Novinky

Spustili jsme satelitní televizi budoucnosti

Jmenuje se T-Mobile SAT TV a je to satelitní televize nové generace. Naše nová televizní služba je dostupná na 100 % území ČR a je alternativou k T-Mobile TV v oblastech, kde není dostupné dostatečně rychlé připojení k internetu.
Přes satelit se u nás můžete dívat až na 106 televizních kanálů. Díky TV Archivu, s funkcí zpětného zhlédnutí u vybraných stanic, se podíváte i na to, co vám uteklo.

Díky naší SAT TV můžete sledovat pořad až 60 minut dozadu i bez internetu, s připojením až 2 dny zpětně. A naopak si můžete dopředu nahrát, co chcete vidět později. Až týden dopředu si nastavíte nahrávání pro 245 hodin filmů i seriálů. Díky 3 různým tarifům satelitní televize si každý přijde na své. V každém z nich najdete širokou nabídku stanic s nejsledovanějšími pořady.

T-Mobile vám pro sledování satelitní TV dodá:

  • parabolu,
  • LNB konvertor (přijímá signál z družice),
  • set-top box se smart kartou,
  • vyškoleného technika.

Na vás bude domluvit si termín instalace výše zmíněného s vaší televizí, ať už ji máte kdekoli v ČR. Přečtěte si více informací o satelitní TV.

Sledujte TV přes satelit

Vyberte si ze 103 kanálů, přetáčejte reklamy a sledujte své oblíbené pořady až 48 hodin zpětně.

Chci vědět víc

Programové tipy na únor

Zimní olympijské hry z pohodlí domova! Sledujte sportovní klání na kanálech Eurosport 1, Eurosport 2 a samozřejmě ČT Sport - 9. - 25. 2. 2018. Sportu zdar!

Nepříteli nablízku

T-Mobile TV + SAT TV

Epic Drama HD od pátku 2.2.

Příběh se odehrává v bombami poničeném londýnském hotelu po skončení druhé světové války a pojednává o práci kapitána tajné služby Calluma Fergusona. Jeho poslední úkol pro armádu je zajistit, aby zajatý německý vědec Dieter začal ihned pracovat pro britské letectvo RAF na vývoji tryskového motoru. Na pozadí nastupující studené války všichni vědí, že co nejrychlejší dostupnost špičkové technologie ozbrojeným silám je naprosto nezbytná pro britskou národní bezpečnost. Callum používá neortodoxní metody, aby přesvědčil Dietera k práci pro Brity. Tito muži se nakonec stanou přáteli. Brzy však dojde k rozporům, neboť není vše, jak se zdá. Callum se rovněž setká s řadou dalších postav, jejichž příběhy se vzájemně prolínají. Patří k nim i Victor, Callumův mladší bratr, který se nedokáže vyrovnat s psychickým traumatem způsobeným válečnými zážitky. Dále Harold, bývalý člen ministerstva zahraničí, Rachel, okouzlující Američanka se zálibou v Britech zasnoubená s jeho nejlepším kamarádem, a Kathy, houževnatá mladá žena, která pracuje v útvaru válečných zločinů a jejíž náplní je předvést před soud válečné zločince, kteří unikli trestnímu řízení.

Nejnebezpečnější zvířata světa

T-Mobile TV + SAT TV

Nat Geo Wild ve čtvrtek 8.2. ve 22:05

V hustém podrostu a v korunách stromů se skrývají živočichové, kteří mají schopnost přežít v nebezpečném a někdy i značně odpudivém prostředí.

Transformers: Poslední rytíř

T-Mobile TV + SAT TV

HBO nebo HBO GO v neděli 11.2. od 20:00

Přicházejí už pátí Transformers v režii Michaela Baye a v produkci Stevena Spielberga. Největší hrdina se náhle promění v nejničivější hrozbu, když se Optimus Prime rozhodne zachránit Cybertron na úkor Země. Poslední záchranou je „nepřítel“ Bumblebee a automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg), kteří se mu musejí spolu s Autoboty postavit na odpor a v gigantické bitvě zachránit lidstvo před naprostým vyhlazením.

Auta 3

T-Mobile TV + SAT TV

HBO nebo HBO GO v neděli 18.2. od 20:00

Legendární závoďák Blesk McQueen z ničeho nic zjistí, že ho nová generace závodních aut poslala mimo závodní dráhu, kterou nade vše miluje. Zpátky do hry mu může pomoci pouze mladá automechanička Cruz, která však sama pomýšlí na vítězství, a inspirace od Doktora Hudsona Horneta. Slavný závoďák s číslem 95 musí ve Zlatém pístu všem dokázat, že nepatří do starého železa. Užijte si vysokooktanový hit plný nových postav, oslnivé animace a zábavy na plný plyn!

