentokrát život malíře Pabla Picassa. Jako jeden z nejvlivnějších a nejpozoruhodnějších umělců 20. století Pablo Picasso viděl a interpretoval svět zcela novými a neortodoxními způsoby, přičemž zcela přetvářel naše vnímání kreativity. V titulní roli Antonio Banderas. Druhá řada desetidílné série GENIUS zkoumá, jak se vášnivá povaha a neúnavná tvůrčí síla španělského umělce neoddělitelně pojila s jeho osobním životem, který zahrnoval bouřlivé manželství, četné aféry a neustále se měnící politická i osobní spojenectví.

Westworld II.

+

HBO 23. dubna každé pondělí ve 20:00 na HBO

Výkonní producenti Lisa Joy, Jonathan Nolan a J. J. Abrams přinášejí na HBO temnou odyseu, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Ambiciózní, nápaditý seriál Westworld (první sezóna získala hned tři nominace na Zlatý glóbus!) povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň. Výkonní producenti Lisa Joy, Jonathan Nolan a J. J. Abrams přinášejí na HBO temnou odyseu, která nás zavede do počátku umělého vědomí a evoluce hříchu. Ambiciózní, nápaditý seriál Westworld (první sezóna získala hned tři nominace na Zlatý glóbus!) povyšuje představu o dobrodružství a hledání vzrušujících zážitků na zcela novou, nebezpečnou úroveň.

Tip z Videotéky T-Mobile TV

10 položek a méně

ČSFD 71%

Film - komedie, drama

Tento film už má sice od premiéry 12 let, ale je to milé konverzační drama, které se neomrzí ani po několikáté. Příběh vyprávěný jednoduchou formou i stylem balancuje na pomezí jemné komedie a ztišeného dramatu. Zaujme vynikajícími trefnými i vtipnými dialogy, stejně jako charismatickým výkonem Morgana Freemana v hlavní roli.

Bývalá filmová hvězda z béčkových filmů, se vydává na soukromý výzkum do jednoho supermarketu na pokraji města. Pro svoji budoucí filmovou roli chce muž načerpat inspiraci, dobře poznat prostředí i vystupování lidí, kteří zde pracují. V obchodě jej okamžitě zaujme prodavačka Scarlet, která pracuje u pokladny 10 položek a méně. A protože mu je sympatická, začne se jí plést do života.

Tipy a triky

Zapnout, vypnout, přepnout...
s naší televizí toho zvládnete mnohem víc. Naučíme vás, jak na to.

T-Mobile TV

Vytvořte si vlastní řazení kanálů

Vadí vám, že Nova HD není na prvním místě v pořadí kanálů… atd.? I když je řazení děláno s ohledem na sledovanost kanálů a uspořádáno do logických celků, stejně nemůže vyhovovat všem. Už jen proto, že někdo preferuje HD kanály, někdo sleduje jen SD. Proto T-Mobile TV nabízí možnost pro každého uživatele si vytvořit vlastní řazení, které mu nejvíc vyhovuje. Můžete si vytvořit dokonce více Seznamů kanálů a na různých zařízeních využívat různé řazení. Kanály si můžete seřadit v set-top boxu v Menu-Televize-Vlastní seznamy kanálů (je chráněno Rodičovským zámkem).

TIP: Doporučujeme vytvářet Vlastní seznamy kanálů přes webový prohlížeč (www.t-mobile-tv.cz), kde se dají kanály přesunovat myší (na horní liště Všechny kanály-Vytvořit nový seznam kanálů). Po Uložení se Vlastní seznam objeví i v set-top boxu (kategorie Vlastní seznam kanálů), kde ho stačí stisknutím aktivovat.

SAT TV

Jak se rychle dostat ke staršímu pořadu v TV archivu?

TV Archiv nabízí zpětné zhlédnutí v rozsahu podle vašeho T-Mobile SAT TV tarifu.

Posunout se v čase o 48 hodin může být někdy pěkně namáhavé. A proto pro orientaci v nahraných pořadech neslouží pouze šipky ◄ / ►, které vás s každým stisknutím posunou o 1 pořad nazpět nebo vpřed, ale také tlačítka přeskočit ▐◄◄ ►►▌ .

Tlačítka přeskočit vás jedním stisknutím posunou o celý den.

SAT TV

Jak poznat pořady dostupné pro zpětné zhlédnutí?

TV Archiv zobrazuje vybrané programy a odvysílané pořady, které jako zákazník T-Mobile SAT TV máte dostupné pro zpětné zhlédnutí. Stejně tak ale zobrazuje aktuálně vysílané pořady. Jak se v tom vyznat? Jednoduše.

Pořady TV Archivu, které je možné zpětně sledovat, jsou bíle vybarvené a vedle svého názvu zobrazují ikonku PLAY ►.

Pořady, které pro TV Archiv teprve připravujeme, najdete v šedých barvách, bez možnosti pořad spustit přes tlačítko PLAY ►.

Do TV Archivu zařazujeme pořady vybraných kanálů již pár minut po skončení vysílání.

SAT TV

Nestihli jste včerejší film? Nevadí.

TV Archiv T-Mobile SAT TV je doplňkovou službou, díky které můžete poznat funkcionalitu zpětného zhlédnutí i na své satelitní televizi.

Služba je bezplatně zřizována ke každému tarifu T-Mobile SAT TV a najdete ji v MENU svého set-top boxu. Jedinou podmínkou pro využívání služby je připojení set-top boxu k internetu. Pro maximální kvalitu obrazu doporučujeme připojení stabilní rychlostí 4 Mbps.

V TV Archivu najdete vybrané pořady až 48 hodin po jejich odvysílání.