Robert Kirkman: Tajné dějiny komiksu

T-Mobile TV + SAT TV

AMC premiéra 24.2. od 14:00 další díly vždy v sobotu ve stejný čas

Robert Kirkman, tvůrce komiksové knihy The Walking Dead, se rozhodl, že v tomto dokumentárním seriálu podnikne hloubkovou sondu do příběhů, událostí a osobností, které změnily celý svět komiksových publikací. V tomto duchu vede rozhovory s ikonami, jako jsou Stan Lee, Patty Jenkins, Lynda Carter, Kevin Smith, Famke Janssen, J.K. Simmons, Michelle Rodriguez, Todd McFarlane a mnoho dalších.

Milý Johne

T-Mobile TV + SAT TV

AMC v úterý 27.2.

Jak už to tak bývá, na začátku jejich vztahu sehrála obrovskou roli náhoda. Bez ní by se pravděpodobně nepotkali, natolik odlišné bylo jejich zázemí. John Tyree (Channing Tatum) slouží u Zelených baretů, speciální jednotky americké armády, a do rodné Jižní Karolíny ho přivedl opušťák, během něhož si chce odpočinout od stresu z neustálé bojové pohotovosti a také strávit nějaký čas s otcem. Idealistická studentka Savannah Curtis (Amanda Seyfried) si tu pro změnu užívá prázdniny v honosném rodinném sídle. Z nesmělého oťukávání se po dvou společně strávených týdnech vyvinula láska jako trám. Ani jednoho z nich by do té doby nenapadlo, že by si na jiném člověku dokázali vypěstovat takovou závislost. Jenže dovolenka, respektive prázdniny musí jednou skončit.

Tip z Videotéky T-Mobile TV

Téměř dokonalý

ČSFD 75%

Film - romantická komedie

Televizní moderátorka Anne se už vzdala naděje, že potká muže, se kterým by mohla sdílet svůj přesně načasovaný život.. Chce dítě a rozhodne se tedy pro umělé oplodnění s tím, že ten pravý přijde až někdy potom. Později začne ze zvědavosti pátrat po identitě dárce. Lstí získá adresu a setká se hned se dvěma potenciálními otci. Jeden je dokonalý, s tím druhým je to horší. Film bude uveden v rámci únorového filmového festivalu Scandi 2018 (tentokrát ve znamení Bergmana). Můžete se těšit na výběr severských filmů z tohoto festivalu i v naší Videotéce.

Tipy a triky

Zapnout, vypnout, přepnout...
s naší televizí toho zvládnete mnohem víc. Naučíme vás, jak na to.

Tip č. 1

Všechno je propojené

Vaše chytrá zařízení (telefon, tablet a teď i PC nebo notebook) jsou propojená se set-top boxem. Díky tomu můžete nahrávat nebo mazat pořady a nastavovat mnoho dalších věcí na kterémkoli z nich a změna se projeví všude. Když třeba večer nedokoukáte film, můžete si ho pustit druhý den cestou do práce. Váš telefon pozná, kde jste včera přerušili sledování a plynule naváže.

Tip č. 2

Chcete zjistit, co jste propásli? Zmáčkněte EPG!

Pořady uložené v rámci Zpětného zhlédnutí najdete v tzv. EPG menu, které najdete přímo na ovladači. Začátky i konce jsou nastavovány podle údajů, které dostáváme od provozovatelů jednotlivých TV kanálů. Protože tyto údaje ne vždy přesně souhlasí se skutečností, přidáme ke každému pořadu 5 minut před pořad a 15-20 minut po udávaném konci pořadu.

Tip č. 3

Rozkoukali jste včera něco a dnes to marně hledáte? Mrkněte do historie!

„Na co jsme to včera koukali a jak to vlastně dopadlo?“ Když si nemůžete vzpomenout, nečtěte celý program. Využijte funkci Historie v hlavním menu, kde najdete všechny sledované pořady přehledně rozdělené do kategorií. Stačí kliknout a můžete pokračovat ve sledování tam, kde jste přestali.

Tip č. 4

Co dělat, když překročíte limit povolených zařízení?

T-Mobile TV můžete využívat kromě set-top boxu i na telefonu, tabletu, notebooku nebo PC. Jakmile přihlásíte tři zařízení, už nelze přidat další. Můžete ale jednoduše vyměnit nepoužívané zařízení za nové. Seznam zařízení upravíte přímo v mobilní aplikaci nebo na počítači, v sekci Nastavení > Seznam autorizovaných zařízení. Seznam můžete pohodlně spravovat také v aplikaci Můj T-Mobile.